کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    بعد یه سوال دیگه داشتم .

که هنوز ثار فندق کم نشده ولی روز های اول خیلی بلند قار میکشید روز سوم خیلی کم تر شد ولی تا الان که دو هفته میشه پیشرفت زیادی نداشته.

من غذا براش کم میذارم و به جای روزی یه بار روزی دوالی سه بار به قفسش نزدیک میشم و غذا براش میذارم اگر هم دیگه خیلی بی کار باشم میرم جایی که خیلی نترسه میشینم .

شما راه کاری ندارید که زود تر قارش بیافته ؟

البته ببخشید که زیاد سوال میکنم .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    بعد یه سوال دیگه داشتم .

که هنوز ثار فندق کم نشده ولی روز های اول خیلی بلند قار میکشید روز سوم خیلی کم تر شد ولی تا الان که دو هفته میشه پیشرفت زیادی نداشته.

من غذا براش کم میذارم و به جای روزی یه بار روزی دوالی سه بار به قفسش نزدیک میشم و غذا براش میذارم اگر هم دیگه خیلی بی کار باشم میرم جایی که خیلی نترسه میشینم .

دو هفته ؟ دوست عزیز عجلتون یکم زیاده . صبر داشته باشید اگر اصولی کار کرده باشید برای بعضی کاسکو ها تا چند ماه هم طبیعی هست . اینکه روزی چندبار غذاشو عوض میکنید کار اصلا خوبی نیست و ترس رو هر دقیقه برای حیون تجدید میکنه سعی کنید یکبار یا نهایتا دوبار ظرفش رو در روز پر کنید بهتره یکبار . کفی قفس رو یه روز یا دو روز در میون تمیز کنید نه هر روز . همونکه جایی میشینید که میبینه شمارو کافی هست . بیشتر از اون نزدیکش نشید و حتی از کنارش رد نشین و مراقبت کنید .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    بعد یه سوال دیگه داشتم .

من یک نیم ماهه دارم تلاش میکنم قار نکشه هنوز نشده فقط باید صبر کنی کم کم قارش کمتر شه مثل کاسکوی من که قارش کمتر شده ولی هنوز قار میکشه فکر کنم 2 هفته زوده خیلی زود خیلی وقتا هم کلا ناامید میشه ادم ولی خب مسولیت یک موجود زنده رو برعهده گرفتیم باید صبور باشیم این موجودات هم حق دارن بعد این همه بدبختی به این سادگیا اروم نشن بقیه دوستان بیشتر راهنماییت میکنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    ممنون از راهنماییاتون دلیل عجله من شروع مدارسه و وقت نداشتن من برای رسیدگی بهتر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    ممنون از راهنماییاتون دلیل عجله من شروع مدارسه و وقت نداشتن من برای رسیدگی بهتر
    شما فک میکنید رام شه مسئولیتتون کمتر میشه ؟ اتفاقا ب نظر من تازه مسئولیت شما از وقتی بیشتر و سخت تر میشه ک پرندتون ایشالله رام میشه چون اونوقت ی موجود زنده فقط ندارید ی موجود زنده دارید ک بهتون علاقه داره نیاز ب محبت داره نیاز ب رسیدگی داره مثه ی بچه خیلی کوچیک عزیز ببخشید اینو میگم ولی اگه فک میکنید با آغاز مدارس شما نمیرسید ب پرندتون سعی کنید واگذار کنید ب کس دیگه چون در اینصورت هم شما ضرر میبینی و هم اون بی زبون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    شما فک میکنید رام شه مسئولیتتون کمتر میشه ؟ اتفاقا ب نظر من تازه مسئولیت شما از وقتی بیشتر و سخت تر میشه ک پرندتون ایشالله رام میشه چون اونوقت ی موجود زنده فقط ندارید ی موجود زنده دارید ک بهتون علاقه داره نیاز ب محبت داره نیاز ب رسیدگی داره مثه ی بچه خیلی کوچیک عزیز ببخشید اینو میگم ولی اگه فک میکنید با آغاز مدارس شما نمیرسید ب پرندتون سعی کنید واگذار کنید ب کس دیگه چون در اینصورت هم شما ضرر میبینی و هم اون بی زبون
    فک کنم بد منظور مو رسوندم

برای اینه که قبل از مدارس پیشتر باهاش کار کنم و بتونم بهش چیزایی یاد بدم چون توی دوران مدارس نسبت به الان برنامه هام فشرده تر میشه منظورم نبود که بهش نمیرسم و می خوام تو تابستان هر کاری میتونم براش انجام بدم . همین

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    فک کنم بد منظور مو رسوندم

برای اینه که قبل از مدارس پیشتر باهاش کار کنم و بتونم بهش چیزایی یاد بدم چون توی دوران مدارس نسبت به الان برنامه هام فشرده تر میشه منظورم نبود که بهش نمیرسم و می خوام تو تابستان هر کاری میتونم براش انجام بدم . همین
    خب من بهتون قول میدم تو تابستون رام نمیشه و اون چیزایی ک میخوای یاد بدی رو نمیشه داد پس عجله نکنید و آروم آروم پیش برید تابستون ک تموم شه همش 1ماه و نیم دیگه مونده و این زمان فقط برای کم تر شدن ترسش شاید خوب باشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان.

نخود فرنگی میشه برای کاسکو استفاده کرد؟؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان.

سلام
    میتونید استفاده کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان.

کنسرو هر چیزی ضرر داره پس اگه تازش باشه میتونید استفاده کنید اگه منظورتون کنسروش هست استفاده نکنید ب دلیل مواد شیمیایی درونش/

موفق باشید
    ویرایش توسط attacker9626 : 25th July 2014 در ساعت 08:15 PM

صفحه 945 از 1238 نخستنخست ... 4458458959269279289299309319329339349359369379389399409419429439449459469479489499509519529539549559569579589599609619629639649951045 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)