کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    آقا ابوالفضل خیلی ممنون از قرار دادن این آموزش.
    ولی به نظر من تا وقتی که کاسکو به صاحبش اطمینان پیدا نکنه اجازه سر خاروندن بهش را نمیده.
    مثل کاسکوی خود من که الان اطمینان پیدا کرده و راحت میاد رو دستم و این تمرین و سه روزه یاد گرفت ولی هنوز نمیذاره سرشو بخارونم.
    هروقتم میخوام دست بزنم خودشو خم میکنه و گردنشو میبره پایین و حتی با این روشم سرشو خم میکنه و تخمه را میگیره که دستم به سرش نخوره.
    وقتی پرندتون رو دست میاد یعنی به شما اطمینان داره
    اموزشی هم که قرار دادم گفتم باید تخمه از دست بگیره پس تا حدودی به صاحبش اطمینان کرده که تخمه از دست میگیره
    اون اموزش هم مثل اموزش تریک رو شرطی سازی پرنده کار کرده ولی بعدش از رو علاقه میاد جلو تا سرشو بخارونید یعنی جایزش میشه همون خاروندن سر
    حالا اینکه کاسکوی شما رو دست میاد ولی نمیذاره سرشو بخارونید یا خوشش نمیاد که بعیده یا شما زیاد باهاش کار نکردید
    شما طبق چیزهایی که تو اموزش گفتم جلو برو و تخمه رو مثل عکسی که گذاشتم بگیر پرنده نمیتونه کلشو هم خم کنه و هم تخمه رو بگیره حتمن لازم نیست بار اول گردنشو بخارونید برای روزای اول پیشانی هم بخارونید خوبه
    این اموزش برا خودم و چندتا از دوستان عملی بوده و کار کرده

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.کاسکوی من الان چند صدا از قناری رو در میاره این تقلید صدا میتونه نشونه ای باشه که الان وقت به حرف اومدنشه؟!؟!؟کلمه ی سلام و بیا و هما رو خیلی باهاش کار کردم.
    سوال دومم اینه که الان کاسکوم بدون هیچ ترسی( حتی وقتی سیره)از هرجای قفس ( چه بیرون و چه داخل قفس) دستمو دنبال میکنه و خودش میاد از دستم غذا میگیره الان باید چیکار کنم؟
    سلام . برای روی دست آوردن از این آموزش میتونید استفاده کنید روی قفس

http://www.parsipet.ir/thread22828.html

نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    آقا ابوالفضل خیلی ممنون از قرار دادن این آموزش.
    ولی به نظر من تا وقتی که کاسکو به صاحبش اطمینان پیدا نکنه اجازه سر خاروندن بهش را نمیده.
    مثل کاسکوی خود من که الان اطمینان پیدا کرده و راحت میاد رو دستم و این تمرین و سه روزه یاد گرفت ولی هنوز نمیذاره سرشو بخارونم.
    هروقتم میخوام دست بزنم خودشو خم میکنه و گردنشو میبره پایین و حتی با این روشم سرشو خم میکنه و تخمه را میگیره که دستم به سرش نخوره.
    سلام . همه طوطی ها مثل هم نیستن .. یه طوطی ممکنه زودتر اجازه بده که سرش رو بخارونن حتی قبل از روی دست اومدن و یه طوطی ممکنه تا وقتی کاملا به دست اعتماد نکرده اجازه نده .. برای همین مرحله بعد از غذا دادن با دست تقریبا به تصمیم صاحب طوطی و حالت و رفتار خود طوطی بستگی داره ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    سلام بر دوستان عزیز

چند تا سوال داشتم البته جواب هاشو میدونم اما برای اطمینان یه بار دیگه میپرسم که یه مشورتی هم بشه.

1: کاسکوم خیلی بد غذاست پلت رو اصلا نمیخوره و پرت میکنه بیرون و در کل بگم از دانه ها فقط تخمرو میخوره و از میوه ها هم هویج و سیب !! چی کارش کنم ؟؟ گشنه هم نگهش داشتم باز فایده نداشته.

