کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    با سلام دوستان. کاسکوی من تازگیا صبح ها دیگه قفس نوردی نمیکنه ولی قیلا هر روز میکرد ممکنه آیا مشکلی داره که دیگه کلا قفس نوردی نمیکنه یا طبیعی هست؟ من 2ماه دارمش ولی تحرک داره و همیشه پف نمیکنه. یک سوال دیگم داشتم چند روزی وقتی نزدیک قفسش میشم خیلی نزدیک یک صدایی از تو گلوش در میاره مثه اوووووووووب البته این کارو از روی ترس نمیکنه و هر بار که پیشش میرم یکبار میکنه و اینکه بعضی موقعم نمیکنه نظر دوستان بدونم چرا اینکارو میکنه؟ ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام دوستان. کاسکوی من تازگیا صبح ها دیگه قفس نوردی نمیکنه ولی قیلا هر روز میکرد ممکنه آیا مشکلی داره که دیگه کلا قفس نوردی نمیکنه یا طبیعی هست؟ من 2ماه دارمش ولی تحرک داره و همیشه پف نمیکنه. یک سوال دیگم داشتم چند روزی وقتی نزدیک قفسش میشم خیلی نزدیک یک صدایی از تو گلوش در میاره مثه اوووووووووب البته این کارو از روی ترس نمیکنه و هر بار که پیشش میرم یکبار میکنه و اینکه بعضی موقعم نمیکنه نظر دوستان بدونم چرا اینکارو میکنه؟ ممنون
    سلام . اگه حال عمومیش خوب هست و غذا خوب میخوره مشکلی نیست .

طوطی دوستم هم دقیقا همین کارو میکنه . معمولا موقع تهدید این صدا رو در میارن . اگه همزمان با این صدا پرای پشت گردن یا پرای بالش رو پف میده و مردمک چشمش کوچیک میشه ، تهدیدش جدی تره و میخواد بفهمونه که فاصلتون رو باهاش حفظ کنید.. به این کارش واکنشی نشون ندید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14979
    سلام
    من یک ماهه که کاسکو گرفتم الان از پشت میله ها از دستم غذا میگیره چند روزه شروع کردم دستمو میبرم داخل قفس ولی غار میزنه و غذارو میگیره پرت میکنه
    حالا مسئله اینجاس که وقتی تمرینم باهش تموم میشه واقعا خسته میشه نفس نفس میزنه سینش دلدل میکنه
    میگم واسش بد نباشه سکته نکنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میشه بفرمایید چه تمرینی باهاش میکنید ؟ کاسکو ها تا به شما اعتماد نکنند آموزش نمیبینند اگر منظور آموزش سخنگویی هست که ربطی به نفس نفس زدن نداره . لطفا برای غذا دادن با در باز عجله نکنید . بیرون قفس بهش غذا بدین بعد آروم در قفس رو باز کنید و به همین منوال آروم هم غذا بدین هم در قفس رو کمی باز تر کنید . در هربار ازتون فرار کرد شما نزدیکتر نرید . فعلا هم دستتون رو داخل قفس نبرید . هربار که ترسید بی حرکت وایستید تا بیاد سر جای اولش . از شما شدیدا میترسه . ترس بیش از حد هم خب برای پرنده خوب نیست بهش استرس وارد نکنید و مراحل رام شدن رو طبق منوال گفته شده و با صبر و حوصله انجام بدین ...
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14979
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    میشه بفرمایید چه تمرینی باهاش میکنید ؟ کاسکو ها تا به شما اعتماد نکنند آموزش نمیبینند اگر منظور آموزش سخنگویی هست که ربطی به نفس نفس زدن نداره . لطفا برای غذا دادن با در باز عجله نکنید . بیرون قفس بهش غذا بدین بعد آروم در قفس رو باز کنید و به همین منوال آروم هم غذا بدین هم در قفس رو کمی باز تر کنید . در هربار ازتون فرار کرد شما نزدیکتر نرید . فعلا هم دستتون رو داخل قفس نبرید . هربار که ترسید بی حرکت وایستید تا بیاد سر جای اولش . از شما شدیدا میترسه . ترس بیش از حد هم خب برای پرنده خوب نیست بهش استرس وارد نکنید و مراحل رام شدن رو طبق منوال گفته شده و با صبر و حوصله انجام بدین ...
    موفق باشید

