کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    من از این دانه ها استفاده کردم و واقعا بی تاثیره
    حرفی که در مودش زده میشه جنبه تبلیغاتی داره
    خب خیلی ممنون.
    خوب شد گفتید میخواستم برم عصری بخرم.

در ضمن نوشته بودند که طبق مطالعات انجام شده :

دم قرمز ها در سن 24 تا 30 ماهگی به حرف میایند و دم شکلاتی ها در 18 تا 24 ماهگی.

آیا کسی کاسکو داشته که در سن 1.5 سالگی حرف بزنه؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ریکی 1 اسباب بازیشو خیلی بیشتر از همه دوس داره و با اون بازی میکنه الان ک اسباب بازی فقط ازش ی زنجیر مونده حالا با زنجیرش بازی میکنه نمیدونم چی از جونش میخواد نمیره سراغ بقیه میخواستم بدونم زنجیر ک باهاش بازی میکنه مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
    اگه میکنه تا بردارم
    سلام . اگه استیل ضد زنگ باشه مشکل خاصی پیش نمیاد . اما بهتره اسباب بازی چوبی جایگزینش کنید .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    خب خیلی ممنون.

سلام دوست عزیز

بله سن 1.5سالگی هم یکی از بهترین سن هاست برای تمرین دادن کاسکو و سخنگویی که اکثر صاحبان کاسکو این انجمن کاسکوشون حداقل تا1.5یا2سالگی سخنگو شدند و 1.5سالگی سن خوبی است چرا نباید کاسکو در این سن سخنگو نباشد؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    خب خیلی ممنون.

معمولا 12 تا 18 ماهگی هست بستگی به طوطی و نحوه تمرین کردن صاحبش داره .

زودتر هم امکان داره به حرف بیان . دو تا از کاسکو های خودم یکی تو 7 ماهگی به حرف اومد یکی هم 11 ماهگی

دیرتر هم ممکنه به حرف بیان

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اگه استیل ضد زنگ باشه مشکل خاصی پیش نمیاد . اما بهتره اسباب بازی چوبی جایگزینش کنید .
    اسباب بازی داره تو قفسش ولی گیر داده ب این میترسم درش بیارم ناراحت شه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    ریکی رو کی میتونم حموم ببرم سینی و کفی کشویی رو که هر روز اگه نکنم ولی هر دو روزی 1 بار تمیز میکنم ولی کل قفس ریز ریز بهش غذا میچسبه دیگه این باعث بیماری نمیشه ؟ ازطرفی هم شما گفتید ک تا رام شدن کامل نباید تکونش بدم ؟ نمیدونم بعضیا میگن با حموم بردن باعث رام شدن میشه بعضیا هم میگن ن باعث ترس بیشتر میشه. خودم با دومی بیشتر موافقم ولی پسر عموم چند وقت پیش خونمون بود میگفت ک پرندمو حموم ک بردم باهام بیشتر انس گرفت و ...... شاید اون اشتباه کنه
    راستی ی چیز دیگه این درسته ک بعضی ها ب زور کاسکو ها رو میگیرن و اونقدر نوازشش میکنن ک رامم یشه و ترسش ریخته میشه ؟
    ویرایش توسط attacker9626 : 3rd July 2014 در ساعت 05:23 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ریکی رو کی میتونم حموم ببرم سینی و کفی کشویی رو که هر روز اگه نکنم ولی هر دو روزی 1 بار تمیز میکنم ولی کل قفس ریز ریز بهش غذا میچسبه دیگه این باعث بیماری نمیشه ؟ ازطرفی هم شما گفتید ک تا رام شدن کامل نباید تکونش بدم ؟ نمیدونم بعضیا میگن با حموم بردن باعث رام شدن میشه بعضیا هم میگن ن باعث ترس بیشتر میشه. خودم با دومی بیشتر موافقم ولی پسر عموم چند وقت پیش خونمون بود میگفت ک پرندمو حموم ک بردم باهام بیشتر انس گرفت و ...... شاید اون اشتباه کنه
    راستی ی چیز دیگه این درسته ک بعضی ها ب زور کاسکو ها رو میگیرن و اونقدر نوازشش میکنن ک رامم یشه و ترسش ریخته میشه ؟
    اون کثیفیها زیاد مشکل نداره (البته وقتی رام شد باید تمیز شه)
    نظر منم اینه که بذارید از جیغ بیوفته بعد ببرید حمام
    اون روش رو بعضی استفاده میکنن که کاملن اشتباه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    اون کثیفیها زیاد مشکل نداره (البته وقتی رام شد باید تمیز شه)
    نظر منم اینه که بذارید از جیغ بیوفته بعد ببرید حمام
    اون روش رو بعضی استفاده میکنن که کاملن اشتباه
    از جیغ افتاده ها الان راحت با دست دارم خیلی وقته غذا میدم بهش ولی دستمو ببرم تو قفس میترسه و با ترس ازم میگیره .
    اون روش ک گفتم یعنی واقعا رام میشه ؟ ک بعضی ها استفاده میکنن ازش ؟ دوس ندارم اینو فقط میخوام بدونم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    از جیغ افتاده ها الان راحت با دست دارم خیلی وقته غذا میدم بهش ولی دستمو ببرم تو قفس میترسه و با ترس ازم میگیره .
    اون روش ک گفتم یعنی واقعا رام میشه ؟ ک بعضی ها استفاده میکنن ازش ؟ دوس ندارم اینو فقط میخوام بدونم
    سلام دوست عزیز

