فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 608 از 693 نخستنخست ... 108508558598606607608609610618658 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,071 به 6,080 از 6928
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi96 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.برای اموزش سخنگویی به کاسکو.به عنوان مثال اگه بخواهیم شعر توانا بود هرکه دانا بود.ز دانش دل پیر برنا بود را به کاسکو اموزش بدیم کل شعر رو باید یکجا باهاش کار کرد یا تیکه تیکه.البته الان توانا بود رو بلده یکبار هم هر که دانا بود رو گفت.و نکته بعدی اینکه میگن حرفها و جملهای ریتمیک و اهنگین رو زودتر یاد میگیرن درسته؟
    سلام . دوست من اینجا توضیح دادم بخونید:

http://www.parsipet.ir/thread10936-586.html#post244220

اگه سوالی داشتید بپرسید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد.
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    میانگین پست در روز
    0.27
    تعداد ارسال ها
    433
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . دوست من اینجا توضیح دادم بخونید:

http://www.parsipet.ir/thread10936-586.html#post244220

اگه سوالی داشتید بپرسید
    سلام ممنونم از شما.در مورد اون ریتمیک و اهنگین بودن نظرتون چیه؟
    دیسکس های من
    http://www.parsipet.ir/thread16702.html
    [SIGPIC]

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    سلام ممنونم از شما.در مورد اون ریتمیک و اهنگین بودن نظرتون چیه؟
    سلام ریتم و آهنگش دیگه به خودتون بستگی داره ، با هر آهنگی بخونید طوطی به همون حالت یاد میگیره تکرار میکنه
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد.
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    میانگین پست در روز
    0.27
    تعداد ارسال ها
    433
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام ریتم و آهنگش دیگه به خودتون بستگی داره ، با هر آهنگی بخونید طوطی به همون حالت یاد میگیره تکرار میکنه
    سلام ممنون گویا متوجه سوال من نشدید سپیده خانم.اینجا بحث طوطی من نیست.سوال کلی بود.جایی خوندم که کاسکوها کلمه هایی که به صورت اهنگ میشنون زودتر یاد میگیرن.خواستم بذونم درسته؟
    دیسکس های من
    http://www.parsipet.ir/thread16702.html
    [SIGPIC]

کاربر ساده

تخصص
    کنکوری
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17193
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    16
    درود دوستان.
    برای جلوگیری از چرب شدن کبد کاسکو،باید چیکار کرد؟
    فندق من هرروز میوه می خوره ولی بازهم غذای اصلیش تخمه است.برای همین نگران چرب شدن کبدش هستم....

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط negin.b نمایش پست ها
    درود دوستان.
    برای جلوگیری از چرب شدن کبد کاسکو،باید چیکار کرد؟
    فندق من هرروز میوه می خوره ولی بازهم غذای اصلیش تخمه است.برای همین نگران چرب شدن کبدش هستم....
    راهش اینه که از غذاهای چرب مثل تخمه و اجیل کمتر استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاد
    از انواع حبوبات - میوه های مجاز و سبزی جات استفاده کنید
    و کم کم تخمه رو کم کنید و موارد بالارو جایگزین کنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام الان یک هفته ای هست هر روز دو ساعت کاسکو خودمو از قفس میارم بیرون و بعد دو تا سه ساعت بعد میبرمش تو قفس با توجه به اینکه خودش اصلا نمیره تو قفس و هر روشی استفاده کردم نرفته تو قفس منم طبق گفته هایه سپیده خانوم سقفس بالایه قفسو جدا میکنم ک بیشتر وقتا از بالا قفس میپره و من قفسو بهش نزدیک میکنم میره تو قفس تو این یک هفته که اینکارو کردم کلا با من لج کرده و دیگه اصلا از دستم تخمه نمیگیره کلا هیچی دیگه از دستم نمیگیره اگ در قفسو باز کنم تخمه رو بهش نزدیک کنم چ سیر باشه چ گرسنه تخمه رو پرت میکنه کلا اخلاقش با من عوض شده و هنوزم نفهمیده باید به وقتش بره تو قفس به نظر شما دوستان بازم اینکارو ادامه بدم تا یاد بگیره چ وقتی بره تو قفس یا قط کنم هروقتم درحال رفتن تو قفسه میگم برو تووو تا هروقت این کلمه رو بشنوه بلکه بره داخل در اینده.

