کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس-کوتوله-مرغ عشق-فنچ-ملنگو-شاه طوطي
    شماره عضویت
    15055
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    گاز گرفتنش چندین دلیل میتونه داشته باشه مثل
    جابه جایی
    اذیت و ازار پرنده
    شلوغی
    نزدیک شدن بیش از حد
    عادت نداشتن به محیط و ادمای اطراف که برا شما فکر کنم همین دلیله
    تغذیه نامناسب و...
    سعی کنید به حریم خصوصیش که همون قفسش هست زیاد کار نداشته باشید کاسکوی خودم الان دست به قفسش میزنم میگه نکن نکن بعد هم میخواد گاز بگیره
    تو دستتون نگیریدش چون مطمعنن خوشش نمیاد
    نه جا به جا شده
    نه اذیت شده
    نه شلوغی بوده(اتفاقا پرنده ی اجتماعی هست.نیم ساعت نشد خریدم و اوردمش تو خونه که حرف زدو شلوغ کاری ها شرو شد)
    از نزدیکی هم نیست.میدونم
    به محیط و اطراف هم عادت داره.جا به جا نشده
    تغذیه عالی
    تو خونه ی ما خوب بود.یک هفتس بد شده
    همش سوت میزنه و گاز میگیره
    اتفاقا به حریمش کار نداریم و شخص خودم که میرم کنار قفس شونمو هی گاز میگیره تا بیام نزدیک بیاد روش شونم
    تا همون هفته ی پیش هم تو دستم که میگرفتم گاز نمیگرفت و راضی بود.از این نظرها مشکلی نداره
    خیـــــــــــــــــلی رامه.خیــــــــــــــــلی
    چکارش کنم بیشتر حرف بزنه تا سوت و گاز نگیرره؟
    من راه حل میخوام دوستا ی گلم

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    نه جا به جا شده
    نه اذیت شده
    نه شلوغی بوده(اتفاقا پرنده ی اجتماعی هست.نیم ساعت نشد خریدم و اوردمش تو خونه که حرف زدو شلوغ کاری ها شرو شد)
    از نزدیکی هم نیست.میدونم
    به محیط و اطراف هم عادت داره.جا به جا نشده
    تغذیه عالی
    تو خونه ی ما خوب بود.یک هفتس بد شده
    همش سوت میزنه و گاز میگیره
    اتفاقا به حریمش کار نداریم و شخص خودم که میرم کنار قفس شونمو هی گاز میگیره تا بیام نزدیک بیاد روش شونم
    تا همون هفته ی پیش هم تو دستم که میگرفتم گاز نمیگرفت و راضی بود.از این نظرها مشکلی نداره
    خیـــــــــــــــــلی رامه.خیــــــــــــــــلی
    چکارش کنم بیشتر حرف بزنه تا سوت و گاز نگیرره؟
    من راه حل میخوام دوستا ی گلم
    سلام
    نفس شما تک نگهداری میشه و طوطی دیگه ای باهاش نیست؟؟؟
    گاز گرفتنش ممکنه به دلیل عصبانیت و ناراضی بودن باشه میتونه نوشنه بلوغ طوطی هم باشه
    برای این که طوطی بیشتر حرف بزنه نباید بهش سوت یاد داد حالحا که طوطی شما سوت زدن بلده شما نباید وقتی سوت میزنه عکس العملی نیشون بدید و باید بی تفاوت باشید همینطور وقتی حرف میزنه هیجان نشون بدید تا بفهمه برای جلب نظر شما باید حرف زد نه سوت

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان.
    این سی دی آموزشی که برای کاسکو تو بازار هست خوبه و به درد میخوره که بگیرم و استفاده کنم؟؟
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    این سی دی آموزشی که برای کاسکو تو بازار هست خوبه و به درد میخوره که بگیرم و استفاده کنم؟؟
    ممنون
    سلام سی دی تو بازار زیاده اگه منظورتون اونیه که صدا ضبط شده پخش میکنه میشه استفاده کرد ولی بهتره صدا خودتون رو ضبط کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956

