کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    قرص کلسیم یا هر چیز دیگه ای که برا انسان ساخته شده بدرد پرنده ها نمیخوره شما باید مخصوص پرندگان رو تهیه کنید

ممنون. در مورد گل محمدی چی؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    ممنون. در مورد گل محمدی چی؟
    در مورد اون تا حالا جایی نخوندم
    این هه غذا چرا گل محمدی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام تبریک میگم دوست عزیز
    برای جمله گویی زود هست . شما باید کلمات بیشتری یادش بدین وقتی راه افتاد خودش کلماتو ترکیب میکنه و جمله میسازه و شما هم وقتی دیدی راه افتاده و کلماتی زیادی میگه جمله بگید ولی کلمات رو بهتر به خاطر میسپرن تا جمله . موفق باشید
    سلام یعنی دیگه دامپزشک نبرمش برای مریضیش و دیگه صرف نظر کنم؟؟؟دوتا تیمنه دستم اومده متاسفانه جفتشون هم اینطوری اند

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    در مورد اون تا حالا جایی نخوندم
    این هه غذا چرا گل محمدی

درسته این همه غذا وجود داره.
    ولی من میخوام چیزایی که واقعاً فکر میکنم خوب باشه را هم امتحان کنم. شاید نتیجه های خوبی بگیرم.
    از گل محمدی گلاب میسازن و خیلی خیلی خوبه و ما تو محلون و حیاطمون پر گل محمدیه.
    گل محمدی برای آرامش آدم خیلی خوبه و ما با چایی دم میکنیم و میخوریم.
    شاید استفاده براس کاسکو هم به پرنده آرامش بده.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام یعنی دیگه دامپزشک نبرمش برای مریضیش و دیگه صرف نظر کنم؟؟؟دوتا تیمنه دستم اومده متاسفانه جفتشون هم اینطوری اند
    سلام دوست عزیز
    اولا دوست عزیز نقل قولتون اشتباه بود . دوما پرنده رو میخوایید بخرید بعدا ببریدش دامپرشک ؟ با این قیمت پرنده تیمنه باید جوان و کاملا صحیح و سالم باشه نه اینکه به این صورت باشه . به نظر من صرفه نظر کنید به ریسک های بعدیش نمی ارزه . همیشه پرنده دنبال پرنده های سالم و جوان باشید ..
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
    اولا دوست عزیز نقل قولتون اشتباه بود . دوما پرنده رو میخوایید بخرید بعدا ببریدش دامپرشک ؟ با این قیمت پرنده تیمنه باید جوان و کاملا صحیح و سالم باشه نه اینکه به این صورت باشه . به نظر من صرفه نظر کنید به ریسک های بعدیش نمی ارزه . همیشه پرنده دنبال پرنده های سالم و جوان باشید ..
    موفق باشید
    خوب چیکار کنم؟؟؟نه قبلش میخواستم ببرم...همین تیمنه هم بعد از5ماه برام آوردن نمیدونم چیکار کنم چون دم قرمز خوشم نمیاد و تیمنه سری قبل هم همین مشکل بینی و داشت

