کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ما همین مشکل شما رو داشتیم ولی با گفتگو و تشویق به کاسکوم یاد دادیم بره همیشه روی روزنامه ای که زیر استند یا تو قفس .البته بعضی موقع ها خشونت لازم میشه
    سلام
    این عمل و تربیت از نظر تربیتی خیلی خوبه اما مشکلش اینه اگر اون مکان مشخص شده نباشه پرنده مدفوعش رو نگه میداره و روده ها ملتهب و بیمار میشن به تدریج بیماری بروز پیدا میکنه برای همین بنده این کار و قبول ندارم و برای کسی توصیه نمیکنم اما اگر جای مشخص همیشه دردسترس هست میشه بهش یاد داد ولی بازم یه ریسکه دیگه .

موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    دوست عزیز من با این که میگید بعضی وقتا خشونت لازم هست اصلا موافق نیستم خشونت با کاسکو مساوی هست با متنفر شدن از فرد و قطع و به هم زدن رابطه ای ک بین خودش و صاحبش یا هرکس دیگه ای داره .
    درموورد اینکه یاد بدید ی جای خواص به قول گفتنی کثیف کاریشو کنه هم نظر بنده این هست ک ب قول سپیده خانوم اگه یوقت نتونه به اون جا برسه یا تو ی شرابطی باشه ک نشه هم از لحاظ گوارشی بهش فشار میاد هم از لحاظ روحی /.
    خشونت با خشونت فرق داره . من خشونت خودم برا لاکی این هست که وقتی داد میزنه 5 دقیقه روش پارچه میندازم و 4 بار از این عمل گذشته و تقریبا صداش کم شده (جیغ هاش ) داد زدن سره پرنده و بی توجهی و محکم زدن پرنده باعث رنجش شدید اون میشهو عواقبی که شما گفتین مثل کم شدن رابطه و بدرفتاری بیشتر و ... میشه اما گاهی از خشونت مثل اینکه اون چیزی که دوستداره بهش ندین یا مجبورش کنید برای علاقش کار مورد نظر رو انجام بده یا گاهی خیلی آروم به نوکش با اگشت ضربه ای زده بشه مثل بازی کردن توی تربیت باید مواقعی استفاده بشه اما این هم در صورت لزوم نه همه جا و برای همه پرنده ها .

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rend_ نمایش پست ها
    یادم رفت بگم کاسکو رو نمیزارن همراه خودتت باشه و میبرنش تو قسمت بار و باید جعبه مخصوص و نامه از دامپزشکی هم داشته باشی
    ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز
    اما لطفا برای پاسخ ها حتما از نقل قول استفاده کنید و سعی کنید درصورت امکان پست قیلی رو ویرایش کنید و مطالب رو جسته گریخته نگید .
    موفق باشید
    ویرایش توسط vestlaif : 16th July 2014 در ساعت 03:00 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم گذاشتن موسیقی های بی کلام برای کاسکو روی اهلی شدنش و حرف زدنش تاثیر داره ؟

و تویی دوران مدرسه اگه کمتر ببینمش ولی اسباب بازی های مختلفی براش بگیرم مشکلی ایجاد نمیشه ؟

و برای مسافرت با هواپیما شرایط حملش چیه می تونم تو قسمت بار نذارمش

بعد توی این دورانی که هنوز از من می ترسه چه جوری میتونم تمیزش کنم ؟

یعنی باید صبر کنم تا اهلی شه

بعد از اهلی شدن میتونم براش از جلیقه پرواز استفاده کنم ؟

ببخشید دیگه سوالاتم زیاد بود یهو فوران کرد

کاسکو رو نمیزارن همراه خودتت ببری میبرنش تو قسمت بار و حتما باید جعبه مخصوص پرندگان و برگه از دامپزشکی داشته باشی
    ویرایش توسط منصور : 16th July 2014 در ساعت 03:05 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    حاتتون دوست عزیز
    اما لطفا برای پاسخ ها حتما از نقل قول استفاده کنید و سعی کنید درصورت امکان پست قیلی رو ویرایش کنید و مطالب رو جسته گریخته نگید .
    موفق باشید
    بابت اشتباهم معذرت میخوام سعی میکنم در دفعات بعد حتما رعایت کنم بابت تذکر هم خیلی ممنون
    ویرایش توسط منصور : 16th July 2014 در ساعت 03:06 AM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776

