مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز دیروز من با جناب آقای وکیلی در مورد مشکل یکی از شاهپرهای کاسکوم صحبت کردم ایشون فرمودند که عکس بذارم خلاصه عرض کنم که 2 تا شاهپر آخری بال راست کاسکوم از روزی که خریدم به صورت زیر بوده اند متاسفانه نه خودش میره که اونا رو با نوکش لمس کنه و نه میزاره که من دست بزنم پرها به همچسبیده اند و از چندین نقطه شکسته هستند.
    طوطی مدام پر آرایی میکنه فکر نمیکنم اجازه بده همچین پری بین پرهای دیگش باقی بمونه . اینکه اطرافش ریش ریش هست معلومه که برای اصلاح اون پر تلاش کرده . پرش هم درد نمیکنه فقط نمیخواد به شما اجازه بده که به پرش دست بزنید اگه ارتباطش با شما بیشتر بود این اجازه رو به شما میداد

اگه خودش زیاد باهاش ور نمیره فعلا کاری باهاش نداشته باشید و اجازه بدین وقتی تو لک رفت پرش بیفته .

اما اگه متوجه شدین در روز خیلی باهاش درگیر میشه باید اصلاحش کنید . چون جویدن پر ممکنه عادت بشه براش . اگه دامپزشک خوبی میشناسید ببرید براتون اصلاح کنه اما اگه کسی رو نمیشناسید سعی کنید با حوله کم کم آشناش کنید ( با بازی کردن ) تا تو وقت مناسب بتونید با حوله نگهش دارید و پرش رو براش اصلاح کنید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام جدیدن متوجه شدم پمپر من بعضی وقتا انگار داره ادامس میخوره دقت کردم دیدم پر میکنه تو دهنش مثل ادامس میخوره و بعد پرتش میکنه بیرون
    این کار طبیبی هست مشکلی نواره ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    احتمالا داره پر کن میشه سرشو گرم کنین با یه چیز مثل کاج..اسباب بازی..

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام دوست عزیز . کاسکو ها بوسیله منقار خودشون همه چیز رو لمس میکنن تا بفهمن چی هست . احتملا منظور شما همون پر های قاصدکی سفید هست که زیاد از بدنش میریزه . این پر ها به میله های قفس یا به خودشون میچسبه . اونا هم که نمیدونن چیه با منقار میگیرن . اما چون این پرها نسبت به خیسی حساس هستن و به چیز عای مرطوب میچسبن . کاسکو ام که هم راه با منقار زبون میزنه و پر میچسبه به زبونش و وارد منقار میشه . اون هم با مالیدن زبون به دیواره نوک سعی میکنه پر رو خارج کنه که حالت دهنش کج و راست میشه . ... این قضیه ربطی به کندن پر ها نداشته باشه به پرکنی مربوط نمیشه ...
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    دوستان بهترین درمان برای پرکنی کاسکو چیه؟کاسکو بنده تمام پرای سینش کنده یعنی لخته سینش کاملا فقط پرای ریز سفید هست پراشو میکنه ..اسباب بازی گذاشتم ..قطره خریدم دادمم...ولی بازم میکنه بهترین راه کار چیه؟3 سالشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی- ماهی
    شماره عضویت
    11393
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    دوستان بهترین درمان برای پرکنی کاسکو چیه؟کاسکو بنده تمام پرای سینش کنده یعنی لخته سینش کاملا فقط پرای ریز سفید هست پراشو میکنه ..اسباب بازی گذاشتم ..قطره خریدم دادمم...ولی بازم میکنه بهترین راه کار چیه؟3 سالشه
    سلام دوست عزیز

بهترین روش علاوه بر کارهای بالا این هست وقت بیشتری براش بگذارید و سرگمش کنید
    همچنین از هر استرسی به دور باشه وحواسشو سعی کنید با بازی کردن و اینجور چیزها
    پرت کنید.
    موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط ™r3za نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

بهترین روش علاوه بر کارهای بالا این هست وقت بیشتری براش بگذارید و سرگمش کنید
    همچنین از هر استرسی به دور باشه وحواسشو سعی کنید با بازی کردن و اینجور چیزها
    پرت کنید.
    موفق باشید
    من که خیلی دور برشمم باهام میحرفمم بازی میکنم ولی بازم همینجوره دیگ کل پرای سینش زده داغون کرده تیمنه هستش البته سخنگوی خوبی هم هست ولی پر کنه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    من که خیلی دور برشمم باهام میحرفمم بازی میکنم ولی بازم همینجوره دیگ کل پرای سینش زده داغون کرده تیمنه هستش البته سخنگوی خوبی هم هست ولی پر کنه
    سلام .دلیل پرکنیش رو صاحب قبلیش بهتون گفته ؟ عادت شده براش به همین خاطر هست هنوز پر میکنه . به این سوالا کامل جواب بدین

در روز چه وقتایی بیشتر پر میکنه ؟شبا پر میکنه ؟ ارتباطش با شما در چه حده ؟ چجوری باهاش بازی میکنید ؟ در روز از قفس بیرون میاریدش ؟ چند ساعت ؟ بیرون قفس پر میکنه ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام .دلیل پرکنیش رو صاحب قبلیش بهتون گفته ؟ عادت شده براش به همین خاطر هست هنوز پر میکنه . به این سوالا کامل جواب بدین

در روز چه وقتایی بیشتر پر میکنه ؟شبا پر میکنه ؟ ارتباطش با شما در چه حده ؟ چجوری باهاش بازی میکنید ؟ در روز از قفس بیرون میاریدش ؟ چند ساعت ؟ بیرون قفس پر میکنه ؟
    تازه از دیروز میاد بیرون از قفس 2 ساعت بعد میره داخل قفس...3 هفتس خریدمس...بازی هم اسباب بازی چند روزه گذاشتم هم بهش کاج میدم خورد خورد میکنه هم حرف میزنم باهاش تخمه میدم...والا روزا پر میکنه بیشتر دقت نکردم کی...صاحب قبلیش گقت بهم بخاطر جفت هست که پر میکنه....ممنون میشم کمکم کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام دوستان آیا سر وصدای اطراف مثل صدای یخچال و یا وسایل آکواریم روی خواب طوطی تاثیری دارد؟ ممنون

صفحه 673 از 1238 نخستنخست ... 1735736236546556566576586596606616626636646656666676686696706716726736746756766776786796806816826836846856866876886896906916927237731173 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)