فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 528 از 693 نخستنخست ... 28428478518526527528529530538578628 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,271 به 5,280 از 6928
    کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.40
    تعداد ارسال ها
    342
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    امروز که رفتم پرنده فروشی از فروشنده سوال کردم که چجوری کاسکوم رو دست بیارم؟!؟ اونم گفت تا یه روز اصلا بهش غذا نده بعد دستتو بگیر جلوش و غذای رو هم که دوست داره بگیر پشت دستت اینطوری اگه کاسکو بخواد غذا رو بگیره مجبوره رو دستت رد شه یکم که باهاش اینجوری تمرین کنی خودش شرطی میشه و همین که دستتو بردی جلوش سریع میاد رو دستت( به گفته خود فروشنده حتی شده حیون زبون بسته رو تا3روز گشنه گذاشته تا بیاد روی دستش) حالا سوالم اینه که این روش خوبیه؟( البته3روز بهش گشنکی نمیدماا)یا اینکه همینطور به کارم ادامه بدم و مرحله مرحله برم جلو تا خودش اخر اطمینان کنه و بیادرو دستم؟!؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.53
    تعداد ارسال ها
    1,802
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    امروز که رفتم پرنده فروشی از فروشنده سوال کردم که چجوری کاسکوم رو دست بیارم؟!؟ اونم گفت تا یه روز اصلا بهش غذا نده بعد دستتو بگیر جلوش و غذای رو هم که دوست داره بگیر پشت دستت اینطوری اگه کاسکو بخواد غذا رو بگیره مجبوره رو دستت رد شه یکم که باهاش اینجوری تمرین کنی خودش شرطی میشه و همین که دستتو بردی جلوش سریع میاد رو دستت( به گفته خود فروشنده حتی شده حیون زبون بسته رو تا3روز گشنه گذاشته تا بیاد روی دستش) حالا سوالم اینه که این روش خوبیه؟( البته3روز بهش گشنکی نمیدماا)یا اینکه همینطور به کارم ادامه بدم و مرحله مرحله برم جلو تا خودش اخر اطمینان کنه و بیادرو دستم؟!؟

سلام دوست عزیز.
    نه بابا این چه روشیه.
    اینها پرنده فروش نیستند که اینها عذاب دهنده اند.

پرنده تا ترسش از دست نترسه و اطمینان نکنه رو دست نمیاد.
    کاسکوی من رو دست میاد ولی وقتی که خودش دلش بخواد ولی اصلا نمیذاره سرشون بخارونم چون از دست هنوز ترس داره.

شما هم به مرور درست میشه.

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    سلام دوستان من میخوام یه استند بگیرم و به خاطر اینکه میخواد توی حال استفاده بشه میخوام یکم شیک باشه خودم که سرچ زدم یه استند پیدا کردم

ایتم شماره 15

و ایتم شکاره 7

ک
    ه بیشتر پلی گرند هست

میخواستم دوستان لطف کنن اگه گزینه بهتری سراغ دارن به من معرفی کنن
    ویرایش توسط mafton : 17th September 2014 در ساعت 01:06 PM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    از فروشنده ها از این سوالات نکنید ..در چه مرحله ای هستید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام یه استند بگیرم و به خاطر اینکه میخواد توی حال استفاده بشه میخوام یکم شیک باشه خودم که سرچ زدم یه استند پیدا کردم
    ه بیشتر پلی گرند هست [/I][/COLOR]
    میخواستم دوستان لطف کنن اگه گزینه بهتری سراغ دارن به من معرفی کنن

اولی خوبه . البته فعالیت خاصی نمیتونه انحام بده یه استند ساده هست .. بیشتر برای غذا خوردن و نشستن در کنار شما یا جایی دور از قفس میتونه استفاده باشه . اسباب بازی کمی میشه بهش وصل کرد

دومی خوب هست اما ممکنه کاسکو استقبال نکنه از قسمت پایین پارک بازی .. ممکنه تنها بخش مورد استفاده طوطی فقط نشیمن بالا باشه ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.40
    تعداد ارسال ها
    342
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    ه ..
    الان انگشتمو که می کنم داخل قفس سریع خودش میاد نوکشو میزنه به انگشتم و منم بهش جایزه میدم( بعضی اوقات گازم میگیره) ولی هرکاری می کنم سر نمیده

