کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    به نظرتون این جهش رنگی کاسکو دروغ نیست؟.من فکر میکنم اینا رو دستکاری ژنتیکی میکنن مگر نه چرا توی طبیعت کاسکو قرمز نمیشه.یا اینکه با ماده ی شیمیایی باعث میشن ژن فاکتور قرمز کلسکو تمام پرهاش رو بگیره. به هر حال محاله راه و روش این کار رو لو بدن.من هرچی میبینم جهش بین طوطی ها توی اسارت بوده.سایتی هم ندیدم که کاسکو جهش یافته قرمز برای فروش بزاره.شاید باشه ما ندیدیم
    سلام
    این قضیه فقط مختص کاسکو ها نیست . تا اونجایی که من تحقیق کردم تمامی طوطی های هیبریدی توی اسارت متولد شدن . حالا توی اسارت باهاشون چیکار میکنن الله اعلم ولی من ندیدم توی تحقیق هام هیبریدی به طور طبیعی در طبیعت متولد شده باشه

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام
    این قضیه فقط مختص کاسکو ها نیست . تا اونجایی که من تحقیق کردم تمامی طوطی های هیبریدی توی اسارت متولد شدن . حالا توی اسارت باهاشون چیکار میکنن الله اعلم ولی من ندیدم توی تحقیق هام هیبریدی به طور طبیعی در طبیعت متولد شده باشه
    هیبرید ارتباطی با جهش رنگی نداره
    هر طوطی که جهش رنگی داره ژن اون رنگ توی بدنش تغییر داده شده
    هیبرید ترکیب دو گونه مختلف از یه خانواده هست اما جهش تغییر توی ساختار دی ان ای
    یه طوطی مثل گالاتیل هیبریده اما کاسکو ی قرمز ارتباطی با هیبرید نداره
    طوطی های آلبینو هم نقص ژنتیک دارن که ملانین توی بدنشون تشکیل نمیشه
    ویرایش توسط StarFish : 2nd July 2014 در ساعت 05:57 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    هیبرید ارتباطی با جهش رنگی نداره
    هر طوطی که جهش رنگی داره ژن اون رنگ توی بدنش تغییر داده شده
    هیبرید ترکیب دو گونه مختلف از یه خانواده هست اما جهش تغییر توی ساختار دی ان ای
    یه طوطی مثل گالاتیل هیبریده اما کاسکو ی قرمز ارتباطی با هیبرید نداره
    طوطی های آلبینو هم نقص ژنتیک دارن که ملانین توی بدنشون تشکیل نمیشه
    اما توی انجمن های خارجی کاسکو های خال قرمز رو هیبرید کاسکو معرفی کرده . من نسبت به اون گفتم .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    ریکی 1 اسباب بازیشو خیلی بیشتر از همه دوس داره و با اون بازی میکنه الان ک اسباب بازی فقط ازش ی زنجیر مونده حالا با زنجیرش بازی میکنه نمیدونم چی از جونش میخواد نمیره سراغ بقیه میخواستم بدونم زنجیر ک باهاش بازی میکنه مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
    اگه میکنه تا بردارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    میشه کمک کنین؟
    این خوشگله که هنوز اسم براش انتخاب نکردم دیروز از قفسش اومده بود بیرون،من خونه نبودم اما مامان گفت قفسشو برده جلوش تا خودش بره تو،حالا باز امروز از مدرسه اومدم دیدم چوب نشیمن داخل قفسش رو انداخته زمین،خیلیم عصبانیه،مامان گفت کسیم از صبح نرفته طرفش،من نمیدونم چکار کنم،آخه نمیشه دست توی قفسش برد که..

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

اما توی انجمن های خارجی کاسکو های خال قرمز رو هیبرید کاسکو معرفی کرده . من نسبت به اون گفتم .
    خوب ببین کاسکو قرمز اگر هیبرید بود باید از پرنده ی نسل قبلش ژنوتیپ هم به ارث میبرد درحالی که تنها رنگ قرمز که فنوتیپ هست رو داره

آرا قرمزسبز هم که جهش آبی و سفید داره فکر کنم کلیپش رو چند ماه پیش توی سایت گذاشتم اگر اونم هیبرید بود فقط رنگش اینجوری نبود

چند سال پیش کاسکوی من هم چنتایی پر قرمز داشت به چند نفر گقتم نفهمیدن چیه
    توی سایتهای مختلف هم میگشتم یه سری ها میگفتن نقص ژنتیکه و این جرفا
    حالا جالبه که 6 تا پر قرمز اگر نقص بود پس این کاسکوی کاملا قرمز الان بیماری خطرناک ژنتیکه !

