کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    از قفس بیرون میارید ؟ چند ساعت ؟ ترسش از شما در چه حده ؟ غذا از دست میگیره ؟ بدون ترس و بدون اینکه فرار کنه ؟ یه توضیح کامل از اینکه الان در چه وضعیتی هست بدین ..
    بله روزانه دو ساعت از قفس میارمش بیرون و وقتی بیرونه هم با دست بهش تخمه و سیب و گندم میدم( گندم خشک خیلی دوست داره).از من ترسش خیلی کمتر شده دیگه نه غرغر میکنه و نه قار میکشه میزاره به نوکشم دست بزنم و خیلی وقته که از دست غذا میگیره( هم داخل قفس و هم بیرون قفس)ولی وقتی دستمو بدون غذا میبرم داخل قفسش میترسه و میره رو ی میله های قفس.تمرین سر دادن هم خیلی باهاش انجام دادم ولی همین که انگشتمو میبرم سمت سرش سری با نوکش انگشتمو تعقیب می کنه و نمیزاره به سرش دست بزنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    درود

امروز به کاسکوم با دست سیب دادم یعنی از دستم میخورد

حالا چیکا کنم؟؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    بله روزانه دو ساعت از قفس میارمش بیرون و وقتی بیرونه هم با دست بهش تخمه و سیب و گندم میدم( گندم خشک خیلی دوست داره).از من ترسش خیلی کمتر شده دیگه نه غرغر میکنه و نه قار میکشه میزاره به نوکشم دست بزنم و خیلی وقته که از دست غذا میگیره( هم داخل قفس و هم بیرون قفس)ولی وقتی دستمو بدون غذا میبرم داخل قفسش میترسه و میره رو ی میله های قفس.تمرین سر دادن هم خیلی باهاش انجام دادم ولی همین که انگشتمو میبرم سمت سرش سری با نوکش انگشتمو تعقیب می کنه و نمیزاره به سرش دست بزنم
    شما میتونید از همون روشی که به آقای منصور تو همین تاپیک گفته شد استفاده کنید .

دست بدون غذا رو جلوی در قفس نگه دارید .. ( بیرون قفس ) و بعد بهش جایزه بدین . کمی بیشتر ببرید داخل قفس ، اگه نترسید و فرار نکرد بهش جایزه بدین ..باز کمی نزدیک تر ببرید و فرار نکرد جایزه بدین ... همینطور تا نزدیک طوطی

فرار نکردن = جایزه دادن .. و برعکس فرار کردن = جایزه ندادن

ولی اول توجه کنید که حرکت دست آروم باشه . یعنی دست رو آروم داخل قفس ببرید و یه لحظه کوتاه توقف کنید و سریع دست رو خارج کنید ( با همون سرعت کم )..

دوم اینکه سعی کنید قبل از اینکه طوطی تصمیم به فرار بگیره دست رو بیارید بیرون از قفس ... که طوطی متوجه بشه چون فرار نکرده جایزه گرفته ...

سوم اینکه قرار نیست بهش دست بزنید .. فقط می خواید بهش ثابت کنید دست بدون غذا ، خطر نداره براش . فکر میکنم یکی از دلایل فرارش از دست بدون غذا ، تلاش شما برای سر خاروندن بوده .. پس تمرین سر خاروندن رو متوقف کنید کاملا .. کم کم باید اعتمادش جلب شه ..

این برای اینکه از دست شما بدون غذا، نترسه ( برای سر خاروندن نیست ) عجله نکنید این تمرین رو با حوصله و با سرعت اعتماد خود طوطی انجام بدین .. دست رو مستقیما به سمت طوطی نبرید

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ

موقع غذا دادن با دست میتونید غذا رو کمی محکم تر نگه دارید و با یه انگشت منقارش رو لمس کنید آروم ، ولی بیش از حد اصرار نکنید ...

این تمرینات رو انجام بدین و پیشرفتتون رو اینجا اعلام کنید ..

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    درود

امروز به کاسکوم با دست سیب دادم یعنی از دستم میخورد

حالا چیکا کنم؟؟؟
    غذا دادن با دست رو ادامه بدین تا جایی که بدون ترس و فرار کردن از دست ، از شما غذا بگیره

اما در نظر داشته باشید که خیلی دارید عجله میکنید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    از فروشنده ها از این سوالات نکنید ..در چه مرحله ای هستید ؟

اولی خوبه . البته فعالیت خاصی نمیتونه انحام بده یه استند ساده هست .. بیشتر برای غذا خوردن و نشستن در کنار شما یا جایی دور از قفس میتونه استفاده باشه . اسباب بازی کمی میشه بهش وصل کرد

دومی خوب هست اما ممکنه کاسکو استقبال نکنه از قسمت پایین پارک بازی .. ممکنه تنها بخش مورد استفاده طوطی فقط نشیمن بالا باشه ..
    ممنون از جوابتون والا ترس که کلا وقتی من پیشش باشم از چیزی نمیترسه از نضر قیمتی اولی 240 تومن و دومی 280 تومن هست
    حالا من سوالی که دارم اینه که سایتی رو سراغ ندارین که نمونه های بیشتری داشته باشه اینطوری ادم دستش بیشتر بازه که انتخاب کنه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون والا ترس که کلا وقتی من پیشش باشم از چیزی نمیترسه از نضر قیمتی اولی 240 تومن و دومی 280 تومن هست
    حالا من سوالی که دارم اینه که سایتی رو سراغ ندارین که نمونه های بیشتری داشته باشه اینطوری ادم دستش بیشتر بازه که انتخاب کنه
    به هر حال یه وسیله جدید هست .. همیشه با وسایل جدید محتاطانه برخورد میکنن