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    الان انگشتمو که می کنم داخل قفس سریع خودش میاد نوکشو میزنه به انگشتم و منم بهش جایزه میدم( بعضی اوقات گازم میگیره) ولی هرکاری می کنم سر نمیده
    از قفس بیرون میارید ؟ چند ساعت ؟ ترسش از شما در چه حده ؟ غذا از دست میگیره ؟ بدون ترس و بدون اینکه فرار کنه ؟ یه توضیح کامل از اینکه الان در چه وضعیتی هست بدین ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.40
    تعداد ارسال ها
    342
    از قفس بیرون میارید ؟ چند ساعت ؟ ترسش از شما در چه حده ؟ غذا از دست میگیره ؟ بدون ترس و بدون اینکه فرار کنه ؟ یه توضیح کامل از اینکه الان در چه وضعیتی هست بدین ..
    بله روزانه دو ساعت از قفس میارمش بیرون و وقتی بیرونه هم با دست بهش تخمه و سیب و گندم میدم( گندم خشک خیلی دوست داره).از من ترسش خیلی کمتر شده دیگه نه غرغر میکنه و نه قار میکشه میزاره به نوکشم دست بزنم و خیلی وقته که از دست غذا میگیره( هم داخل قفس و هم بیرون قفس)ولی وقتی دستمو بدون غذا میبرم داخل قفسش میترسه و میره رو ی میله های قفس.تمرین سر دادن هم خیلی باهاش انجام دادم ولی همین که انگشتمو میبرم سمت سرش سری با نوکش انگشتمو تعقیب می کنه و نمیزاره به سرش دست بزنم

کاربر ساده

تخصص
    .
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    32
    درود

امروز به کاسکوم با دست سیب دادم یعنی از دستم میخورد

حالا چیکا کنم؟؟؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    بله روزانه دو ساعت از قفس میارمش بیرون و وقتی بیرونه هم با دست بهش تخمه و سیب و گندم میدم( گندم خشک خیلی دوست داره).از من ترسش خیلی کمتر شده دیگه نه غرغر میکنه و نه قار میکشه میزاره به نوکشم دست بزنم و خیلی وقته که از دست غذا میگیره( هم داخل قفس و هم بیرون قفس)ولی وقتی دستمو بدون غذا میبرم داخل قفسش میترسه و میره رو ی میله های قفس.تمرین سر دادن هم خیلی باهاش انجام دادم ولی همین که انگشتمو میبرم سمت سرش سری با نوکش انگشتمو تعقیب می کنه و نمیزاره به سرش دست بزنم
    شما میتونید از همون روشی که به آقای منصور تو همین تاپیک گفته شد استفاده کنید .

دست بدون غذا رو جلوی در قفس نگه دارید .. ( بیرون قفس ) و بعد بهش جایزه بدین . کمی بیشتر ببرید داخل قفس ، اگه نترسید و فرار نکرد بهش جایزه بدین ..باز کمی نزدیک تر ببرید و فرار نکرد جایزه بدین ... همینطور تا نزدیک طوطی

فرار نکردن = جایزه دادن .. و برعکس فرار کردن = جایزه ندادن

ولی اول توجه کنید که حرکت دست آروم باشه . یعنی دست رو آروم داخل قفس ببرید و یه لحظه کوتاه توقف کنید و سریع دست رو خارج کنید ( با همون سرعت کم )..

دوم اینکه سعی کنید قبل از اینکه طوطی تصمیم به فرار بگیره دست رو بیارید بیرون از قفس ... که طوطی متوجه بشه چون فرار نکرده جایزه گرفته ...

سوم اینکه قرار نیست بهش دست بزنید .. فقط می خواید بهش ثابت کنید دست بدون غذا ، خطر نداره براش . فکر میکنم یکی از دلایل فرارش از دست بدون غذا ، تلاش شما برای سر خاروندن بوده .. پس تمرین سر خاروندن رو متوقف کنید کاملا .. کم کم باید اعتمادش جلب شه ..

این برای اینکه از دست شما بدون غذا، نترسه ( برای سر خاروندن نیست ) عجله نکنید این تمرین رو با حوصله و با سرعت اعتماد خود طوطی انجام بدین .. دست رو مستقیما به سمت طوطی نبرید

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ

موقع غذا دادن با دست میتونید غذا رو کمی محکم تر نگه دارید و با یه انگشت منقارش رو لمس کنید آروم ، ولی بیش از حد اصرار نکنید ...

این تمرینات رو انجام بدین و پیشرفتتون رو اینجا اعلام کنید ..

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    درود

امروز به کاسکوم با دست سیب دادم یعنی از دستم میخورد

حالا چیکا کنم؟؟؟
    غذا دادن با دست رو ادامه بدین تا جایی که بدون ترس و فرار کردن از دست ، از شما غذا بگیره

اما در نظر داشته باشید که خیلی دارید عجله میکنید .

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131

اولی خوبه . البته فعالیت خاصی نمیتونه انحام بده یه استند ساده هست .. بیشتر برای غذا خوردن و نشستن در کنار شما یا جایی دور از قفس میتونه استفاده باشه . اسباب بازی کمی میشه بهش وصل کرد

دومی خوب هست اما ممکنه کاسکو استقبال نکنه از قسمت پایین پارک بازی .. ممکنه تنها بخش مورد استفاده طوطی فقط نشیمن بالا باشه ..
    ممنون از جوابتون والا ترس که کلا وقتی من پیشش باشم از چیزی نمیترسه از نضر قیمتی اولی 240 تومن و دومی 280 تومن هست
    حالا من سوالی که دارم اینه که سایتی رو سراغ ندارین که نمونه های بیشتری داشته باشه اینطوری ادم دستش بیشتر بازه که انتخاب کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)