کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    نه از مواد شوینده استفده نکنید . آب جوش کافیه .از یه مسواک قدیمی یا یه برس بزگتر میتونید استفاده کنید تا موادی که بهش چسبیده خوب پاک کنید و بعد تو آفتاب بذارید خشک بشه .
    شرمنده عزیز من قبل از اینکه بگید اینکارو کردم و با مواد شوینده شستمش و تو آفتاب گذاشتم آیا مشکلی پیش میاد ؟ البته خوب تمیزش کردم که مواد شوینده روش باقی نمونده باشه ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    دوستان من کاسکوم پوست تخم مرغ رو نمیخوره میخوام بدونم اگه پودرش کنم و بریزم تو آبش بهتر نیست ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    مجبور بودم بالش رو کوتاه کنم ، چون هر دفعه از قفس بیرونش میاوردم برا داخل بردنش ، پرواز میکرد ، یکی دو بار هم به دیواره ها خورد، بالش رو هم دادم همون پرنده فروش برام کوتاه کرد ، دو تا شاهپر اول رو گذاشتم شش تا بعدی هم از محل برخورد ردیف دوم پرش با ردیف سوم ، طبق عکسایی که تو اینترنت دیدم کوتاه کرد. داخل قفسش هم یه دونه زنگوله ، و به دونه زنچیر هایی که چوب داخلشون هست رو گذاشتم ، در طول روز یکی دوبار باهاشون ور میره ، ولی اینطور نیست که کاملا درگیرش باشه!
    دوستان میتونن عکسایی از قفس خودشون بذارن ببینم چطور داخل قفسشون رو واسه طوطی جذاب کردن؟
    ممنونم
    عزیز سن کاسکوتونو بهتون گفتن چقدره ؟ احساس میکنم سنش بالاس یکم درسته ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    عزیز سن کاسکوتونو بهتون گفتن چقدره ؟ احساس میکنم سنش بالاس یکم درسته ؟
    سنش گفتن يك و نيم تقريبا! گفت چشم دوديه!
    ولي با توجه وضعيت بال وپر و دمش ميشه گفت هنوز جوجست! البته اين استنباط منه، هرچند كه به يكي دو نفر هم نشون دادم گفتن جوجست!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    ولي با توجه وضعيت بال وپر و دمش ميشه گفت هنوز جوجست! البته اين استنباط منه، هرچند كه به يكي دو نفر هم نشون دادم گفتن جوجست!
    سلام دوست عزیز .
    کاسکو تا قبل از بلوغ جوجه حساب میشه . کاسکو 3 4 ساله هم جوجه ست . کوسکو شما سنش بیشتر از یک و نیم ساله (طبق تصویر ) من دقت کردم دودی توی چشمش ندیدم . چشم سفید حدودا 2 تا 3 سال میتونه باشه که بعد از اون چشم کم کم شیری رنگ و رو به زردی میره . ولی توی تصویر چشم طوطی شما نباتی رنگ دیده میشه . اگه اینطور هست سن پرنده شما 4 5 ساله میشه گفت هست .اما خیر اگه سفید هست و رگه های تیرگی توش داره (طوسی هست ) سنش از 1.5 تا 2 هست . رنگ پرهاشم که دیگه انتهاشون دودی به نظر نمیرسه فقط یه پر سیاه هست که دلیل قطعی نمیتونه باشه .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میشه یه عکس تو نور عادی از چشماش بگیری ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .
    کاسکو تا قبل از بلوغ جوجه حساب میشه . کاسکو 3 4 ساله هم جوجه ست . کوسکو شما سنش بیشتر از یک و نیم ساله (طبق تصویر ) من دقت کردم دودی توی چشمش ندیدم . چشم سفید حدودا 2 تا 3 سال میتونه باشه که بعد از اون چشم کم کم شیری رنگ و رو به زردی میره . ولی توی تصویر چشم طوطی شما نباتی رنگ دیده میشه . اگه اینطور هست سن پرنده شما 4 5 ساله میشه گفت هست .اما خیر اگه سفید هست و رگه های تیرگی توش داره (طوسی هست ) سنش از 1.5 تا 2 هست . رنگ پرهاشم که دیگه انتهاشون دودی به نظر نمیرسه فقط یه پر سیاه هست که دلیل قطعی نمیتونه باشه .
    موفق باشید

منم موافقم آخه از دور که نگاه به چشمش کردم نباتی رو به زرد میرفت رنگش و یادم میاد قبلا تو پست ها ایشون گفتن سن کاسکوشون حدودا 1.5 ساله هست برا همین شک کردم یکم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .
    موفق باشید

البته اصلاح میکنم به اسم چشم طوسی به من داد ، ولی یکی دو جا هم تو اینترنت خوندم که چشم طوسی یه مقدار به نباتی هم میزنه که این بعلت خطای دیده ، حالا نمیدونم چقدر درست باشه ! هنوز دو ماه نشده ولی تو این مدت من تونستم با دست بهش غذا بدم ، وقتی با دست روی سر و پشتش میکشم ، چیزی نمیگه ، فقط نمیدونم چرا چیزی رو تقلید نمیکنه ، اینهمه صدای زنگ خوردن تلفن ، صدای آیفون شنیده ولی هنوز چیزی نگفته! میشه بهش امیدی داشت یانه؟ آیا یه طوطی چهار پنج ساله نباید پرهاش تخت شده باشه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوستان عکس تو نور طبیعی از کاسکوم گرفتم. ببنید و بی زحمت سنشو بهم بگید.
    و چرا پرای طرف گوشش کم شده؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    البته اصلاح میکنم به اسم چشم طوسی به من داد ، ولی یکی دو جا هم تو اینترنت خوندم که چشم طوسی یه مقدار به نباتی هم میزنه که این بعلت خطای دیده ، حالا نمیدونم چقدر درست باشه ! هنوز دو ماه نشده ولی تو این مدت من تونستم با دست بهش غذا بدم ، وقتی با دست روی سر و پشتش میکشم ، چیزی نمیگه ، فقط نمیدونم چرا چیزی رو تقلید نمیکنه ، اینهمه صدای زنگ خوردن تلفن ، صدای آیفون شنیده ولی هنوز چیزی نگفته! میشه بهش امیدی داشت یانه؟ آیا یه طوطی چهار پنج ساله نباید پرهاش تخت شده باشه؟
    از روی حالت پر ها نمیشه سن رو تشخیص داد و بگیم حالتش توی هر سن چجوری هست . حالا مر ها بستگی به نوع نگهداری و تغذیه اش داره . فقط گاهی رنگ پر ها توی سن های بالاتر روشن تر از کاسکو های جوان تر هست همین . برلی تشخیص سن لطفا یه عکس از چشم بدون فلاش و در نور عادی بذار که کاملا مشخص بشه رنگ چشم .
    درباره تقلید هم بله همیشه امید باید داشت و باهاش کار کرد . حالا که باهاتون دوست شده باهاش تمرین کنید تا کلمه رو تکرار کنه . کلا ساکته یا سوت های معمولی خودش رو میزنه ؟

صفحه 859 از 1238 نخستنخست ... 359759809840841842843844845846847848849850851852853854855856857858859860861862863864865866867868869870871872873874875876877878909959 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)