کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوستان تو عکس ها که اثری از پرکنی دیده نمیشه؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

ظاهرکاسکو ازاین عکس هایی که گذاشتید سالم به نظر میرسه . اگر پرکنی خیلی خفیف داشته باشه یا به عبارتی تازه شروع به بازی با پر ها کرده باشه تو این عکس با این فاصله مشخص نمیشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

ظاهرکاسکو ازاین عکس هایی که گذاشتید سالم به نظر میرسه . اگر پرکنی خیلی خفیف داشته باشه یا به عبارتی تازه شروع به بازی با پر ها کرده باشه تو این عکس با این فاصله مشخص نمیشه
    مرسی آقای آژیده.
    سنش چقدره؟؟
    دوستم میگه حدود 9 ماهست؟؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    مرسی آقای آژیده.
    سنش چقدره؟؟
    دوستم میگه حدود 9 ماهست؟؟
    از روی عکسها به نظر کاسکو سالم و زیبایی میاد
    اگر پرها جویده یا کنده شده نیستند و پرنده سالمه و رنگ چشمهاش دودیه یا دودی روشن یا سفید باشه گزینه خیلی خوبی واسه خریده و حتی اگر حرف هم نزنه با 2-3 ماه تمرین 100 درصد به حرف میاد
    قیمتشم نسبتا مناسبه
    در صورتی که چشم دودی باشه زیر ی سال سن داره و گفته دوستتون درسته

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    سلام به همه دوستان.کاسکوی من خیلی خیلی اهلی شده.دو روزه که روی دستم هم میاد و بازی میکنه.الان چند تا مشکل هست.یکی اینکه اصلا خودش از قفس بیرون نمیاد،حتما باید در بالای قفسش رو باز کنم تا بیاد بیرون ،وقتی هم میاد بیرون همش رو سر قفسش نشسته.اصلا پایین نمیاد.دوم اینکه الان چند وقته که چند تا کلمه رو تکرار میکنه ولی هنوز واضح واضح نیست.یه حالتی بین سوت و صدا هست.شما چه راه حلی رو برای این دو تا مشکل پیشنهاد میدین؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.کاسکوی من خیلی خیلی اهلی شده.دو روزه که روی دستم هم میاد و بازی میکنه.الان چند تا مشکل هست.یکی اینکه اصلا خودش از قفس بیرون نمیاد،حتما باید در بالای قفسش رو باز کنم تا بیاد بیرون ،وقتی هم میاد بیرون همش رو سر قفسش نشسته.اصلا پایین نمیاد.دوم اینکه الان چند وقته که چند تا کلمه رو تکرار میکنه ولی هنوز واضح واضح نیست.یه حالتی بین سوت و صدا هست.شما چه راه حلی رو برای این دو تا مشکل پیشنهاد میدین؟
    سلام.تبریک میگم.
    هنوز به محیط پیرامونش انقدر اطمینان نداره که از قفس جدا بشه و امن ترین جا قفس رو میدونه.به مرور زمان بهتره روی دست از قفسش دورش کنید و به مرور فاصله از قفس رو زیاد کنید.
    کلماتی که فکر میکنید در حال تکرارش هست رو براش بیشتر تکرار کنید و هر بار با تکرار کردنش به صورت واضح تر بهش جایزه بدید.اما در حالت کلی با تکرار زیاد حنجرش تقویت میشه و واضح تر میشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    از روی عکسها به نظر کاسکو سالم و زیبایی میاد
    اگر پرها جویده یا کنده شده نیستند و پرنده سالمه و رنگ چشمهاش دودیه یا دودی روشن یا سفید باشه گزینه خیلی خوبی واسه خریده و حتی اگر حرف هم نزنه با 2-3 ماه تمرین 100 درصد به حرف میاد
    قیمتشم نسبتا مناسبه
    در صورتی که چشم دودی باشه زیر ی سال سن داره و گفته دوستتون درسته
    مرسی آقای وکیلی
    رفتم آوردمش. چشاش دودیه و حتی اونجا هم اومد رو دست ما نشست و هی سوت میزد و تو گلو یه چیزو میگفت.
    الان که آوردم خونه مرحله اول باید چیکار کنم؟
    کی مینونم از قفس بیارمش بیرون؟
    چطوری سرشو بخارونم ؟
    نمیذاره فقط میاد رو دست و شونه میشینه.
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    دوستان یه سوال دیگه.
    به کاسکویی که تو دست میاد و گاز نمیگیره اما نمیذاره سرشو بخارونی رام میگن و میشه آورد بیرون؟؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام بیرون اعتماد داشته باشه یا اصلا داخل قفس رو بیشتر دوست داشته باشه یا شرطی شده باشه که حتما باید در بالای قفس باز بشه که بیاد بیرون،در هر صورت این مشکل حساب نمیشه و ممکنه هر طوطی از این عادتها داشته باشه.
    موندن روی قفس هم کاملا طبیعیه و خیلی از طوطی ها عادت ندارند که از روی قفس جایی برن یا روی فرش قدم بزنند،از من میشنوید دنبال این نباید که طوطی از روی قف بخواد بیاد پایین و واه خودش آزاد بگرده چون بعد یک مدت فقط باعث دردسر میشه و همه لوازم خونه رو خراب میکنه
    در مورد سخنگویی هم جناب اسکندری راهنمایی لازم رو انجام دادند
    ممکنه به محیط داخل قفس بیشتر ا
    مرسی آقای وکیلی
    رفتم آوردمش. چشاش دودیه و حتی اونجا هم اومد رو دست ما نشست و هی سوت میزد و تو گلو یه چیزو میگفت.
    الان که آوردم خونه مرحله اول باید چیکار کنم؟
    کی مینونم از قفس بیارمش بیرون؟
    چطوری سرشو بخارونم ؟
    نمیذاره فقط میاد رو دست و شونه میشینه.
    ممنون
    چون طوطی شما اهلیه 1-2 روز تو قفس بمونه کافیه و از روز سوم میتونید بیاریدش بیرون و از همین ابتدا هم باهاش تمرین سخنگویی رو به جدیت دنبال کنید تا سخنگویی خوبی از آب در بیاد
    در مورد نوازش سر هم چون طوطی شما روی دست میاد سعی کنید وقتی آروم هست دستتون رو به سرش نزدیک کنید و پرهای سرش رو لمس کنید،طوطی هایی که تا این حد اهلی میشن ظرف 1-2 هفته به خاروندن سر عادت میکنند

دوستان یه سوال دیگه.
    به کاسکویی که تو دست میاد و گاز نمیگیره اما نمیذاره سرشو بخارونی رام میگن و میشه آورد بیرون؟؟
    طوطی اهلیه که از انسان نترسه و وقتی انسن بهش نزدیک میشه قار نزنه یا فرار نکنه یا گاز نگیره،روی دست اومدن یا نیومدن ،سر دادن یا ندادن دلیل بر اهلی نبودن نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    طوطی اهلیه که از انسان نترسه و وقتی انسن بهش نزدیک میشه قار نزنه یا فرار نکنه یا گاز نگیره،روی دست اومدن یا نیومدن ،سر دادن یا ندادن دلیل بر اهلی نبودن نیست

مرسی نه بابا این از آدم نمیترسه همین الاتم اگه دستمو ببرم توقفس میاد رو دستم میشینه و اصلا ترسی نداره.
    برای سخنگویی باید باهاش چیکار کنم؟؟

صفحه 747 از 1238 نخستنخست ... 247647697728729730731732733734735736737738739740741742743744745746747748749750751752753754755756757758759760761762763764765766797847 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)