همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    الان دقیق 18 روزه آوردیمش !
    سنش حدود 1 سالو نیم !! شما گفتی البته سنشو !! مغازه دارم گفت حدود 1 سالشه !! دکترم گفت 1 سالو 2-3 ماه !! ما میگیریم همون 1 سالو نیم !

از دست غذا میگیره در قفسش و باز یکنم و بهش غذا میدم غذارو میزارم رو لبم و سرم و میبر تو قفس و بهش میدم و میگیره و میخوره !!

امروز نمیدونم چش شده از صبح میرم سمتش شروع میکنه عین بید لرزیدن و تو قفس پر پر میزنه و میره ته قفس !!

فک کنم حافظش ریست شده !!
    شده مثل روز آولی که آوردیمش خونه حتی بدتر !!
    عکسش رو قبلا قرار ندادید که سنش رو ما بگیم؟؟؟چیزی که دکتر گفت رو فراموش کنید
    اهلی کردن طوطی همینه,یه روزی میبینید خیلی عالی پیشرفت داشته؛فرداش کلا ریست میشه,شما باید تمرینات رو تحت کنترل داشته باشید یعنی وقتی دیدید خوب پیشرفت میکنه زیادی عجله نکنید یا اگر دیدید ریست شد سرد نشید,شما از الان باز هم بشینید با دست بهش تخمه بدید,اگر گرفت انداخت باز هم مثل این که باره اوله,اینقدر بهش بدید تا بخوره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    چرا عکسش و رو گذاشته بودم شا و آقا علیرضا با هم گفتید حدود یک سال و نیمشه !

من از صبح دارم همین کارو میکنم ! اما هر بار که میرم سمتش میترسه و شروع میکنه از قفسش بالا رفتن و لرزیدن !!

امروز کلا اعصاب نداره ! میترسم کرمی چیزی گرفته باشه !

کلم بروکلی و خیلی دوست داره امروز بهش کلم هم دادم باز نگرفت و انداخت البته بعدش که من رفتم اومد پایین قفسش و برداشتش و خورد !!

با من مشکل داره انگار

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    الان از دست خانومم لوبیا گرفت و خورد و صدا کرد که بازم غذا میخواد !! اما من که میرم سمتش ... !

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    آقا من فک کنم این دامپزشک لازم شده !!

الان با حرص داره ظرف آبشو میگیره و میکشه بالا ! با عصبانیتم میخواد گاز بگیره ... چیزیش نشه !!!

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    آقا من فک کنم این دامپزشک لازم شده !!

الان با حرص داره ظرف آبشو میگیره و میکشه بالا ! با عصبانیتم میخواد گاز بگیره ... چیزیش نشه !!!
    دوست عزیز شما این تاپیک که گفتم رو مطالعه کردید؟؟؟؟شما حتی راجع به عادی ترین رفتارهای طوطی هم سوال دارید؛برادر لطف کنید این 300 صفحه از همین تاپیک رو بخونید باور کنید همین سوالات شما رو تا الان 50 نفر پرسیدند
    این رفتارش کاملا طبیعیه,شما هر طوطی بخری این رفتارها رو داره
    غذا نگرفتن از دست شما هم ممکنه به دلیل این باشه که کاری کردید که دیدش به شما عوض شده یا لباس تیره پوشیدید یا ... سعی کنید باهاش ارتباط برقرار کنید و با دست بهش غذا بدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز شما این تاپیک که گفتم رو مطالعه کردید؟؟؟؟شما حتی راجع به عادی ترین رفتارهای طوطی هم سوال دارید؛برادر لطف کنید این 300 صفحه از همین تاپیک رو بخونید باور کنید همین سوالات شما رو تا الان 50 نفر پرسیدند
    این رفتارش کاملا طبیعیه,شما هر طوطی بخری این رفتارها رو داره
    غذا نگرفتن از دست شما هم ممکنه به دلیل این باشه که کاری کردید که دیدش به شما عوض شده یا لباس تیره پوشیدید یا ... سعی کنید باهاش ارتباط برقرار کنید و با دست بهش غذا بدید
    اتفاقا خیلی مطالعه کردم !!
    اما تا به حال این حرکت رو نیده بودم شبیع بهش بوده اما تا حالا انقدر عصبی نبوده چیزی !!
    امشب و صبر میکنم اگه فردا خوب نشد میبرمش دامپزشکی !!
    امیدوارم خوب بشه !!

