کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام دوستان من میخوام یه استند بگیرم و به خاطر اینکه میخواد توی حال استفاده بشه میخوام یکم شیک باشه خودم که سرچ زدم یه استند پیدا کردم http://www.******************/%D9%84...B3%DA%A9%D9%88
    ایتم شماره 15 و ایتم شکاره 7 که بیشتر پلی گرند هست
    میخواستم دوستان لطف کنن اگه گزینه بهتری سراغ دارن به من معرفی کنن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام یه استند بگیرم و به خاطر اینکه میخواد توی حال استفاده بشه میخوام یکم شیک باشه خودم که سرچ زدم یه استند پیدا کردم http://www.******************/%D9%84...B3%DA%A9%D9%88
    این آدرس مشکل داره. اصلاح کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    بله فعلا همینجا باشه که از کنار قفس بتونه ببینه ..

اگه برای آموزش میخواید استفاده کنید ظرف نذارید . یا جوری باشه که موقع تمرین ظرف رو بردارید ..

فعلا برای آشنایی با استند نیازی نیست از قفس دور باشه ...

برای آموزش که کارتون رو راحت میکنه ، ساده بودنش و دور از قفس بودن .. باعث میشه طوطی بیشتر حواسش به تمرین باشه .. البته نمیشه همه تمرین ها رو روی استند انجام داد .. بای بای کردن ، دست دادن ، چرخیدن ..

برای سخن گویی زیاد به کارتون نمیاد . در حالت عادی هم اگه کلمات خاصی رو تکرار کنید طوطی یاد میگیره به استند نیازی نیست ..

سپیده خانم امروز فهمیدم که کاسکوم از استند میترسه. چون وقتی میخوام تکون بدم استند حالت عقب نشینی میگیره.
    منم استند و یکم دورتر کردم.
    میگم از دیروز اخلاقش عوض کنه و سر و صداش کمتر شده به خاطر همین استنده. چیکار کنم؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سپیده خانم امروز فهمیدم که کاسکوم از استند میترسه. چون وقتی میخوام تکون بدم استند حالت عقب نشینی میگیره.
    منم استند و یکم دورتر کردم.
    میگم از دیروز اخلاقش عوض کنه و سر و صداش کمتر شده به خاطر همین استنده. چیکار کنم؟؟
    منم که گفتم میترسه . شما نباید یهو نزدیکش میکردین . مثل اسباب بازی باید بهش معرفی میشد .. وقتی برای اسباب بازی کوچیک این همه سخت گیر هستن برای استند بزرگ باید با احتیاط تر عمل کنید ..

دور تر بذارید مشکلی نداره ... ولی بتونه ببینه .. بعد یه مدت ، میتونید کم کم به قفس نزدیک تر کنید ..

خود عکس رو بذارید لطفا . لینک سایت های دیگه رو نذارید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    امروز که رفتم پرنده فروشی از فروشنده سوال کردم که چجوری کاسکوم رو دست بیارم؟!؟ اونم گفت تا یه روز اصلا بهش غذا نده بعد دستتو بگیر جلوش و غذای رو هم که دوست داره بگیر پشت دستت اینطوری اگه کاسکو بخواد غذا رو بگیره مجبوره رو دستت رد شه یکم که باهاش اینجوری تمرین کنی خودش شرطی میشه و همین که دستتو بردی جلوش سریع میاد رو دستت( به گفته خود فروشنده حتی شده حیون زبون بسته رو تا3روز گشنه گذاشته تا بیاد روی دستش) حالا سوالم اینه که این روش خوبیه؟( البته3روز بهش گشنکی نمیدماا)یا اینکه همینطور به کارم ادامه بدم و مرحله مرحله برم جلو تا خودش اخر اطمینان کنه و بیادرو دستم؟!؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    امروز که رفتم پرنده فروشی از فروشنده سوال کردم که چجوری کاسکوم رو دست بیارم؟!؟ اونم گفت تا یه روز اصلا بهش غذا نده بعد دستتو بگیر جلوش و غذای رو هم که دوست داره بگیر پشت دستت اینطوری اگه کاسکو بخواد غذا رو بگیره مجبوره رو دستت رد شه یکم که باهاش اینجوری تمرین کنی خودش شرطی میشه و همین که دستتو بردی جلوش سریع میاد رو دستت( به گفته خود فروشنده حتی شده حیون زبون بسته رو تا3روز گشنه گذاشته تا بیاد روی دستش) حالا سوالم اینه که این روش خوبیه؟( البته3روز بهش گشنکی نمیدماا)یا اینکه همینطور به کارم ادامه بدم و مرحله مرحله برم جلو تا خودش اخر اطمینان کنه و بیادرو دستم؟!؟

سلام دوست عزیز.
    نه بابا این چه روشیه.
    اینها پرنده فروش نیستند که اینها عذاب دهنده اند.

پرنده تا ترسش از دست نترسه و اطمینان نکنه رو دست نمیاد.
    کاسکوی من رو دست میاد ولی وقتی که خودش دلش بخواد ولی اصلا نمیذاره سرشون بخارونم چون از دست هنوز ترس داره.

شما هم به مرور درست میشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام دوستان من میخوام یه استند بگیرم و به خاطر اینکه میخواد توی حال استفاده بشه میخوام یکم شیک باشه خودم که سرچ زدم یه استند پیدا کردم

ایتم شماره 15

و ایتم شکاره 7

ک
    ه بیشتر پلی گرند هست

ویرایش توسط mafton : 17th September 2014 در ساعت 11:36 AM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    از فروشنده ها از این سوالات نکنید ..در چه مرحله ای هستید ؟

سلام دوستان من میخوام یه استند بگیرم و به خاطر اینکه میخواد توی حال استفاده بشه میخوام یکم شیک باشه خودم که سرچ زدم یه استند پیدا کردم
    ه بیشتر پلی گرند هست [/I][/COLOR]

اولی خوبه . البته فعالیت خاصی نمیتونه انحام بده یه استند ساده هست .. بیشتر برای غذا خوردن و نشستن در کنار شما یا جایی دور از قفس میتونه استفاده باشه . اسباب بازی کمی میشه بهش وصل کرد

دومی خوب هست اما ممکنه کاسکو استقبال نکنه از قسمت پایین پارک بازی .. ممکنه تنها بخش مورد استفاده طوطی فقط نشیمن بالا باشه ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    از فروشنده ها از این سوالات نکنید ..در چه مرحله ای هستید ؟
    ه ..
    الان انگشتمو که می کنم داخل قفس سریع خودش میاد نوکشو میزنه به انگشتم و منم بهش جایزه میدم( بعضی اوقات گازم میگیره) ولی هرکاری می کنم سر نمیده

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    الان انگشتمو که می کنم داخل قفس سریع خودش میاد نوکشو میزنه به انگشتم و منم بهش جایزه میدم( بعضی اوقات گازم میگیره) ولی هرکاری می کنم سر نمیده
    از قفس بیرون میارید ؟ چند ساعت ؟ ترسش از شما در چه حده ؟ غذا از دست میگیره ؟ بدون ترس و بدون اینکه فرار کنه ؟ یه توضیح کامل از اینکه الان در چه وضعیتی هست بدین ..

صفحه 1030 از 1238 نخستنخست ... 3053093098010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710381039104010411042104310441045104610471048104910801130 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)