4

سلام به تمامی دوستان بعد از حدود 1 ماه جستجو و پرسش بسیار در مورد انواع طوطی ها به این نتیجه رسیدم که یه کاسکو بخرم !!
    حالا چند سوال برام پیش اومده که امید وارم دوستان لطف کنن و پاسخ مناسب رو به من بدن !!
    اول اینکه من همین الان اینو گرفتم و حدود چند دقیقس که تازه اومده تو خونه !!
    و اما سوالات :
    1: من یه عروس هلندی هم دارم میخوام ببینم چجوری باید این دوتارو کنار هم بزارم که حسودی نکنن و با هم کنار بیان !
    2: میخوام نسبت به عکسی که قرار دادم سنش رو تخمین بزنین برام !! فروشنده که آشنا هم بوده گفت زیر 1 ساله و گفت حدود 7 ماهشه !
    3: از الان باهاش صحبت کردن و شروع کنم یا بزارم بهم عادت کنه بعد ؟
    4: فروشنده گفت اگه رام بشه و بیارمش بیرون دیگه باید قید حرف زدنشو بزنم !! این امکان داره ؟؟
    5: چی بهش بدم برای غذا و تقویتی ؟؟ نمیخوام اصلا بهش آسیبی برسه و به پرکنی بیافته !!
    ممنون از تمامی شما دوستان که بدون هیچ دست مزدی جواب مارو همیشه و همه جا دادید !!

http://uploadax.ir/images/ufyy8uq9foiyuvkvmv.jpg

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    یه عکس واضح تر بذار چیزی که تو این عکس مشخصه خیلی بیشتر از 1 سال سن داره پرهاش کاملا بهم ریخته هست قید گذاشتن عروس هلندی رو هم بزن که بخوای کنارش بزاری این رو چند خریدید؟ قبلا هم کاسکو داشتید؟ محل نگهداریش کجای خانه هست؟ اهلی هست یا وحشی؟ این توضیحات رو بدید تا بشه بیشتر کمک کرد
    شتال صفر تا صدش چقدره؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان بعد از حدود 1 ماه جستجو و پرسش بسیار در مورد انواع طوطی ها به این نتیجه رسیدم که یه کاسکو بخرم !!
    حالا چند سوال برام پیش اومده که امید وارم دوستان لطف کنن و پاسخ مناسب رو به من بدن !!
    اول اینکه من همین الان اینو گرفتم و حدود چند دقیقس که تازه اومده تو خونه !!
    و اما سوالات :
    1: من یه عروس هلندی هم دارم میخوام ببینم چجوری باید این دوتارو کنار هم بزارم که حسودی نکنن و با هم کنار بیان !
    2: میخوام نسبت به عکسی که قرار دادم سنش رو تخمین بزنین برام !! فروشنده که آشنا هم بوده گفت زیر 1 ساله و گفت حدود 7 ماهشه !
    3: از الان باهاش صحبت کردن و شروع کنم یا بزارم بهم عادت کنه بعد ؟
    4: فروشنده گفت اگه رام بشه و بیارمش بیرون دیگه باید قید حرف زدنشو بزنم !! این امکان داره ؟؟
    5: چی بهش بدم برای غذا و تقویتی ؟؟ نمیخوام اصلا بهش آسیبی برسه و به پرکنی بیافته !!
    ممنون از تمامی شما دوستان که بدون هیچ دست مزدی جواب مارو همیشه و همه جا دادید !!

