کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    ببخشید دوستان گلم من یه سوال دیگه هم دارم ببخشید البته در یکی از مقاله های آموزشی اینجا خوندم که اگه تمام بدن کاسکو بلرزه یعنی ترسیده اگر فقط پرای قسمت سینه بلرزه یعنی از چیزی خوشحاله. کل بدن یعنی چی؟ یعنی الان پیتر که ما سمتش میریم پرای سینشو کمی بالاش (نزدیک سینش یعنی یه جورایی کتف)میلرزه کل بدنش به حساب میاد و از ما میترسه؟ یه سوال دیگه جدیدا خانومم که نزدیکش میشینه میاد کنار قفس در نزدیکترین قسمت میشینه و اونو به دقت نگاه میکنه این خوبه؟ من خودم احساس میکنم دوست داره با ما رفیق شه اما میترسه. مثلا سمتشم میره فرار نمیکنه یه کم میلرزه اما میمونه و نگاه میکنه. حالا تو این موقعیت ما چی کار کنیم بهتره؟ یعنی چون میلرزه فاصله بگیریم یا بریم پیشش وایسیم تا بتونه مارو خوب ببینه؟ ببخشید میدونم با سوالام که در مواردی پیش پا افتادس مزاحم میشم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو(پارکیت طوق دار هندی)
    شماره عضویت
    15948
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    ببخشید دوستان گلم من یه سوال دیگه هم دارم ببخشید البته در یکی از مقاله های آموزشی اینجا خوندم که اگه تمام بدن کاسکو بلرزه یعنی ترسیده اگر فقط پرای قسمت سینه بلرزه یعنی از چیزی خوشحاله. کل بدن یعنی چی؟ یعنی الان پیتر که ما سمتش میریم پرای سینشو کمی بالاش (نزدیک سینش یعنی یه جورایی کتف)میلرزه کل بدنش به حساب میاد و از ما میترسه؟ یه سوال دیگه جدیدا خانومم که نزدیکش میشینه میاد کنار قفس در نزدیکترین قسمت میشینه و اونو به دقت نگاه میکنه این خوبه؟ من خودم احساس میکنم دوست داره با ما رفیق شه اما میترسه. مثلا سمتشم میره فرار نمیکنه یه کم میلرزه اما میمونه و نگاه میکنه. حالا تو این موقعیت ما چی کار کنیم بهتره؟ یعنی چون میلرزه فاصله بگیریم یا بریم پیشش وایسیم تا بتونه مارو خوب ببینه؟ ببخشید میدونم با سوالام که در مواردی پیش پا افتادس مزاحم میشم

للزش کاسکوی شما برای اضطراب نزدیک شدن شما به اوست و کاسکوی شما از خانومتان نمی ترسه ( به احتمال زیاد بیشتر وقت ،

خانومتان به طوطی رسیدگی می کند) سعی کنید تا با بیرون آوردن آن از قفس و
    با دست غذا دادن ترس طوطی را کاهش دهید وهنگام نزدیک شدن به طوطی حرکت سریعی انجام ندهید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    دوست عزیز .اول اینکه شما نرفتی جنس بخری که تو فاکتور براتون امکاناتش رو ذکر کنن . فروشنده بخواد فروشه هزار جور ترفند میزنه. شما سر پرستی یه کودک رو قبول کردی . حموم باعث ترس بیشتر پرنده میشه . همینکه از شما گاهی مترسه و میره رو دیوار یعنی بازم اعتماد کامل نداره . باید تا کامل شدن دوره رام شدنش صبر کنید . رام شدن به معنی این هست که پرنده به طور کامل ترسش از انسام بریزه همین پس شما تا رام شدن کاملش باید صبر کنید .

درباره پست دوم هم بله درسته کاسکو های باهوش تر تقریبا دیر دم به تله ما انسان ها میدن . هوششون فوق العاده بالاست و قوه درک و احساسی قویی دارن .

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    دوست عزیز بعد این کاسکوهایی که هوششون بالاست دیرترم به حرف میان؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو(پارکیت طوق دار هندی)
    شماره عضویت
    15948
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها

خیر ربطی نداره بستگی به خود طوطی و روش بزرگ شدنش دارد

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    لرزش بدن ممکنه از سر هیجان باشه(استرس،خوشحالی،ترس و .... جزو هیجانات حساب میشه)
    ممکنه بر اثر سردی هوا باشه
    اما دلیل این که طوطی شما میترسه وجود شما و استرس ناشی از اونه

نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دیر یا زود به حرف اومدن طوطی به نحوه تمرین و خود طوطی بستگی داره
    از نظر من هیچ ربطی به هوش نداره.....دیدم طوطی رو که بعد از 7-8 ماه به حرف اومده اما کلمات بعدی رو به سرعت بیشتری یاد گرفته
    در برخی طوطی ها ممکنه علاقه به تقلید کلمات کم باشه،ممکنه استارت کار باهاشون سخت باشه یا ....
    چیزی که مهمه اینه که شما خوب و درست باهاش کار کنید و ایمان داشته باشید که طوطی شما به حرف میاد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط m@hdi نمایش پست ها

للزش کاسکوی شما برای اضطراب نزدیک شدن شما به اوست و کاسکوی شما از خانومتان نمی ترسه ( به احتمال زیاد بیشتر وقت ،

خانومتان به طوطی رسیدگی می کند) سعی کنید تا با بیرون آوردن آن از قفس و
    با دست غذا دادن ترس طوطی را کاهش دهید وهنگام نزدیک شدن به طوطی حرکت سریعی انجام ندهید

آقا طوطی ایشون هنوز رام نیست مشکلی پیشن نمیاد اگه بیرونش بیارن ؟ چون یکی دوتا از دوستان و خود من سوال کرده بودیم گفتن وقتی طوطی رام شد بعد بیارید بیرون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    لرزش بدن ممکنه از سر هیجان باشه(استرس،خوشحالی،ترس و .... جزو هیجانات حساب میشه)
    ممکنه بر اثر سردی هوا باشه
    اما دلیل این که طوطی شما میترسه وجود شما و استرس ناشی از اونه

از نظر من هیچ ربطی به هوش نداره.....دیدم طوطی رو که بعد از 7-8 ماه به حرف اومده اما کلمات بعدی رو به سرعت بیشتری یاد گرفته
    در برخی طوطی ها ممکنه علاقه به تقلید کلمات کم باشه،ممکنه استارت کار باهاشون سخت باشه یا ....
    چیزی که مهمه اینه که شما خوب و درست باهاش کار کنید و ایمان داشته باشید که طوطی شما به حرف میاد
    آقا بهزاد کار کردن برا سخنگویی از زمانی که رفیق شد باهات باید شروع شه یا از همین الان که ترس داره هم میشه شروع کرد ؟ من که به طور جدی نه ولی با ریکی تمرین سخنگویی میکنم هروقت کنارش میرم یا وقت و بی وقت دو کلمه رو براش تکرار میکنم

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    آقا بهزاد کار کردن برا سخنگویی از زمانی که رفیق شد باهات باید شروع شه یا از همین الان که ترس داره هم میشه شروع کرد ؟ من که به طور جدی نه ولی با ریکی تمرین سخنگویی میکنم هروقت کنارش میرم یا وقت و بی وقت دو کلمه رو براش تکرار میکنم
    برای تمرین سخنگویی میتونید روزی که شروع به اهلی کردنش کردید شروع کنید،نیازی نیست حتما رو به روش بشینید و باهاش کار کنید چون الان این مار ممکنه باعث استرس طوطی بشه،همین که صداتون رو بشنوه کافیه
    اگر هم رو به روش میشینید دقت کنید وقتی داره کلافه میشه بلند بشید و وقت تمرین رو کاهش بدید اما تعداد دفعات رو بالا ببرید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    برای تمرین سخنگویی میتونید روزی که شروع به اهلی کردنش کردید شروع کنید،نیازی نیست حتما رو به روش بشینید و باهاش کار کنید چون الان این مار ممکنه باعث استرس طوطی بشه،همین که صداتون رو بشنوه کافیه
    اگر هم رو به روش میشینید دقت کنید وقتی داره کلافه میشه بلند بشید و وقت تمرین رو کاهش بدید اما تعداد دفعات رو بالا ببرید
    نه مشکلی نداره از رو به روش که میشینم ولی مدت زیادی نمیشینما مثلا هر بار که میام 7.8 بار تکرار میکنم بین هر بار تکرارم یه 5.6 ثانیه ای وقت هست ولی در طول روز زیاد با هم هستیم چون تو اتاقمه و زیاد میگم بهش این 2 کلمه رو در طول روز

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    بله خیلی ممنون.
    اما یه چیزی که تو این بحثای اخیر خوندم طوطی منم خیلی کنجکاوه و هرکاری میکنیم سریع برمیگرده و نگاه میکنه. و خیلی دقت میکنه.
    مثلا وقتی اسمشو صدا میکنی سریع نگاه میکنه یا من دارم چیزی میخورم دقت میکنه که ببینه چیه. یا خیلی چیزایی دیگه.
    کلا تو کارش دقته. آیا این همون هوش زیادشه؟؟

صفحه 844 از 1238 نخستنخست ... 344744794825826827828829830831832833834835836837838839840841842843844845846847848849850851852853854855856857858859860861862863894944 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)