کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    اصلا نمیره تو قفس یک ساعته قفس کنارش گذاشتم خودم فاصله گرفتم اب و غذا هم تو قفس گذاشتم ولی نمیره تو راه دیگه ای هس؟انگار از بیرون بیشتر خوشش اومد فقط زیر پایه قفس ایستاده بدجورم خوابش میاد داره چرت میزنه ولی نمیره داخل قفس من از این فرصت استفاده کردم داخل قفسو شستم بلوک معدنی و کف دریا و اسباب بازی هم تو قفسش گذاشتم و همینجوری منتظر نشستم تا بره داخل و در قفسو ببندم بزارمش سرجاش ولی نمیره ک نمیره
    خب قفسو ببر طرفش در قفسو بهش نزدیک کن بعدم با دستت راهنمایش کن بره داخل

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    خب قفسو ببر طرفش در قفسو بهش نزدیک کن بعدم با دستت راهنمایش کن بره داخل
    نمیره در قفس نزدیکش میکنم میره از بیرون قفس دور اطراف قفس میچرخه الان دو بار هم پر زده کلا میچرخه واس خودش داخل قفسم انگار نمیخواد بره همش دور ور قفس میچرخه الانم بالای قفس نشسته و نگام میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سعی کنید از قفس بیارینش پایین بعدم یکم نور اتاق رو کم کنید بعدم بازدر قفسو باز کنید و بگیرین جلو کاسکوتون اونقدر سماجت کنید تا بالاخره بره داخل دیگه راه دیگه ای نداره مگر اینکه بگیرینش که اصلا برای کاسکو وحشی پیشنهاد نمیشه.
    اگه جور دیگه ای هم میشه اساتید جوابتونو میدن
    ویرایش توسط Roc : 20th August 2014 در ساعت 05:41 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    بلاخره با کمک های دوست خوبم roc تونستم ببرمش تو قفس ولی کل اتاقو پر کرده از پی پی هاش:دی
    یک سوال داشتم چرا تو قفس نمیرفت بیرون بیشتر خوشش میومد یا اینکه میترسید بره تو قفس؟
    وقتی بیرون بود دستمو میبردمش سمت قار نمیزد زیاد ک نزدیک میبردم پر میزد الان ک رفت تو قفس امتحان کردم دیدم از دستم غذا گرفت و خوشحال شدم ک از دستم ناراحت نشده الانم نشسته داره با اسباب بازیش بازی میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    بلاخره با کمک های دوست خوبم roc تونستم ببرمش تو قفس ولی کل اتاقو پر کرده از پی پی هاش:دی
    یک سوال داشتم چرا تو قفس نمیرفت بیرون بیشتر خوشش میومد یا اینکه میترسید بره تو قفس؟
    وقتی بیرون بود دستمو میبردمش سمت قار نمیزد زیاد ک نزدیک میبردم پر میزد الان ک رفت تو قفس امتحان کردم دیدم از دستم غذا گرفت و خوشحال شدم ک از دستم ناراحت نشده الانم نشسته داره با اسباب بازیش بازی میکنه
    بهتون تبریک میگم . ولی فکر کنم دوست داشت کمی ازاد باشه بالاخره کاسکو هم یه موجود زندس و دوست داره ازاد باشه .
    درمورد مدفوعش می تونید بهش اموزش بدید و این مشکل رو بر طرف کنید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

هم میتونه به این دلیل باشه که طوطی ها معمولا وقتی بیرون قفس هستن دوست ندارن برگردن داخل قفس . بیرون آزادی عمل بیشتری دارن . دلیل دوم هم میتونه این باشه که داخل قفس وسایل جدید گذاشته بودین ...

عجیب نیست همه افرادی که طوطی هاشون برای اولین بار یا دفعات اول میان بیرون همین مشکلات رو دارن ..

خوشحالم که مشکلی ایجاد نشد ..

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    دوستان بازم میتونم در قفسو باز کنم و سعی کنم اینجور بهش با دست غذا بدم یا اینکه دیگه بازش نکنم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    دوستان بازم میتونم در قفسو باز کنم و سعی کنم اینجور بهش با دست غذا بدم یا اینکه دیگه بازش نکنم؟
    تا وقتی که ازتون میترسه یا قار میزنه بیرونش نیارین درضمن قبل اینکه بیاریش بیرون شاه پراشو کوتاه کنید تا یه وقت اگه ترسید نپره خدایی نکرده به خودش یا وسایل منزل آسیب میزنه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    تا وقتی که ازتون میترسه یا قار میزنه بیرونش نیارین درضمن قبل اینکه بیاریش بیرون شاه پراشو کوتاه کنید تا یه وقت اگه ترسید نپره خدایی نکرده به خودش یا وسایل منزل آسیب میزنه.
    قار ک نمیزنه غرغر میکنه خیلی کم به ندرت نیمچه قار میزنه بابات شاه پرهاش حق با شماست باید همون روز ک خریدمش کوتاه میکردم ولی با این شرایط من ک تازه داره اروم میشه و اینکه اینجا شخص کار بلدی نیس ترجیح میدم فعلا کوتاه نکنم چون شاید همه زحمت هام از بین بره
    ویرایش توسط منصور : 21st August 2014 در ساعت 12:00 AM

صفحه 985 از 1238 نخستنخست ... 4858859359669679689699709719729739749759769779789799809819829839849859869879889899909919929939949959969979989991000100110021003100410351085 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)