کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    هر سه ماده هستن موفق باشید
    دوست عزیز سپاسگزارم از پاسختان.
    این سه عکس مربوط به یک جفت مولد هست. عکس اول و سوم مربوط به طوطی ماده و عکس وسط مربوط به طوطی نر هست.
    با سپاس

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط derakht نمایش پست ها
    این سه عکس مربوط به یک جفت مولد هست. عکس اول و سوم مربوط به طوطی ماده و عکس وسط مربوط به طوطی نر هست.
    با سپاس
    وسطی هم ماده هستش شما ازمایش ببرین ولی مادست از نظر من

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    دوست عزیز عرض کردم جفت مولد.
    در ضمن قبل از جفت شدن هر دو آزمایش dna داده اند. شما مطمئن باش که وسطی نر هست.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط derakht نمایش پست ها
    با سپاس
    سلام.دوست عزیز همونطور که ایشون فرمودن این جفت مولد هست و صاحبش بهتر از جنسیت جفتشون خبر داره.
    تشخیص جنسیت از روی چشم یک روش کاملا اتفاقی و آزمون و خطایی هست که اصلا سندیت نداره و بهتره پافشاری بی مورد روی این روش نکنید.تنها راه قطعی فقط و فقط dna هست.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز همونطور که ایشون فرمودن این جفت مولد هست و صاحبش بهتر از جنسیت جفتشون خبر داره.
    تشخیص جنسیت از روی چشم یک روش کاملا اتفاقی و آزمون و خطایی هست که اصلا سندیت نداره و بهتره پافشاری بی مورد روی این روش نکنید.تنها راه قطعی فقط و فقط dna هست.
    چشم هرچی شما بگید همونه ممنونم از توضیحتون قربانت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام
    دوستان عزیز کاسکوی من امروز روی دست اومد قبلا که میذاشت بغلش کنیم اما امروز وقتی تو بغل داشتن نازش میکردن یهو اومد روی دست واستاددر ضمن به راحتی با نزدیک کردن دست به روی مچ دست سایر اعضای دیگر خانواده که میشناسه میره و اصلا هم نمیخواد بره پایین و دوست داره تو اطاق رو دست بچرخه
    شما میگید باید بیشتر روی دست بزارمش؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز کاسکوی من امروز روی دست اومد قبلا که میذاشت بغلش کنیم اما امروز وقتی تو بغل داشتن نازش میکردن یهو اومد روی دست واستاددر ضمن به راحتی با نزدیک کردن دست به روی مچ دست سایر اعضای دیگر خانواده که میشناسه میره و اصلا هم نمیخواد بره پایین و دوست داره تو اطاق رو دست بچرخه
    تبزیک میگم ماله من هم امرو نشسته بودم اومد نزدیکم قبلا هم میومد اما امروز اومد روی پام جا خشک کرد 3 بار اومد :دی
    اما میترسم بهش دست بزنم بدش بیاد باهام بد شه فعلا فقط غذا از دست میگیره جالبه که برا ر پام اومدن هیچ تلاشی نکردم خودش اومد شاید رو دست هم خودش بعدا بیاد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    تبزیک میگم ماله من هم امرو نشسته بودم اومد نزدیکم قبلا هم میومد اما امروز اومد روی پام جا خشک کرد 3 بار اومد :دی
    اما میترسم بهش دست بزنم بدش بیاد باهام بد شه فعلا فقط غذا از دست میگیره جالبه که برا ر پام اومدن هیچ تلاشی نکردم خودش اومد شاید رو دست هم خودش بعدا بیاد
    سلام دوست عزیز
    من با روش زیر کلی کاسکومو تربیت کردم شاید بدرد شما بخورد
    اولا کاسکوی من پرش مشکل داشت و در پرواز خیلی اعتماد به نفسش پایین بود و وقتی میخواست از یک جایی بپره تا ده دقیقه جلو وعقب میرفت و هی خودشو راحت میکرد تا بپره واسه همین ما وقتی که بال میزد یک جوری خودمونو عقب میکشیدیم و فهمید که بالاش واسش یک امتیازه و بعد هر وقت پرید کلی دست میزدیم الان شکر خدا شده عمود پرواز. سعی کنید بیشتر بهش نزدیک بشید به این صورت که وقتی روی قفسه با صورتت هر چی میتونی به آرومی به صورتش نزدیک بشو و با هاش با هیجان حرف بزن بعد سعی کن با تخمه با دهن بهش غذا بدی البته دوستان اصرار دارند نباید به هیچ وجه آب دهن شما به دهن اون برسه . این عمل باعث میشه که یک دفعه رابطه عاطفی زیادی بین شما ایجاد بشه
    راستی هر وقت اومد طرفت بهش جایزه بده . بهترین جایزه کاسکوی من گفتن آفرین هست و بخاطر افرین هرکاری تقریبا میکنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام دوست عزیز
    من با روش زیر کلی کاسکومو تربیت کردم شاید بدرد شما بخورد
    اولا کاسکوی من پرش مشکل داشت و در پرواز خیلی اعتماد به نفسش پایین بود و وقتی میخواست از یک جایی بپره تا ده دقیقه جلو وعقب میرفت و هی خودشو راحت میکرد تا بپره واسه همین ما وقتی که بال میزد یک جوری خودمونو عقب میکشیدیم و فهمید که بالاش واسش یک امتیازه و بعد هر وقت پرید کلی دست میزدیم الان شکر خدا شده عمود پرواز. سعی کنید بیشتر بهش نزدیک بشید به این صورت که وقتی روی قفسه با صورتت هر چی میتونی به آرومی به صورتش نزدیک بشو و با هاش با هیجان حرف بزن بعد سعی کن با تخمه با دهن بهش غذا بدی البته دوستان اصرار دارند نباید به هیچ وجه آب دهن شما به دهن اون برسه . این عمل باعث میشه که یک دفعه رابطه عاطفی زیادی بین شما ایجاد بشه
    راستی هر وقت اومد طرفت بهش جایزه بده . بهترین جایزه کاسکوی من گفتن آفرین هست و بخاطر افرین هرکاری تقریبا میکنه
    البته فراموش کردید بگید مراقت لبشون هم باشن!!! من زیاد دیدم با این روش کار دست خودشون دادن .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام
    سلام دوست عزیز بابت پیشرفت بهتون تبریک میگم .
    درباره روی دست اومدن باید روی دست اومدن اصولی رو کار کنید . باید نسبت به کلمه بیا بالا یا بشین و برو پایین شرطی بشه . اینطوری کننرلش بهتره . دستتون رو وقتی جلوش میگیرین بهش بگین بیا بالا وقتی اومد تشویق . بعد دوباره دستتون رو کنار و پایین تر از قفس نگهدارید تا خودش برگرده روی قفس . بعد دوباره تمرین کنید . وقتی داره از دستتون پایین میاد هم کلمه مخصوص رو بگید و بهش جایزه بدین . حواستون باشه حالا که تازه به دستتون انقدر اعتماد داره هیچ استرسی بهش وارد نشه وقتی روی دستتونه . هیچی . دستتون رو هم سریع حرکت ندین که بترسه .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

صفحه 683 از 1238 نخستنخست ... 1835836336646656666676686696706716726736746756766776786796806816826836846856866876886896906916926936946956966976986997007017027337831183 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)