2: چند روز پیش که آوردمش خونه خونریزی کرد بدنش اما خوب خدارو شکر خونش بند اومد و حالش خوبه امروز آب با اسپری پاشیدم روش و یکم خیسش کردم .این کافیه که خونش پاک بشه ؟؟

3: یکم پرهای بالش خرابه و پرهاش میریزه ! البته چشم مشکی متمایل به دودی هست و فکر کنم زیر 1 سال سن داشته باشه ! این طبیعیه که پرهاش به هم ریخته باشه ؟؟

4: براش قطره تقویتی خریدم که توب آب حل میشه ! اینا خوبن ؟؟ یا ندم بهش ؟؟

5:من یه مرغ عشق هم دارم که کاملا دستیه وقتی از قفس میارمش بیرون و باهاش بازی میکنم کاسکوم سرو صدا میکنه و یه جورایی بد نگاش میکنه !! حسودی میکنه یعنی ؟؟ و راهکار چیه ؟؟

6: یه وقتایی باهاش صحبت میکنم و سلام میگم بهش !! الان 2 روزه تو گلویی یه چیزایی میگه بعد انگار عصبی میشه و یهو جیغ میزنه !! به نظرتون ممکنه بخواد تقلید کنه تو این فاصله کم زمانی حدود 1 هفته ؟؟

7: شوفاژ زیر قفسش هست و درجش کمه !! بزارم روشن باشه یا خواموشش کنم کلا ؟؟

ممنون از شما و ببخشید که طولانی شد.

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز

چند تا سوال داشتم البته جواب هاشو میدونم اما برای اطمینان یه بار دیگه میپرسم که یه مشورتی هم بشه.

1: کاسکوم خیلی بد غذاست پلت رو اصلا نمیخوره و پرت میکنه بیرون و در کل بگم از دانه ها فقط تخمرو میخوره و از میوه ها هم هویج و سیب !! چی کارش کنم ؟؟ گشنه هم نگهش داشتم باز فایده نداشته.

2: چند روز پیش که آوردمش خونه خونریزی کرد بدنش اما خوب خدارو شکر خونش بند اومد و حالش خوبه امروز آب با اسپری پاشیدم روش و یکم خیسش کردم .این کافیه که خونش پاک بشه ؟؟

3: یکم پرهای بالش خرابه و پرهاش میریزه ! البته چشم مشکی متمایل به دودی هست و فکر کنم زیر 1 سال سن داشته باشه ! این طبیعیه که پرهاش به هم ریخته باشه ؟؟

4: براش قطره تقویتی خریدم که توب آب حل میشه ! اینا خوبن ؟؟ یا ندم بهش ؟؟

5:من یه مرغ عشق هم دارم که کاملا دستیه وقتی از قفس میارمش بیرون و باهاش بازی میکنم کاسکوم سرو صدا میکنه و یه جورایی بد نگاش میکنه !! حسودی میکنه یعنی ؟؟ و راهکار چیه ؟؟

6: یه وقتایی باهاش صحبت میکنم و سلام میگم بهش !! الان 2 روزه تو گلویی یه چیزایی میگه بعد انگار عصبی میشه و یهو جیغ میزنه !! به نظرتون ممکنه بخواد تقلید کنه تو این فاصله کم زمانی حدود 1 هفته ؟؟

7: شوفاژ زیر قفسش هست و درجش کمه !! بزارم روشن باشه یا خواموشش کنم کلا ؟؟

ممنون از شما و ببخشید که طولانی شد.

1=نداشتن تونع غذایی توی مغازه و خونه نتیجش میشه این. باید ادامه بدید تا قبول کنه خوراکی های زیادی رو بخوره. به جای تخمه بهش ذرت بده. تخمه خورکای تشویقی هست

2=دو سه بار شسته بشه خون ها پاک میشن این اتفاق برای کاسکوی منم افتاد

3=در مورد خراب بودن پرهاش میتونه به خاطر کثیف بودن بر اثر خونی شدن باشه هم مشکلاتی مثل پرجوی و ...

4= بستگی داره چه برندی خریده باشی من همیشه مارک avi میدادم به کاسکوم. محلول کلسیمش خیلی خوب بود ترک خوردگی منقار رو درست میکرد

5=الان نه حسودی نمیکنه تنها زمانی حسودی میکنه که رابطه ی قوی بین اون و شما وجود داشته باشه حسادت کاسکو هم بیشتر به طوطی های بزرگتر و سگ و گربه و بچه ی آدم که شما بهشون توجه میکنید هست نه پرنده هایی مثل مرغ عشق و فنچ و ....
    کاسکوی من مشکلی با مرغ عشق نداشت

6= اگه میخوای درست حسابی حرف زدن یاد بگیره فقط یه وقت هایی باهاش کار نکن باید تمرین کردن ثابت و مداوم باشه