خشونت با خشونت فرق داره . من خشونت خودم برا لاکی این هست که وقتی داد میزنه 5 دقیقه روش پارچه میندازم و 4 بار از این عمل گذشته و تقریبا صداش کم شده (جیغ هاش ) داد زدن سره پرنده و بی توجهی و محکم زدن پرنده باعث رنجش شدید اون میشهو عواقبی که شما گفتین مثل کم شدن رابطه و بدرفتاری بیشتر و ... میشه اما گاهی از خشونت مثل اینکه اون چیزی که دوستداره بهش ندین یا مجبورش کنید برای علاقش کار مورد نظر رو انجام بده یا گاهی خیلی آروم به نوکش با اگشت ضربه ای زده بشه مثل بازی کردن توی تربیت باید مواقعی استفاده بشه اما این هم در صورت لزوم نه همه جا و برای همه پرنده ها .

موفق باشید

درسته عزیز ولی اینی که شما میگید خشونت نیست که اینی که شما میگی ی چیز تو مایه های تنبیه هست . خشونت منظورم این چیزایی بود ک گفتید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341

سلام
    این عمل و تربیت از نظر تربیتی خیلی خوبه اما مشکلش اینه اگر اون مکان مشخص شده نباشه پرنده مدفوعش رو نگه میداره و روده ها ملتهب و بیمار میشن به تدریج بیماری بروز پیدا میکنه برای همین بنده این کار و قبول ندارم و برای کسی توصیه نمیکنم اما اگر جای مشخص همیشه دردسترس هست میشه بهش یاد داد ولی بازم یه ریسکه دیگه .

موفق باشید
    فرمایشات همه ی عزیزان درست .ولی من به روزنامه یا کاغذ یا همچین مواردی عادت دادم .ولی دیگه بخواد کاری و بکنه دیگه با ما مشورت نمیکنه
    ویرایش توسط sokoote1990 : 16th July 2014 در ساعت 03:11 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231

موفق باشید

ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز
    موفق باشید

شما می تونید از خوشونت هم در موقع جیغ داد کاسکوی خودتون استفاده نکنید می تونید به اون اخم کنید وباید وقتی اخم شما رو دید سرتونو برگردونید
    اینو یه نفر از دام پزشک شنیده بود که امتحانش کرد
    خیلی بامزه بود ساکت شد
    ویرایش توسط فریماه : 16th July 2014 در ساعت 11:56 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    بد یه سوال باید چند وقت یهه بار کاسکومو برای معاینه پیش دام پزشک ببرم تا مطمئن شم مشکلی نداره ؟

بعدش هزینه وزیت دام پزشک حدودا چقدره ؟/

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    شما می تونید از خوشونت هم در موقع جیغ داد کاسکوی خودتون استفاده نکنید می تونید به اون اخم کنید وباید وقتی اخم شما رو دید سرتونو برگردونید
    اینو یه نفر از دام پزشک شنیده بود که امتحانش کرد
    خیلی بامزه بود ساکت شد
    هرکس روشی داره متناسب با اخلاق پرندش . اخلاق پرنده من اینطوری بوده که این روش سازگار بوده . حالا هرکس میتونه با توجه به علایق پرنده و اخلاقش روش مناسبی رو انتخاب کنه
    بد یه سوال باید چند وقت یهه بار کاسکومو برای معاینه پیش دام پزشک ببرم تا مطمئن شم مشکلی نداره ؟

بعدش هزینه وزیت دام پزشک حدودا چقدره ؟/
    نیاز به چکاپ منظم نیست . شما فقط سعی کنید توی زمینه نگهداری اطلاعاتتون رو بالا ببرید بعدش در جاهای مختلف از بیماری های مختلف و علائمشون اطلاعات بگیرید که درصورت مشاهده اونا به دامپزشک مراجعه کنید . شایع ترین بیماری مخصوصا توی این فصل سرما خوردگی هست که اون هم از طریق قرار گرقتن پرنده مقابل جریان باد کولر یا وسائل سرمایشی دیگر ایجاد میشه . علائمی مثل کسلی ، بیحالی ، بی اشتهایی ، کم تحرکی ، خس خس سینه ، تغییر رنگ مدفوع و هر عاملی که نشون میده پرنده از حالت طبیعی خودش خارج شده میتونه نشونه یک بیماری باشه ولی باز هم باید تحقیق بیشتری کرد تا مطمئن شد.
    موفق باشید
    ویرایش توسط vestlaif : 16th July 2014 در ساعت 12:53 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    میشه به طوطی ذرت بو داده بدون نمک داد

صفحه 928 از 1238 نخستنخست ... 4288288789099109119129139149159169179189199209219229239249259269279289299309319329339349359369379389399409419429439449459469479781028 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)