در مورد قیمت نمیتونم نظر بدم . سایتی هم نمیشناسم متاسفانه.اگه امکانش هست میتونید برای خرید پاک بازی تهران برید

دوستان دیگه اگه جایی رو بشناسن لینکش رو از طریق پیام خصوصی به شما اعلام میکنن ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    به هر حال یه وسیله جدید هست .. همیشه با وسایل جدید محتاطانه برخورد میکنن

در مورد قیمت نمیتونم نظر بدم . سایتی هم نمیشناسم متاسفانه.اگه امکانش هست میتونید برای خرید پاک بازی تهران برید

دوستان دیگه اگه جایی رو بشناسن لینکش رو از طریق پیام خصوصی به شما اعلام میکنن ..
    نه متاسفانه شیراز هستم نمیتونم اونجایی که گفتین برم به هر حال ممنون از کمکتون امیدوارم دوستان اگه سایتی رو میشناسم با پیام خصوصی بهم بگن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام دوستان کاسکوی من الان خیلی خیلی راحت منقار میزنه دستم کاملا دهن بسه اگ یکساعت هم دستم رو منقارش بزارم اون برنمیداره و میزاره باشه ن فاشر میده ت میره عقب میزاره همینجوری باشه

ولی متاسفانه نمیزاره دست به سرش بزارم من هرجی انگشتمو بالاتر ببرم اونم منقارشو بالاتر میبره حتی چندین بار دستم به بینیش و یکبارم یک کوچولو خیلی اتفاقی به سرش برخورد کرد ولی هیچ واکنشی نشون نداد تنها کاری ک کرد این بود منقارشو زد به دستم الان به نظرتون این کارو ادامه بدم یا روی دست اوردن باهاش تمرین کنم؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان کاسکوی من الان خیلی خیلی راحت منقار میزنه دستم کاملا دهن بسه اگ یکساعت هم دستم رو منقارش بزارم اون برنمیداره و میزاره باشه ن فاشر میده ت میره عقب میزاره همینجوری باشه

ولی متاسفانه نمیزاره دست به سرش بزارم من هرجی انگشتمو بالاتر ببرم اونم منقارشو بالاتر میبره حتی چندین بار دستم به بینیش و یکبارم یک کوچولو خیلی اتفاقی به سرش برخورد کرد ولی هیچ واکنشی نشون نداد تنها کاری ک کرد این بود منقارشو زد به دستم الان به نظرتون این کارو ادامه بدم یا روی دست اوردن باهاش تمرین کنم؟
    سلام . خیلی عالیه .. تا همین حد کافی هست . میتونید روی دست آوردن رو شروع کنید . این تمرین اعتمادش به دست شما رو بیشتر میکنه و مهم تر هم هست به این دلیل که شما نیاز دارید تو موقعیت های حساس و ضروری طوطی رو روی دست بیارید . اما به سر خاروندن نیازی ندارید ..کاری هست که بعدا و با بیشتر شدن اعتماد طوطی هم میشه انجام داد.

تاپیک اهلی کردن طوطی رو بخونید و هر سوالی داشتید اینجا مطرح کنید .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام . خیلی عالیه .. تا همین حد کافی هست . میتونید روی دست آوردن رو شروع کنید . این تمرین اعتمادش به دست شما رو بیشتر میکنه و مهم تر هم هست به این دلیل که شما نیاز دارید تو موقعیت های حساس و ضروری طوطی رو روی دست بیارید . اما به سر خاروندن نیازی ندارید ..کاری هست که بعدا و با بیشتر شدن اعتماد طوطی هم میشه انجام داد.

تاپیک اهلی کردن طوطی رو بخونید و هر سوالی داشتید اینجا مطرح کنید .
    مرسی سپیده خانوم فقط یک راهنمایی کوچیک تو قفس باهاش تمرین کنم یا بیرون قفس؟جونکه من فقط چند دفعه بیرونش اوردم ن بیشتر

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    مرسی سپیده خانوم فقط یک راهنمایی کوچیک تو قفس باهاش تمرین کنم یا بیرون قفس؟جونکه من فقط چند دفعه بیرونش اوردم ن بیشتر
    هم داخل قفس میتونید هم بیرون از قفس . اگه تو قفس همکاری میکنه داخل قفس میتونید تمرین کنید . اگه همکاری نمیکنه خارج از قفس ..

موقع تمرین داخل قفس :

یه دست جایزه .. یه دست مشت کرده و کاملا ثابت در راستای چوب نشیمن و جلوی پای طوطی ... جایزه میدید بهش ... وقتی به این حالت عادت کرد ... کمی دور تر می برید جایزه رو که برای گرفتن جایزه یکم سرش به جلو خم شده ( خیلی کم ) ... عادت که کرد .. کمی دورتر جایزه رو نگه دارید . برای اینکه اعتمادش جلب شه سعی کنید به اندازه کافی تو هر مرحله باقی بمونید ... همینطور دورتر تا جایی که یک پاشو روی دست شما بذاره برای گرفتن جایزه .. و بعد تا اندازه ای دور که هر دو پا رو روی دست شما بذاره و بتونه جایزه رو بگیره . تشویق کلامی همراه با هیجان و خوشحالی ( نه در حدی که طوطی بترسه ) فراموش نشه ..در حدی که متوجه کار خوبش بشه ..

توجه کنید که اگه دست ثابت شما ، تعادل نداشته باشه و طوطی احساس کنه که نشمین محکمی برای قدم گذاشتن نیست .. دیرتر اعتماد میکنه ..

صفحه 1031 از 1238 نخستنخست ... 3153193198110121013101410151016101710181019102010211022102310241025102610271028102910301031103210331034103510361037103810391040104110421043104410451046104710481049105010811131 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)