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    خوب ببین کاسکو قرمز اگر هیبرید بود باید از پرنده ی نسل قبلش ژنوتیپ هم به ارث میبرد درحالی که تنها رنگ قرمز که فنوتیپ هست رو داره

آرا قرمزسبز هم که جهش آبی و سفید داره فکر کنم کلیپش رو چند ماه پیش توی سایت گذاشتم اگر اونم هیبرید بود فقط رنگش اینجوری نبود

چند سال پیش کاسکوی من هم چنتایی پر قرمز داشت به چند نفر گقتم نفهمیدن چیه
    توی سایتهای مختلف هم میگشتم یه سری ها میگفتن نقص ژنتیکه و این جرفا
    حالا جالبه که 6 تا پر قرمز اگر نقص بود پس این کاسکوی کاملا قرمز الان بیماری خطرناک ژنتیکه !
    سلام
    از نظر خیلی ها رنگ دانه قرمز در بین پرهای کاسکو بیماری محسوب میشه
    رنگ طبیعی بدن کاسکو خاکستریه اما به دلیل جهش ژنتیکی نسلهای قبل به رنگ قرمز در میان که کاسکو های حاوی این ژن به اصطلاح red factor گفته میشه
    این جهش هم ممکنه برخی خصوصیات طوطی رو تقویت و بعضی هاشو تضعیف کنه و نمیشه نظر داد که حتما کاسکو خال قرمز کاسکوی بهتری نسبت به معمولی ها هست
    معمولا هم اولین نسلی که این ژن رو دارند یا ژرهاشون قرمز نمیشه یا ژرهای قوه ای رنگ به جای قرمز رنگ ایجاد میشه اما جوجه های این نسل که حاوی این ژن هستند به احتمال خیلی زیاد دارای پرهای قرمز میشن

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    میشه کمک کنین؟
    این خوشگله که هنوز اسم براش انتخاب نکردم دیروز از قفسش اومده بود بیرون،من خونه نبودم اما مامان گفت قفسشو برده جلوش تا خودش بره تو،حالا باز امروز از مدرسه اومدم دیدم چوب نشیمن داخل قفسش رو انداخته زمین،خیلیم عصبانیه،مامان گفت کسیم از صبح نرفته طرفش،من نمیدونم چکار کنم،آخه نمیشه دست توی قفسش برد که..
    چاره ای ندارید خیلی آروم دست تو قفسش کنید و طوری که کمترین استرس بهش وارد بشه نشیمن رو جا بزارید
    مراقب باشید در این مدت ططی بیرون نیاد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان . تو یکی از مقالات یکی از انجمن ها خوندم که دانه ای به نام Perls Hallo است که به سخنگو شدن کاسکو کمک میکند.
    طبق زیر نوشته بود:

یكي از محصولات خوب و مؤثر شركت ويتا كرافت محصولي به نام Perls Hallo است. دانه هاي گرد قرمز رنگي كه علاوه بر داشتن انواع ويتامين ها در تركيب ساختش طبق اظهار شركت سازنده با تأثير بر بخش سخن گويي مغز طوطي ها در صحبت كردن و سوت زدن آن ها بسيار مؤثر و كمك كننده است.

آیا درست است؟؟
    ممنون

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان . تو یکی از مقالات یکی از انجمن ها خوندم که دانه ای به نام Perls Hallo است که به سخنگو شدن کاسکو کمک میکند.
    طبق زیر نوشته بود:

یكي از محصولات خوب و مؤثر شركت ويتا كرافت محصولي به نام Perls Hallo است. دانه هاي گرد قرمز رنگي كه علاوه بر داشتن انواع ويتامين ها در تركيب ساختش طبق اظهار شركت سازنده با تأثير بر بخش سخن گويي مغز طوطي ها در صحبت كردن و سوت زدن آن ها بسيار مؤثر و كمك كننده است.

آیا درست است؟؟
    ممنون
    من از این دانه ها استفاده کردم و واقعا بی تاثیره
    حرفی که در مودش زده میشه جنبه تبلیغاتی داره

صفحه 910 از 1238 نخستنخست ... 4108108608918928938948958968978988999009019029039049059069079089099109119129139149159169179189199209219229239249259269279289299601010 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)