برای رام کردن طوطی تون سعی کنید از روش های مبتدی و مخصوصا بی قاعده استفاده نکنید این همه کاربران با تجربه توی این انجمن هستند که شما با بهره بردن از آنها به رحتی به خواستتون

می رسید پس از روش حمام بهتره استفاده نکنید اصلا من با این صحبت که طوطی رو به حمام ببرید زود تر رام میشه بسیار مخالفم من تا الان متاسفانه

تجربه نگهداری کاسکو رو نداشتم اما ارم کلی صحبت می کنم.

رام شدن طوطی ها در کل بستگی به نوع مکان و رفتار صاحب و نا آرامی طوطی داره که وقتی طوطی هنوز کاملا ترسش نریخته رو به حمام ببرید یعنی حمام که نه درکل به مکان جدید منتقل کنید.

در طوطی یک استرس جدیدی نسبت به این مکان آغاز میشه امیدوارم متوجه حرف هایم شده باشید الان که کاسکوی شما خدا روشکر با راهنمایی همه کاربران داره از دستتون غذا میگیره و ترسش کم

تر شده با این حساب چرا شما قصد همچین کاری رو یعنی بردن به حمام برای زود تر رام شدنش دارید؟؟؟؟؟؟؟؟علامت سواله واقعا برای من شما همه راهنمایی دوستان

رو پیش ببرید مطمئن خواهیدبود که انتظاراتی که از کاسکوی خودتون دارید میرسید و دیگر نیازی به کارهای اثبات نشده نیازی پیدا نخواهد کرد.موفق باشید

ویرایش توسط kasku : 4th July 2014 در ساعت 01:43 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    میشه کمک کنین؟
    این خوشگله که هنوز اسم براش انتخاب نکردم دیروز از قفسش اومده بود بیرون،من خونه نبودم اما مامان گفت قفسشو برده جلوش تا خودش بره تو،حالا باز امروز از مدرسه اومدم دیدم چوب نشیمن داخل قفسش رو انداخته زمین،خیلیم عصبانیه،مامان گفت کسیم از صبح نرفته طرفش،من نمیدونم چکار کنم،آخه نمیشه دست توی قفسش برد که..
    سلام خانوم
    اینکه پرنده تون میتونه در قفس رو باز کنه بیاد بیرون اصلا خوب نیست . حتما حتما قفسش رو عوض کنین یا طوری در رو ببندید که دیگه نتونه باز کنه . ( البته با چیزی ببندید که جویدنش نه ضرر داشته باشه و نه هباعث ترس بشه )
    ممکنه شما اصلا خونه نباشید و درب قفس رو باز کنه و بیاد بیرون و کاری کنه که باعث پشیمونی بشه . کاسکو ها بازیگوش هستن و ممکنه هر کاری انجام بدن . مثل قطع کردن سیم برق .

حتما تا الان دیگه چوب نشیمنش رو براش درست کردین . اما من اوایل که این اتفاق واسم افتاد . پیش خودم گفتم پرنده ام که بیرون اومده قبلا و تونستم بی دردسر داخل قفس ببرمش. الان اگه توی قفس باشه و من دست ببرم داخل و بخوام چوبش رو درست کنم ممکنه بترسه و اون زمان که تازه اومده بود خونه خیلی زود بود که با دست من روبرو بشه . من گذاشتم بیاد بیرون چوبش رو درست کردم و بعد قفس رو جلوش گذاشتم و رفت داخل قفس . این راه راحت تری بود واسه اوایل که من آورده بودمش خونه مون .
    امیدوارم روزای خوبی رو با پرنده ات داشته باشی

صفحه 911 از 1238 نخستنخست ... 4118118618928938948958968978988999009019029039049059069079089099109119129139149159169179189199209219229239249259269279289299309611011 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)