مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط abed8049 نمایش پست ها
    خیلی خوب شده آخه پر و انداختن دور متاسفانه . پر بزرگیم بود البته تو لک نیست همیشه داره با یه چیزی بازی میکنه اگه دوباره کند عکس میگیرم با پره هم بازی میکرد نمینداختش.میگم یه سوال اگه وسیله بازی بخوایم کدوم بهتره چه طوری باشه ؟ این نردبونا خوبن ؟ تخمه خیلی بد میخوره
    یه روز که نمیشه طوطی باید بفهمه که وقتی شما نزدیکش میشید هیچ خطری تهدیدش نمیکنه. اگه یه روز اینقدر پیشرفت کرده که بدون اینکه فرار کنه روی چوب نشیمن بشینه ( وقتی میرید سمتش ) پس اجازه بدین یه چند روز خیالش راحت باشه و مطمئن شه . شما فقط فعلا با دست براش غذا نگه دارید بدون اینکه دنبالش کنید . آروم پیش برید تا نتیجه بهتری بگیرید

فکر کنم تو لکه . الان هوا گرمه طوطی ها تو لک میرن . معمولا هم وقتی پرشون میفته باهاش بازی میکنن . دفعه بعد عکس بگیرید حتما

اسباب بازی چوبی برای طوطی خیلی خوبه . چون میجوه و خردش میکنه . تو پت شاپ ها می تونید اسباب باری های چوبی متنوعی پیدا کنید . من خودم پیشنهادم اینه که خودتون از نجاری چوب بگیرین و ازش بخواین که به تیکه های کوچیک براتون ببره . بعد رنگ خوراکی بگیرید و رنگش کنید . طناب بگیرید یا زنجیر استیل . خودتون براش درست کنید . طوطی من از این اسباب بازی ها استقبال بیشتری میکنه تا اسباب بازی هایی که معلوم نیست با چه چوبی درست شده و با چی رنگ شده . توپ طنابی هم خیلی خوبه . اگه بتونید پیدا کنید . از پت شاپ ها اسباب بازی های بخرید که واقعا از عهده ساختش بر نمیاین . البته میل خودتونه . اگه فرصتش رو ندارید همه اسباب بازی ها رو میتونید از همون پت شاپ خریداری کنید .

تخمه رو هم کم کم از غذایی اصلیش حذف کنید . اگه در روز 3 وعده تخمه میخوره به یه وعده کم کنید و به جاش میوه و سبزیجات و حبوبات و غذای های دیگه در اختیارش بذارید . وقتی همیشه تحمه در دسترسش باشه تلاشی برای خوردن غذاهای دیگه نمی کنه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    یه روز که نمیشه طوطی باید بفهمه که وقتی شما نزدیکش میشید هیچ خطری تهدیدش نمیکنه. اگه یه روز اینقدر پیشرفت کرده که بدون اینکه فرار کنه روی چوب نشیمن بشینه ( وقتی میرید سمتش ) پس اجازه بدین یه چند روز خیالش راحت باشه و مطمئن شه . شما فقط فعلا با دست براش غذا نگه دارید بدون اینکه دنبالش کنید . آروم پیش برید تا نتیجه بهتری بگیرید

فکر کنم تو لکه . الان هوا گرمه طوطی ها تو لک میرن . معمولا هم وقتی پرشون میفته باهاش بازی میکنن . دفعه بعد عکس بگیرید حتما

اسباب بازی چوبی برای طوطی خیلی خوبه . چون میجوه و خردش میکنه . تو پت شاپ ها می تونید اسباب باری های چوبی متنوعی پیدا کنید . من خودم پیشنهادم اینه که خودتون از نجاری چوب بگیرین و ازش بخواین که به تیکه های کوچیک براتون ببره . بعد رنگ خوراکی بگیرید و رنگش کنید . طناب بگیرید یا زنجیر استیل . خودتون براش درست کنید . طوطی من از این اسباب بازی ها استقبال بیشتری میکنه تا اسباب بازی هایی که معلوم نیست با چه چوبی درست شده و با چی رنگ شده . توپ طنابی هم خیلی خوبه . اگه بتونید پیدا کنید . از پت شاپ ها اسباب بازی های بخرید که واقعا از عهده ساختش بر نمیاین . البته میل خودتونه . اگه فرصتش رو ندارید همه اسباب بازی ها رو میتونید از همون پت شاپ خریداری کنید .

