کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    سلام بچه ها الان یه پایه درست کردم برا قفس ریکی پایه 90 سانت هست و طول قفس هم 70 میخواستم بدونم این ارتفاع خوبه یا بلنده ؟یعنی جمعا طول بلندی قفس و پایه رو هم میشه 160 سانت

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    سلام بچه ها الان یه پایه درست کردم برا قفس ریکی پایه 90 سانت هست و طول قفس هم 70 میخواستم بدونم این ارتفاع خوبه یا بلنده ؟یعنی جمعا طول بلندی قفس و پایه رو هم میشه 160 سانت

سلام ارتفاع مناسب هست

امیدوارم به زودی پیشرفت داشته باشید

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط Naziiii نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه عضو شدم و یک سوال داشتم من 2یا3روز پیش یک کاسکو خریدم الان که میخوام دست کنم تو قفسش و بیرونش بیارم گاز میگیره مشکل چیه؟
    دوست عزیز طوطی که شما خریدید اهلیه یا وحشی؟؟؟اگر وحشیه که باید اهلی بشه و اگر اهلییه باید چند روزی بهش زمان داده بشه تا به محیط جدیدی عادت کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    سلام به همگي
    دوستان من الان حدود ٤٠ روزه كاسكو خريدم،كاسكويي كه در بدو ورودش به خونه بسيار ترسو و از قفس بالا ميرفت الان به صورتي شده كه راحت از دست غذا و تخمه ميگيره، با حمام كردن راحته، بشدت علاقه به چوب و كاج داره، فقط در تعجبم چرا وقتي از قفس ميارمش بيرون وقتي به پاش دست ميكشم گاز نميگيره، يا چند روز پيش به نوكش دست زدم ،سرش رو با ترس آورد جلو تونستم يكم بهش دست بزنم ولي گاز نگرفت( چون اينجوري كه همه تو پيج گفتن كاسكو اينطور مواقع بار اول گازشون گرفته، حالا اين رفتار كاسكو من چطوره؟
    بنظرتون پيشرفتش چطور بوده؟؟؟
    و اينكه بنظرتون مراحل بعدي كار باهاش چيه؟ چه كار ديگه اي بايد انجام بدم؟
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    سلام به همگي
    دوستان من الان حدود ٤٠ روزه كاسكو خريدم،كاسكويي كه در بدو ورودش به خونه بسيار ترسو و از قفس بالا ميرفت الان به صورتي شده كه راحت از دست غذا و تخمه ميگيره، با حمام كردن راحته، بشدت علاقه به چوب و كاج داره، فقط در تعجبم چرا وقتي از قفس ميارمش بيرون وقتي به پاش دست ميكشم گاز نميگيره، يا چند روز پيش به نوكش دست زدم ،سرش رو با ترس آورد جلو تونستم يكم بهش دست بزنم ولي گاز نگرفت( چون اينجوري كه همه تو پيج گفتن كاسكو اينطور مواقع بار اول گازشون گرفته، حالا اين رفتار كاسكو من چطوره؟
    بنظرتون پيشرفتش چطور بوده؟؟؟
    و اينكه بنظرتون مراحل بعدي كار باهاش چيه؟ چه كار ديگه اي بايد انجام بدم؟
    ممنون
    سلام
    خوب پیش رفتید گاز نمیگیره چونترسی نداره ولی اگه سعی کنید بیشتر پاشو دست بزنید ممکنه با نوک دست رو بگیره و بیاره بالا یا گاز بگیره
    مرحله بعد خاروندن سره که کم کم باید شروع کنید سعی کنید سرش رو بخارونید
    کاج هم بهرته نذازید چون هم کثیفه هم ممکنه پرنده های بیمار روش نشسته باشن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15927
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام ورودتون رو در انجمن پارسی پت خوشامد میگویم و باید بگم که قبل از اینکه کاسکو رو بخرید بهتر بود درموردشون خوب مطالعه میکردید شما تازه کاسکو رو وارد خانه کردید و طوطی هنوز استرس داره شما باید حداقل 15روز صبر بدید تا کاسکو خودش رو به محیط عادت بده توی این15روز فقط آب و غذا عوض کنید و دور شید از قفس و جایی بذارید که رفت و آمد کم باشه فراموش نکنید که در ارتفاع1.5متری هم قرارش بدید معلومه طوطی که از محیط جدید ترس داره دستتون رو گاز بگیره چون شما به قلمرو(قفس)تجاوز کردید حتما صفحات قبل رو مطالعه کنید تا اطلاعاتتون بالا بره و موجب عذاب کاسکو نشوید.....یاعلی
    سلام.ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیار من قرار دادی و تا الان حدود چهارپنج تا مقاله خوندم درمورد کاسکو و صفحات قبل رو هم خوندم و کاسکوم رام هست و وحشی نیست....

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    دوستان میدونم هر کاسکو با هم فرق میکنه ولی میخوام بدونم حدودا چه مدت باید با دست بهش غذا بدم که ترسش بریزه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    خوب پیش رفتید گاز نمیگیره چونترسی نداره ولی اگه سعی کنید بیشتر پاشو دست بزنید ممکنه با نوک دست رو بگیره و بیاره بالا یا گاز بگیره
    مرحله بعد خاروندن سره که کم کم باید شروع کنید سعی کنید سرش رو بخارونید
    کاج هم بهرته نذازید چون هم کثیفه هم ممکنه پرنده های بیمار روش نشسته باشن

البته من کاج رو اول می جوشونم ، بعد میگذارم جلوی آفتاب خشک شه ، بعد بهش میدم ، بازم با این کارا بنظرتون کاج واسش بده؟؟؟

من باید چکار کنم که بفهمه میخوام سرشو بخارونم؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    دوستان میدونم هر کاسکو با هم فرق میکنه ولی میخوام بدونم حدودا چه مدت باید با دست بهش غذا بدم که ترسش بریزه ؟
    با اجازه دوستان حرفه ای بنظر من که مثل شما تازه خریدم و تازه کارم، شما هر چه بیشتر و با محبت بیشتر با دست بهش غذا بدین ، زودتر ترسش میریزه و بهتون آشنا میشه! به مرور خودتون متوجه میشین که چقدر پیشرفت کرده فقط عجله نکنید!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    من اسباب بازی های ریکی رو از چوب نشیمن دور گذاشتم میگم شاید برا اینه که هی میره رو دیواره قفس یا بخاطر ترسه آخه بعضی وقتا میره بازی میکنه بعضی وقتا هم میره همونجا همینجوری به نظرتون اسباب بازی ها رو بیارم نزدیک نشیمن بهتر نیس ؟ که از نشیمن بتونه باهاشون بازی کنه ؟

صفحه 831 از 1238 نخستنخست ... 331731781812813814815816817818819820821822823824825826827828829830831832833834835836837838839840841842843844845846847848849850881931 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)