کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام اشکال نداره تو تمرین از بادام زمینی استفاده کنم یک بادام زمینی رو تبدیل به تیکه های کوچک تر کنم بهش بدم؟یا از بادام درختی استفاده کنم؟من تو تمرینات سابقم از تخمه استفاده کردم تو این تمرین اگ از تخمه استفاده کنم خیلی وقت میبره چون تخمه رو بیشتر بخاطر پوستش دوست داره ک اون تیکه تیکه کنه از تخمه پوست کنده زیاد استقبال نمیکنه اگ واس این تمرین از تخمه استفاده کنم خیلی وقت گیره و دستم تو تمرین خشک میشه برای ثابت نگه داشتن

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام اشکال نداره تو تمرین از بادام زمینی استفاده کنم یک بادام زمینی رو تبدیل به تیکه های کوچک تر کنم بهش بدم؟یا از بادام درختی استفاده کنم؟من تو تمرینات سابقم از تخمه استفاده کردم تو این تمرین اگ از تخمه استفاده کنم خیلی وقت میبره چون تخمه رو بیشتر بخاطر پوستش دوست داره ک اون تیکه تیکه کنه از تخمه پوست کنده زیاد استقبال نمیکنه اگ واس این تمرین از تخمه استفاده کنم خیلی وقت گیره و دستم تو تمرین خشک میشه برای ثابت نگه داشتن
    سلام . بادام زمینی ندین اما بادام درختی اگه تلخ نباشه میتونید به عنوان جایزه استفاده کنید . فقط قبلش امتحان کنید خودتون، که تلخ نباشه . بادام تلخ حاوی سیانید هست

از پسته هم می تونید استفاده کنید .. اما کلا از آجیل ها یا دونه های دیگه ( به جز تخمه ) زمانی میتونید استفاده کنید که طوطی دوست داشته باشه و ازش به عنوان جایزه استقبال کنه ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سپیده خانوم دلیل اینکه میگین بادوم زمینی ندیم چیه؟!؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . بله میشه مصرف کرد .. فقط سبزیجات حاوی اسید اگزالیک هستن مدیریت شده باید در اختیارشون قرار بگیره مثل جعفری اسفناج

سلام . خانومی .. طوطی شما یه خط قرمزی کشیده دور قفسش که میگه از اون جلوتر نیا لطفـــا .. به این دلیل که من هنوز به شما اعتماد ندارم . این خط قرمز برای شما و خونواده شما ممکنه یکی نباشه چون شما کارهایی انجام دادین که خوشایند یه طوطی وحشی نبوده .. دست داخل قفسش بردین ... بدون توجه به اینکه به شما اعتماد نداره نزدیکش شدین .. و چیزایی که ممکنه به طور غیر عمد اتفاق افتاده باشه .. پس زمان بر هست .. با کارهای اشتباه دیگه این شرایط بدتر میشه. پس حتما حتما قبل هر کار لطفا تو همین تاپیک بپرسید . اصلا منطقی نیست که تو اوج قار کشیدن طوطی کنارش بشینید ، تاثیر مثبتی تو رابطه شما نمیذاره ..

تو فاصله مناسب بشینید کنار قفس و کم کم و به تدریج اون صندلی رو به سمت قفس نزدیک کنید .. طوری که طوطی اصلا متوجه این حرکت نشه . این پیشرفت نباید یه روزه باشه ... یعنی تو یه روز سعی نکنید اونقدر نزدیک ببرید صندلی رو که طوطی صداش دربیاد ... نمیدونم چجوری توضیح بدم ... میلی متری نزدیک قفس بشید( تا این حد آروم ) . اصلا نبینه این حرکت رو .

فاصله مناسبی که آقای اسکندری گفتن بشینید و بهش بی توجه باشید ، یعنی جایی که طوطی قار نزنه . اینکه شما میگید من به قار زدنش بی توجهم اصلا درست نیست . منطور من این نیست که با قار زدنش فرار کنید یا ازش دور بشید . منظورم اینه که فرصتی برای قار زدن طوطی بوجود نیارید.. یعنی اونقدر نزدیک نرید که طوطی مجبور بشه قار بزنه . این عادتش رو با روش صحیح کم کم از بین ببرید .

تو هر فاصله ای که هستید و طوطی قار نمیزنه . شما میتونید با ارامش و خیلی عادی بهش کلمات رو یاد بدید و نیازی به بلند کردن تن صدا نیست ..

هر پیشرفتی رو هم اینجا اعلام کنید

موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون
    ولی دکتر گفت این کار رو انجام بدم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . بادام زمینی ندین اما بادام درختی اگه تلخ نباشه میتونید به عنوان جایزه استفاده کنید . فقط قبلش امتحان کنید خودتون، که تلخ نباشه . بادام تلخ حاوی سیانید هست

از پسته هم می تونید استفاده کنید .. اما کلا از آجیل ها یا دونه های دیگه ( به جز تخمه ) زمانی میتونید استفاده کنید که طوطی دوست داشته باشه و ازش به عنوان جایزه استقبال کنه ..
    خیلی ممنون ک بی منت راهنمایی میکنید واقعا ممنون.