تخمه رو هم کم کم از غذایی اصلیش حذف کنید . اگه در روز 3 وعده تخمه میخوره به یه وعده کم کنید و به جاش میوه و سبزیجات و حبوبات و غذای های دیگه در اختیارش بذارید . وقتی همیشه تحمه در دسترسش باشه تلاشی برای خوردن غذاهای دیگه نمی کنه .
    باشه من سعیمو میکنم بد در جریانتون میزارم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    باشه من سعیمو میکنم بد در جریانتون میزارم
    http://upload7.ir/images/42188842294271017464.jpg
    http://upload7.ir/images/90596838248982493022.jpg

سلام امروز هم یهکی دیگه کند .البته می تونه برای جوانیش باشه ؟ که بخواد پر جدید در بیاره ؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    http://upload7.ir/images/42188842294271017464.jpg
    http://upload7.ir/images/90596838248982493022.jpg

سلام امروز هم یهکی دیگه کند .البته می تونه برای جوانیش باشه ؟ که بخواد پر جدید در بیاره ؟

سلام این پرهی برای پرریزیش هست و جای نگرانی نداره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام این پرهی برای پرریزیش هست و جای نگرانی نداره
    سلام امروز بهش غذا دادم از در جلوش بعد یادم رفت ببندمش امد بیرون دوره خونه یه دور زد بعد دوباره رفت تو قفسش

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5809
    سلام به همگی دوستان و مدیران عزیز سایت
    راستش من کاسکموگم کردم این ماله یک سال پیش خیلی ناراحتم تو حیاط بودیم فرار کرد رفت اخر نفهمیدم چی شد دوستدارم یه کاسکوی دیگه بگیرم راهنماییم کنید من با این که یک سال رفته هنوز دلم تنگه براش بعضی وقت گریه می کنم من پرنده های زیادی داشتم دوتا مرغ مینا یک مرغ مینای کوشواره دار اونارو فروختم ناراحت شدم ولی غم از دست دادن کاسکو خیلی منو ناراحتم کرده

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaper نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان و مدیران عزیز سایت
    راستش من کاسکموگم کردم این ماله یک سال پیش خیلی ناراحتم تو حیاط بودیم فرار کرد رفت اخر نفهمیدم چی شد دوستدارم یه کاسکوی دیگه بگیرم راهنماییم کنید من با این که یک سال رفته هنوز دلم تنگه براش بعضی وقت گریه می کنم من پرنده های زیادی داشتم دوتا مرغ مینا یک مرغ مینای کوشواره دار اونارو فروختم ناراحت شدم ولی غم از دست دادن کاسکو خیلی منو ناراحتم کرده
    سلام . خیلی متاسفم برای گم شدن کاسکوتون . بهتره فراموش کنید . به فکر یه طوطی یا کاسکوی دیگه باشید تا از این حالت در بیاین

دقیقا در چه مورد راهنمایی میخواین ؟ سوالی دارید بپرسید . حتما به شما کمک میکنیم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5809
    من یه جوجه می خوام ولی می ترسم بمیره به نظر شما جوجه خوبه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaper نمایش پست ها
    من یه جوجه می خوام ولی می ترسم بمیره به نظر شما جوجه خوبه
    نه دوست عزیز شما دنبال جوجه نباشید . چون کلا خیلی حساس هم هستید با توجه به شرایط شما وقتی کاسکوی قبلی گم شد بهتره کاسکویی بخرید که ریسک از دست دادنش کمتر باشه .

طوطی 1 تا 2 سال برای شما مناسبه اگه بتونید گیر بیارید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آروانا,کاسکو
    شماره عضویت
    10098
    سلام دوستان
    من امروز یه کاسکو گرفتم تازه آوردمش خونه کاملا" رام و آرومه حتی میذاره نازش کنم دو سالشه صاحب قبلیش میگه حرف میزده حدود سی کلمه
    من حالا باید چند روز اول چیکار کنم که راحت تر با شرایط جدید خو بگیره و برای منم حرف بزنه و باهام راحت باشه؟

صفحه 594 از 1238 نخستنخست ... 944945445755765775785795805815825835845855865875885895905915925935945955965975985996006016026036046056066076086096106116126136446941094 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)