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    اما تا به حال این حرکت رو نیده بودم شبیع بهش بوده اما تا حالا انقدر عصبی نبوده چیزی !!
    امیدوارم خوب بشه !!
    نیاز به دامپزشک نداره
    این رفتار طبیعیه,میخواد ظرف آب رو از جاش در بیاره,شما فکر میکنید عصبیه در حالی که داره با ظرف آبش بازی میکنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    امیدوارم خوب بشه !!
    دوست عزیز. گاهی ما رفتار هایی مکینیم که از نظر خودمون خیلی بی مورد هست ولی برای کاسکو خیلی تاثیر گذار هست پس انقدر نباید عجولانه تصمیم گرفت . ممکنه به خانوم شما وایسته شده باشه و شما رو دیگه دوستش نمیدونه .. شاید شما با صدای بلند توی منزل صحبت کردین یا خلاصه یه کاری کردین که پرنده ازتون الان ناراحته . با عجله کردن هم شما به این رفتار دامن میزنید . باهاش مثل روز اول دوستانه برخورد کنید . کاسکو منم بعضی از روزا انقدر عصبی میشه که نمیذاره دست توی قفس ببرم و سریع گاز میگیره بعضی اوقات هم برعکس میاد و باهام بازی میکنه . از اونجایی که کاسکو ها باهم فرق میکنن ما نمیتونیم بگیم چرا کاسکو شما اینطوری رفتار میکنه ولی این رفتار کاملا طبیعی هست چون با بقیه رفتارش خوبه ... پس هیچ جای نگرانی نیست . شما سعی کنید مثل روز های اول باهاش دوستانه رفتار کنید تا باهاتون دوست بشه باز ... جابجا کردن ظرف آب معمولا نشونه اعتراض پرنده به یه چیز توی محیط اطرافش هست که اذیتش میکنه یه شی جدید یه جابجایی یا درخواستی داره ازتون یا ... . اگر فقط با نزدیک شدن شما اینکار رو میکنه لطفا کمی عقب برید چون نمیخواد شما بهش نزدیک بشید . بهش احترام بذارید و بیشتر بهش فشار نیارید خودش دوباره دوست میشه ...
    موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    امیدوارم خوب بشه !!
    یعنی اگه بچه آدم هم با آدم کج خلقی کنه حرف گوش نده بعضی مواقع یا اذیت کنه و شیطونی باید بردش دکتر؟ اگه اینجوری بخواید نگهداری کنید که هر روز باید تو دامپزشکی باشید کاسکو و طوطی های من هر روز یک عدا اطفار دارند بخوام این کارها رو بکنم که باید تیمارستان بستریشون کنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    سلام بچه ها من 3 تا اسباب بازی خریدم الان 3 هفتس ریکی پیش منه ولی هنوز رام نیست عیب نداره اسباب بازی رو بذارم تو قفسش ؟ تاثیری تو رام شدن داره یا ضرری نداره واسش ؟
    البته بعد از اینکه 2 روز جلوی چشماش گذاشتمش
    الان از بیرون قفس آویزون کردم که تا 2 روز جلو چشماش باشه عیب نداره ؟ اصلا ازشون نمیترسه میشه بذارم تو همین الان ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

صفحه 809 از 1238 نخستنخست ... 309709759790791792793794795796797798799800801802803804805806807808809810811812813814815816817818819820821822823824825826827828859909 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)