تمرین منظورم همون با دست غزا دادنه
    ویرایش توسط اسکندری : 31st December 2013 در ساعت 02:54 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    توی تمرین با دست غذا دادن شما نباید طوطی رو اجبار به گرفتن بکنید . مثل بچه ها نباید دنبالش کنید تا بهش بدین . باید طوری بهش بدین که خودش بیاد و ازتون بگیره واسه همینه میگن توی غذا دادت با دست غذا هایی که علاقه داره بهش بدین تا متوجه بشه غذا دادن شما براش خطر آفرین نیست .
    موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    با سلام می خواستم بگم چند روزی کاسکو ما اب داخل جای ابشو این ور اونور می پاشه این چه مفهومی داره؟ دوم اینکه تازگیا وقتی خیلی نزدیکش میری خودشو باد میکنه و یک صدایی مثل اوووووووووب از خودش در می یاره نلبته سپیده خانم نظرشون این بود بخاطر ترس هست نظر دوستان چی هست؟ سوم اینکه آقی وکیلی با اونکه گفتیم تخمه رو مخفی کن بعد بهش نشون بده تو دستت با دو انگشت من اون کارم کردم ولی بازم نمی ذاره دسش بزنم اگه دستم خالی بره سمتش گاز میگیره. ممنون از مدیران و دوستان

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    با سلام می خواستم بگم چند روزی کاسکو ما اب داخل جای ابشو این ور اونور می پاشه این چه مفهومی داره؟ دوم اینکه تازگیا وقتی خیلی نزدیکش میری خودشو باد میکنه و یک صدایی مثل اوووووووووب از خودش در می یاره نلبته سپیده خانم نظرشون این بود بخاطر ترس هست نظر دوستان چی هست؟ سوم اینکه آقی وکیلی با اونکه گفتیم تخمه رو مخفی کن بعد بهش نشون بده تو دستت با دو انگشت من اون کارم کردم ولی بازم نمی ذاره دسش بزنم اگه دستم خالی بره سمتش گاز میگیره. ممنون از مدیران و دوستان
    سلام
    پرنده شما نیاز به وقت داره تا بهتون عادت کنه
    اون صدا هم میخواد بترسونه شمارو باید اروم نزدیک شید بهتره لباستون سیاه یا قرمز نباشه
    پف کردنشم بخاطر مورد بالا هست که گفتم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    پرنده شما نیاز به وقت داره تا بهتون عادت کنه
    اون صدا هم میخواد بترسونه شمارو باید اروم نزدیک شید بهتره لباستون سیاه یا قرمز نباشه
    پف کردنشم بخاطر مورد بالا هست که گفتم
    با سلام ممنون چند روزی هست کاسکو ما اب داخل جای ابشو این ور اونور می پاشه این چه مفهومی داره هر روز روزنامه ته قفس خیس میکنه .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    با سلام ممنون چند روزی هست کاسکو ما اب داخل جای ابشو این ور اونور می پاشه این چه مفهومی داره هر روز روزنامه ته قفس خیس میکنه .
    کاسکوی من گاهی اوقات این رفتار رو داره
    موقعی که میخواد خودشو تمییز کنه این کارو میکنه
    البته گاهی وقتی عصبانی میشن هم ممکنه این کاروکنن مثل پرت کردن تخمه ها از ظرف غذا

صفحه 676 از 1238 نخستنخست ... 1765766266576586596606616626636646656666676686696706716726736746756766776786796806816826836846856866876886896906916926936946957267761176 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)