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    درسته این همه غذا وجود داره.
    ولی من میخوام چیزایی که واقعاً فکر میکنم خوب باشه را هم امتحان کنم. شاید نتیجه های خوبی بگیرم.
    از گل محمدی گلاب میسازن و خیلی خیلی خوبه و ما تو محلون و حیاطمون پر گل محمدیه.
    گل محمدی برای آرامش آدم خیلی خوبه و ما با چایی دم میکنیم و میخوریم.
    شاید استفاده براس کاسکو هم به پرنده آرامش بده.
    همیشه چیزایی رو امتحان کنید که چند نفر دیگه هم امتحان کرده باشن گل محمدی اگر از دوستان و مدیران کسی استفاده کرده باشه حتمن خبر میده که مصرفش خوبه یانه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    خوب چیکار کنم؟؟؟نه قبلش میخواستم ببرم...همین تیمنه هم بعد از5ماه برام آوردن نمیدونم چیکار کنم چون دم قرمز خوشم نمیاد و تیمنه سری قبل هم همین مشکل بینی و داشت
    ببینید دوست عزیز وظیفه ما راهنمایی هست نه تصمیم گرفتن برای دوستان .ما هیچوقت جسارت نمیکنیم و برای هیچکس بایدی نمیگیم که شما حتما فلان کار رو انجام بده . شما یه کاسکو معرفی کردی بنده نظر شخصی رو دادم که اگر بنده بودم این کاسکو رو خریداری نمیکردم چون اهل ریسک نیستم. این پرنده قبلا بیمار بوده و احتمال بیماری های بعدی رو هم داره . ممکنه شما تجربه نداشتی باشی و پرنده بیماریش حاد بشه و مجرای تنفسی بسه بشه و پرنده خدایی نکرده تلف بشه... این قضیه یه ریسک هست . بهتره بخاطر جون مرنده ریسک نکنیم . شما بگردی کاسکو های مناسب و خوب و سالمی پیدا میکنی ... باز هم تصمیم با خودتونه عزیز .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    سلام به همگی
    من الان کاسکو ام رو کمتر از یک ماهه که خریدم ، الان حدود یه هفته ای میشه که غذا از دستمون میگیره، حدود دو هفته ای که جاش کنج گلخونه بود خیلی می ترسید ولی بعد از اون که به کنج هال منتقلش کردم و الان کل خونه رو در دید داره ، پیشرفت زیادی کرد دیگه وقتی میشینم کنار قفس نمیترسه و بهم نگاه میکنه ، حتی غذا از دستم هم میگیره و گاهی وقتی هم انگشتمو با زبونش لمس میکنه ، دیروز هم واسه اولین بار درب بالای قفس رو باز کردم اومد رو سر قفس ، چندین بار هم بالاشو محکم بهم میزد ، مثل اینایی که حس پرواز دارن ، میخواستم ببینم این رفتارش بابت چیه؟
    و اینکه چند تا سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدین
    1 - در طول روز من اکثر بهش سیب ، پرتغال ، لوبیا سبز و فلفل دلمه ای و هویج و کرفس میدم ، خودش هم گاهی تخمه میخوره ، فندق و بادام هم مغزشو نمیخوره فقط داخل پوستش رو میخوره میخواستم بدونم که این غذایی متنوع واسش اشکالی نداره؟
    2- خیلی علاقه زیادی به چوب درخت های گردو ، توت ، بید داره ، اونا رو به صورت تکه های ده سانتی میشکنم ، میذارم بجوشه و خشک شه ، روزی هم حدود شش هفتایی بهش میدم ، میخواستم بدونم مشکلی واسش ایجاد نمیشه؟
    3-آیا اگه هرروز دو سه ساعتی درب بالای قفس رو باز کنم ایرادی نداره؟
    4- صبح ها وقتی پارچه قفس رو برمیدارم تا یه ساعت از دیواره قفس بالا میره و حالت دویدن میگیره ، هی صوت میزنه ، بعدش دیگه آروم میشه، این رفتارش دلیلش چیه؟
    ببخشید اگه متن طولانی شد!
    ممنون میشم اگه بتونید بیشتر راهنماییم کنید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    فندوق و بادام زیاد بهش ندید چون چرب هستند و داریم میریم تو فصل گرما الان ذرت تازه یا همون بلال اومده روزی 2 بار هم بلال بهس بدید هم از نظر لرزش غذایی واسش خوبه هم با خورد کردنش لذت میبره با اون چولهایی هم که گفتید میتونید وستشون رو سوراخ کنید و به تیکه های مختلف تقسیم کنید براس اسباب بازی درست کنید درب بالای قفس رو هم فعلا باز نکنید تا زمانیکه کاملا اهلی بشه چون اونوقت به بیرون اومدن عادت میکنه و همش میخواد بیاد بیرون و اگر میخواید صحبت کردن بهش آموزش بدید کارتون مشکل میشه

صفحه 806 از 1238 نخستنخست ... 306706756787788789790791792793794795796797798799800801802803804805806807808809810811812813814815816817818819820821822823824825856906 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)