http://uploadax.ir/images/ufyy8uq9foiyuvkvmv.jpg
    دوست عزیز مبارک باشه
    ابتدا شما این طوطی رو در یک گوشه از منزل که حداقل یک سمتش قفس طوطی به دیوار چسبیده باشه و در مرکز رفت و آمد نباشه قرار بدید.
    تا 2-3 هفته فقط و فقط جهت تعویض آب و غذا و تمیز کاری برید سراغش و اصلا سعی در شروع تمرین اهلی کردن باهاش نداشته باشید.
    سن این کاسکو رو با این عکسها به سختی میشه تخمین زد,کیفیت عکسها پایینه,بعد از 2-3 هفته که طوطی به محیط عادت کرد و استرسش کم شد حتما از چشمها و وضعیت پرهای سینه و بالش عکس واضحتری برامون بزارید الان نیازی نیست.
    از روی این عکس فکر میکنم کاسکوی شما چشم طوسی باشه,خودتون به چشمهاش در نور طبیعی نگاه کنید اگر دودی روشن یا طوسی یا سفید بود یعنی جوجست و دیگه مهم نیست 7 ماهشه یا 2 سالشه.همین که جوجست یعنی هم رام میشه و هم به حرف میاد.
    وضعیت پرها رو هم چک کنید ببینید پرها حالت جویده ندارند؟؟؟؟
    برای آشنا کردن این 2 طوطی باهم چون عروس شما از قبل از این طوطی در منزل بوده کار شما راحتتره و فعلا حسودی کاسکو در کار نیست و میتونید بعد از چند روز این دو رو با هم آشنا کنید اما من بهتون پیشنهاد میکنم اگر میخواین یک کاسکو رام و سخنگوی خوب داشته باشید عروس هلندیتون رو به کس دیگه ای بسپارید.
    تمرین سخنگویی رو از همین الان هم میتونید باهاش شروع کنید اما فعلا تا چند هفته جلوی قفس نشینید و از دور باهاش کار کنید تا عصبی نشه.
    یک فکر غلط بین طوطی بازای قدیمی هست که اگر طوطی رام بشه به حرف نمیاد اما اصلا این طور نیست,هر طوطی به حرف میاد حتی اگر رام باشه اما اگر طوطی لوس باشه یعنی همیشه تو بغل باشه و همیشه سرگرم باشه و نیازی به جلب توجه نداشته باشه سخنگوی خوبی نمیشه اما به حرف میاد حالا یکم زمان بیشتری ممکنه طول بکشه.
    در مورد تغذیش ما در تاپیک تغذیه خیلی صحبت کردیم اما فعلا سعی در تغییر طوطی نداشته باشید هر روز انواع میوه و سبزی رو در کنار تخمه براش بزارید و اجازه بدید هر کدوم رو دوست داره بخوره,قضیه تغییر هم مربوط میشه بعد از چند هفته ای که طوطی به محیط عادت کرد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    یه عکس واضح تر بذار چیزی که تو این عکس مشخصه خیلی بیشتر از 1 سال سن داره پرهاش کاملا بهم ریخته هست قید گذاشتن عروس هلندی رو هم بزن که بخوای کنارش بزاری این رو چند خریدید؟ قبلا هم کاسکو داشتید؟ محل نگهداریش کجای خانه هست؟ اهلی هست یا وحشی؟ این توضیحات رو بدید تا بشه بیشتر کمک کرد
    شتال صفر تا صدش چقدره؟
    شتال نمیدونم چیه !!
    دور چشمش طوسیه و سفید نیست مثل بالغ ها !! نمیزاره ازش عکس بندازم !!
    اهلی نیست البته فرار نمیکنه و فقط میرم سمتش غر غر میکنه ! اما تو دست فروشنده راحت بود و قفسش و تکون میداد و میرفت سمتش هیچ حرکتی انجام نمیداد !!
    قیمتش 1500 هست ! البته با قفس شد 1500 هزار تومان !
    توی بدنش هنوز پر از کرک هست !
    البته فروشنده گفت اگه کسی گفت جوجه نیست و بالای یک ساله بیار اینجا من دو برابرشو بهت میدم !! ( فروشنده آشناس )
    این عکس هم نگاه کنید !! جاش هم آویزون کردم رو دیوار بالای خونه تو پذیراییه !! الان هم همش داره مارو نگاه میکنه !!

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    شتال نمیدونم چیه !!
    اهلی نیست البته فرار نمیکنه و فقط میرم سمتش غر غر میکنه ! اما تو دست فروشنده راحت بود و قفسش و تکون میداد و میرفت سمتش هیچ حرکتی انجام نمیداد !!
    البته فروشنده گفت اگه کسی گفت جوجه نیست و بالای یک ساله بیار اینجا من دو برابرشو بهت میدم !! ( فروشنده آشناس )
    این عکس هم نگاه کنید !! جاش هم آویزون کردم رو دیوار بالای خونه تو پذیراییه !! الان هم همش داره مارو نگاه میکنه !!
    تو بدنش پرهای کرکی زیاد هست؟؟؟!!!!
    یک عکس از سینش بگیرید ببینیم(از جلو)

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    شتال نمیدونم چیه !!
    سلام.با اجازه از آقای وکیلی که داشتن راهنماییتون میکردن.
    این کاسکو بین 1.5 الی 2 سال سن داره و پرجوی هم داره.
    ببرید این رو پس بدید و با 1500 برید از یکی از غریبه های آزادگان یک جوجه چشم دودی بگیرید.

صفحه 768 از 1238 نخستنخست ... 268668718749750751752753754755756757758759760761762763764765766767768769770771772773774775776777778779780781782783784785786787818868 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)