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام الان یک هفته ای هست هر روز دو ساعت کاسکو خودمو از قفس میارم بیرون و بعد دو تا سه ساعت بعد میبرمش تو قفس با توجه به اینکه خودش اصلا نمیره تو قفس و هر روشی استفاده کردم نرفته تو قفس منم طبق گفته هایه سپیده خانوم سقفس بالایه قفسو جدا میکنم ک بیشتر وقتا از بالا قفس میپره و من قفسو بهش نزدیک میکنم میره تو قفس تو این یک هفته که اینکارو کردم کلا با من لج کرده و دیگه اصلا از دستم تخمه نمیگیره کلا هیچی دیگه از دستم نمیگیره اگ در قفسو باز کنم تخمه رو بهش نزدیک کنم چ سیر باشه چ گرسنه تخمه رو پرت میکنه کلا اخلاقش با من عوض شده و هنوزم نفهمیده باید به وقتش بره تو قفس به نظر شما دوستان بازم اینکارو ادامه بدم تا یاد بگیره چ وقتی بره تو قفس یا قط کنم هروقتم درحال رفتن تو قفسه میگم برو تووو تا هروقت این کلمه رو بشنوه بلکه بره داخل در اینده.
    سلام
    ممکنه تخمه انداختنش بخاطر کار شما نباشه
    ظرف تخمه رو یک ساعت قبل بیرون اوردنش بردارید و بعد که خواستید بره قفس ظزف رو بذارید سرجاش بعد که رفت غذا بخوره درو ببندید
    بعد یک مدت یاد میگیره
    اگه قفسش 1033 هست سقف کوچیک بالارو باز کنید بینش چوب نشیمن بذارید بعد که خواستید بره توقفس چوب رو ارو بکشید اونم مجبور میشه بره تو قفس

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    ممکنه تخمه انداختنش بخاطر کار شما نباشه
    ظرف تخمه رو یک ساعت قبل بیرون اوردنش بردارید و بعد که خواستید بره قفس ظزف رو بذارید سرجاش بعد که رفت غذا بخوره درو ببندید
    بعد یک مدت یاد میگیره
    اگه قفسش 1033 هست سقف کوچیک بالارو باز کنید بینش چوب نشیمن بذارید بعد که خواستید بره توقفس چوب رو ارو بکشید اونم مجبور میشه بره تو قفس

همین کارو میکنم ظرف غذاشو برمیدارم بعد چند ساعت میزارم بیاد بیرون وقتی میخوام بره تو قفس تخمه براش میزارم ولی نمیره این ترفند رو دقیقا واسه کاسکو قبلیم انجام میدادم و خیلی خوب جواب داده بود هروقت غذاشو میزاشتم میرفت تو قفس ولی واسه این جواب نداده تاحالا تخمه نگرفتنش واسه همین کاره چونکه تا قبل این خیلی خوب تخمه میگرفت حتی دست به اطراف پرهایه گردنش میزدم ولی خوب الان کلا عوض شده اخلاقش

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    سلام ممنون گویا متوجه سوال من نشدید سپیده خانم.اینجا بحث طوطی من نیست.سوال کلی بود.جایی خوندم که کاسکوها کلمه هایی که به صورت اهنگ میشنون زودتر یاد میگیرن.خواستم بذونم درسته؟
    سلام . در مورد این موضوع تحقیقی نکردم اما به نظر من ریتم دار بودن کلمات میتونه تو اشتیاق طوطی برای تکرار یه کلمه یا جمله خاص تاثیر بذاره.

همین کارو میکنم ظرف غذاشو برمیدارم بعد چند ساعت میزارم بیاد بیرون وقتی میخوام بره تو قفس تخمه براش میزارم ولی نمیره این ترفند رو دقیقا واسه کاسکو قبلیم انجام میدادم و خیلی خوب جواب داده بود هروقت غذاشو میزاشتم میرفت تو قفس ولی واسه این جواب نداده تاحالا تخمه نگرفتنش واسه همین کاره چونکه تا قبل این خیلی خوب تخمه میگرفت حتی دست به اطراف پرهایه گردنش میزدم ولی خوب الان کلا عوض شده اخلاقش
    سلام . ای بابا شانسه شماست انگار
    من کلا برای قفس بردن پیشنهاد میکنم که با هدایت کردن به قفس منتقل بشن ، یعنی تاکیدم روی این روشه اما اگه جواب نداد راه های دیگه رو پیشنهاد میکنم ، اگه قفسش 1033 هست پیشنهاد آقا ابولفضل رو هم انجام بدین ... اگه دیدین نمیره ، دیگه از قفس بیرون نیاریدش ، و تمرینات رو داخل قفس انجام بدین ..
    وقتی تخمه رو میندازه شما واکنشتون چیه ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)