7= روی شوفاژ نزاری بهتره بزار کنار شوفاژ همون دمایی که شما تحمل کنی اونم تحمل میکنه پر هم داره و میتونه خودش رو گرم نگهداره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    عزیزان سلام . هسته ی خرما ضرر نداره ؟ ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    عزیزان سلام . هسته ی خرما ضرر نداره ؟ ممنون
    سلام
    بهتره هستشو دربیارید چون اگه ضرر هم نداشته باشه ممکنه بپره تو گلوش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    بهتره هستشو دربیارید چون اگه ضرر هم نداشته باشه ممکنه بپره تو گلوش
    فرمایش شما درست.ولی عزیز این کاسکو گیر داده به هسته و خردش میکنه .انگاری مغز هسته ی خرما رو بخواد بخوره!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    فرمایش شما درست.ولی عزیز این کاسکو گیر داده به هسته و خردش میکنه .انگاری مغز هسته ی خرما رو بخواد بخوره!
    سلام.خرما بسیار گرم هست و قند بالایی هم داره اصلا چرا بهش میدین که حالا بخواد هستش رو هم بخوره؟شما هر خوراکی بدین که هسته داشته باشه مطمئن باشید که برای خورد کردن و خوردن هستش تمایل بیشتری نشون میدن.همونطوری که نسبت به هسته ی آلبالو و هلو هم تمایل بسیار زیادی نشون میدن.بهتره ندین بهش چه خرمارو و چه هستش رو.نهایت یک تکه ی بسیار کوچک هفته ای یکبار کافیه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    اسباب بازی چوبی داره؟
    اگه دست سازه یک نکته ریزی هست که بهتره رعایت شه گاهی وقتا اسباب بازی تو قفس هست(دست ساز بازاریا چوبش شکننده ترو ضخامتش هم کمتره)
    ولی پرنده توجهی بهش نمیکنه
    ضخامت چوب برای بازی کردن طوطی خیلی مهمه
    من یک اسباب بازی درست کرده بودم چوبهاش هم میتونست بشکنه و ار نظر خودم ضخامتش هم مناسب بود برای شکوندن ولی زیاد بازی نمیکرد باهاشون
    چوب هارو یکم نازک تر کردم در عرض دو سه روز اسباب بازی نابودشد
    به نظر خودم چوب های قبلی هم به راحتی میتونست بشکونه ولی از بازی کردن و شکوندن اونا لذت نمیبرد ولی چوب های جدید باب میلش در اومد
    ویرایش توسط abolfazl : 2nd November 2014 در ساعت 07:09 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.خرما بسیار گرم هست و قند بالایی هم داره اصلا چرا بهش میدین که حالا بخواد هستش رو هم بخوره؟شما هر خوراکی بدین که هسته داشته باشه مطمئن باشید که برای خورد کردن و خوردن هستش تمایل بیشتری نشون میدن.همونطوری که نسبت به هسته ی آلبالو و هلو هم تمایل بسیار زیادی نشون میدن.بهتره ندین بهش چه خرمارو و چه هستش رو.نهایت یک تکه ی بسیار کوچک هفته ای یکبار کافیه.
    ممنون اقای اسکندری عزیز. اره درسته/ امروز اولین بار بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    اسباب بازی چوبی داره؟
    اگه دست سازه یک نکته ریزی هست که بهتره رعایت شه گاهی وقتا اسباب بازی تو قفس هست(دست ساز بازاریا چوبش شکننده ترو ضخامتش هم کمتره)
    ولی پرنده توجهی بهش نمیکنه
    ضخامت چوب برای بازی کردن طوطی خیلی مهمه
    من یک اسباب بازی درست کرده بودم چوبهاش هم میتونست بشکنه و ار نظر خودم ضخامتش هم مناسب بود برای شکوندن ولی زیاد بازی نمیکرد باهاشون
    چوب هارو یکم نازک تر کردم در عرض دو سه روز اسباب بازی نابودشد
    به نظر خودم چوب های قبلی هم به راحتی میتونست بشکونه ولی از بازی کردن و شکوندن اونا لذت نمیبرد ولی چوب های جدید باب میلش در اومد
    سلام ممنون اقا ابوالفضل بابت راهنمایی. اسباب بازی چوبی زیاد خورد میکنه .ممنون به هرحال.زنده باشی
    ویرایش توسط sokoote1990 : 2nd November 2014 در ساعت 10:25 PM

صفحه 1053 از 1238 نخستنخست ... 53553953100310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410551056105710581059106010611062106310641065106610671068106910701071107211031153 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)