سپیده خانوم کاری ک من از دیشب شروع کردم به انجام دادنش اینه دست بی جایزه شماره یک دست با جایزه شماره دوم

من با دست شماره دو خوراکی رو نشونش میدم بعد یواش دست بی جازه رو نزدیک به قفس میکنم تقریبا مساوی با در قفس و دست با خوراکی رو بهش نزدیک میکنم و خوراکی رو میدم خوراکی رو که گرفت یواش جفت دستام رو عقب میرم خوراکی رو ک خورد دوباره با همین روش دستامو بهش نزدیک میکنم اون سه تا چهار دفعه خوراکی رو میگیره بعدش کاملا زیرکانه میره بالا قفس و در میره روشم درسته یا اشتباهه؟ دست بدون خوراکی رو نباید عقب بکشم بزارم باشه وقتی ک خوراکی رو گرفت؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سپیده خانوم دلیل اینکه میگین بادوم زمینی ندیم چیه؟!؟
    به دلیل وجود سموم قارچی آفلاتوکسین این مقاله رو مطالعه کنید :

http://www.parsipet.ir/thread9028.html

نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    ولی دکتر گفت این کار رو انجام بدم
    دوست عزیزم با این روشی که دکتر به شما توصیه کرد پیشرفتی تو رابطه شما ایجاد شده ؟ اگه آره که همون روش رو ادامه بدین ..

اما اگه فکر میکنید تاثیری نداشته اجازه بدین با یه روش پیش بریم و روش های دیگرو امتحان نکنید

من در زمینه پزشکی نمیتونم با حرف دکتر مخالفت کنم . اما در رابطه با اهلی کردن و تربیت طوطی میتونم بگم روش دکتر درست نیست . باز تصمیم با شماست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام خدمت دوستان عزیز
    یه سوال داشتم.

میشه بلال و بدون آب و نمک روی ذغال گذاشت و به کاسکو داد؟؟؟

بعدش یکی از دوستانم که کاسکو داره میگفت که به کاسکوت چون داره کلمات و نا مفهوم میگه بهش فلفل تند بده ، خیلی تاثیر داره. نظر شما چیه؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    یه سوال داشتم.

بعدش یکی از دوستانم که کاسکو داره میگفت که به کاسکوت چون داره کلمات و نا مفهوم میگه بهش فلفل تند بده ، خیلی تاثیر داره. نظر شما چیه؟؟؟
    سلام دو.ست عزیز

درمورد بلال میتونید تازه رو تهیه کنید و تکه تکه در اختیار کاسکو قرار بدید که نیازی به ذغال نباشه یا بصورت آب پز در اختیارش قرار بدید.

درمورد
    سوال بعد باید بگم این یک حرف بی جهت است که اکثر پرنده فروشان میزنند و میگویند فلفل تند رو به طوطی بدید تا زبونش باز بشه ,
    فلفل قرمز تند باعث خونریزی داخلی در معده پرنده میشه و اون رو ملتهب و زخم میکنه بدلیل اسید بسیار قوی که داره و بدن پرنده قادر به هضم اون اسید نیست . فلفل ها بهتره شیرین باشن . فلفل تند ممنوع هست اما بعضی ها به غلط میگن پرنده با خوردنش سریع به حرف میاد و امثال این حرفای بی ارزش ...
    ویرایش توسط kasku : 23rd September 2014 در ساعت 04:09 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    یه سوال داشتم.

ذرت کبابی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه .حداقل من چیزی در مورد مضراتش نشنیدم . در مورد اینکه خاکستر ذغال هم میتونه مضر باشه یا نه هم چیزی نشنیدم . شاید دوستان دیگه اطلاع جامع تری داشته باشن ..

اما خب بهتر هست که ذرت به صورت تازه ، آب پز یا حتی بخار پز در اختیار طوطی قرار بگیره ..

من نمی دونم این تاثیرات رو چجوری متوجه میشن و یه درصد فکر نمیکنن که تلاش خودشون و طوطی در این موضوع نقش داره ؟کلا فلفل تند و این مسایل رو فراموش کنید . کافیه طوطی اولین کلمه رو یاد بگیره ، با تکرار و تمرین خیلی راحت کلمات ناواضح رو به صورت واضح و زیبا تکرار میکنه ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام.کاسکوم چوب نشیمنشو جویده چوبشو در اوردم و تعویض کردم الان رفته کف قفس و نمیاد رو چوب.به مرور زمان درست میشه؟ یا بابد چوبو در بیارم؟!

صفحه 1033 از 1238 نخستنخست ... 3353393398310141015101610171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710381039104010411042104310441045104610471048104910501051105210831133 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)