کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    خیلی ممنون از جواب شما دوستان عزیز یه هفتس خریدم صاحب قبلیش کن باز بزار بیاد بیرون نیمه اهلی اسباب بازی نداره ولی خیلی باهاش حرف میزنمو و پیششم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جواب شما دوستان عزیز یه هفتس خریدم صاحب قبلیش کن باز بزار بیاد بیرون نیمه اهلی اسباب بازی نداره ولی خیلی باهاش حرف میزنمو و پیششم
    حتمن چندتا اسباب بازی براش بخرید و جوری تو قفس نصب کنید(بعد اینکه یک مدت از بیرون نصب کردید) که بتونه تو قفس بچرخه و تحرکش کم نشه

دلیل بیرون نیومدنش هم که معلوم شد میترسه و عادت نداره هنوز

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. یک مشکلی هست که می خواستم مدیران نظرشونو بگم من کاسکومو الان دو ماهی هست دارم بعد هفته اول رفتم بالشو پیش دکتر کوتاه کردم دکترم دوتا شاهپر اولشو نزد ولی بقیه رو کوتاه کرد الان مشکلی که هست اینه که نمیدونم چرا اون قسمت از شاهپراش از اون قسمتی که بریده شده با اون قسمت بریده انقد بازی کرده شایدم دکتر بد کوتاه کردنش که اذیتش میکنه که اون قسمت بریده از همون جایی که بریده شده ریش ریش شده و انگار اذیتش میکنه بنظر دوستان چیکار کنم؟
    نظر منم اینه که شاه پرها رو بد کوتاه کردند،متاسفانه دکترهای ایران هیچ علم و درکی از طوطی ندارند
    من پیشنهاد میکنم دمای خونه رو ببرید بالا تا طوطی تو لک بره و هر چه طودتر این پرها تعویض بشن

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    دوست عزیز حرف زدن خوبه ولی چاره کار نیست،حتما چند مدل اساب بازی رنگی چوبی در قفسش بزارید تا باهاشون سرگرم بشه
    فعلا حرف زدن شما باهاش هم زیاد فایده ای نداره چون بیشتر بهش استرس وارد میکنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    با سلام خدمت دوستان می خواستم بدونم بعضی ها معتقدند جوجه کاسکو وحشی بعد خرید باید بعد چند روز تا 1ماه بالشو بزنید تا تو خونه پرواز نکنه ولی بعضیام معتقدند که نباید بزنی چون دچار افسردگی و بیماری روجی میشه می خواستم نظر مدیران را بدونم کدوم نظر درست تر هست باید بالو وقتی تازه میخوای بیاری خونه قیچی کنی یا بعد اینکه رام شد کوتاه کرد؟ ممنون از پاسختون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    با سلام خدمت دوستان می خواستم بدونم بعضی ها معتقدند جوجه کاسکو وحشی بعد خرید باید بعد چند روز تا 1ماه بالشو بزنید تا تو خونه پرواز نکنه ولی بعضیام معتقدند که نباید بزنی چون دچار افسردگی و بیماری روجی میشه می خواستم نظر مدیران را بدونم کدوم نظر درست تر هست باید بالو وقتی تازه میخوای بیاری خونه قیچی کنی یا بعد اینکه رام شد کوتاه کرد؟ ممنون از پاسختون
    سلام
    من فکر میکنم
    همون موقع خریدیباید بدید پرنده فروش پر رو بزنه
    چون کاسکو کلن تو خونه پرواز نمیکنه(نه که خونه خیلی بزرگ باشه) و اگرم پرواز کنه بدجور میخوره به در و دیوار و ممکنه باعث شکستگی یا حتی مرگش بشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    بستگی به طوطی و تصمیم خودتون داره . من جوجه ای داشتم که بدون اینکه به جایی برخورد کنه خیلی حرفه ای پرواز کردن رو یاد گرفت و پرش رو کوتاه نکردم و جوجه ای هم داشتم که بدون برخورد به در و دیوار نمیتونست فرود بیاد و مجبور شدم پرش رو کوتاه کنم که خودم برای پرواز کردن بهش آموزش بدم اما وقتی پرش رو کوتاه کردم ناراحتی رو واقعا تو چهرش دیدم . اگه پرش رو کوتاه کردید باید سعی کنید که اعتماد به نفسشو از دست نده چون اگه این اتفاق بیفته ممکنه دچار افسردگی یا مشکلات رفتاری بشه . اما همه طوطی ها تو شرایط مشابه واکنش یکسان ندارن نمیشه گفت همه افسرده میشن

این مقاله رو بخونید بد نیست :

http://www.parsipet.ir/thread15410.html

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    سلام دوستان خسته نباشید.ببخشید یه سوال دارم..من هر جایی توش آب میکنم میذارم تو قفس کاسکوم تا بره حموم کنه با منقارش میگیره چپش میکنه همه اب میریزه میخواستم بدونم میتونم یه سنگ تمیز بزار تو جا تا سنگین بشه نتونه بلندش کنه و خودشو بشوره ممنونم

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    سلام دوستان خسته نباشید.ببخشید یه سوال دارم..من هر جایی توش آب میکنم میذارم تو قفس کاسکوم تا بره حموم کنه با منقارش میگیره چپش میکنه همه اب میریزه میخواستم بدونم میتونم یه سنگ تمیز بزار تو جا تا سنگین بشه نتونه بلندش کنه و خودشو بشوره ممنونم
    نیازی به ظرف آب نیستةشما حتی سنگ هم توش بزارید کاسکوتون نمیره توش حموم نمیکنه
    باید هر چند وقت یک بار خودتون کاسکو رو با اسپری آب حمام کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    نیازی به ظرف آب نیستةشما حتی سنگ هم توش بزارید کاسکوتون نمیره توش حموم نمیکنه
    باید هر چند وقت یک بار خودتون کاسکو رو با اسپری آب حمام کنید
    بهزاد جان امتحان کردم میترسهه خودشو باد میکنم میترسم عصبی شه چیکار کنم؟

صفحه 666 از 1238 نخستنخست ... 1665666166476486496506516526536546556566576586596606616626636646656666676686696706716726736746756766776786796806816826836846857167661166 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)