کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    ممنون آقای وکیلی خب ولی دستم خالی بره سمتش هنوز میترسه. راستش براش غذای KIKI مخصوص کاسکو گرفتم فقط تخمه و ذرتشو میخوره بقیه رو همینجوری میذاره ولی میوه مخصوصا انار دوست داره. چون اون غذای مخصوص kikiنمیخوره مجبورم یکم بهش بیشتر تخمه بدم. من تا روزهای قبل روزی 100 تا تخمه بادست بهش میدادم ولی بازم سیر نمیشد بازم اگه میدادم میگرفت. اگه اون غذای kiki شو می خورد خیلی خوب میشد. ممنون
    با سلام. اتفاقا مانی هم همینطور بود. کلا تخمه و اجیل رو خیلی دوست داره. وعده غذایشو زیاد کن اما غذا براش کم بریز تابخوره. من روزی 4 وعده غذا میدم. صبح حبوبات ساعت 12 میوه عصر اجیل شب ارزن و تخم کتان. وقتی باهاش تمرین میکنم تخمه جایزه میدم. در مورد اهلی شدن عجله نکن. مانی بعد 6 هفته خودش سر داد.داشتم با دست تخمه میدادم خودش سرشو اورد و گذاشت بخوارونم.انشا.. برا شما هم بزودی اتفاق میوفته. فقط صبور باش و با محبت با هاش رفتار کن.کاسکو خیلی خوب میفهمه که بهش محبت میکنین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام دوستانمیخواستم بدونم چوب بلوط و اکالیبتوس واسه کاسکو ضرر نداره ؟کاسکو آیا میتواند در کنار عروس هلندی و یا ملنگو زندگی کند؟ اگر اره در چه مرحله ای از رام کردن میتواند؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستانمیخواستم بدونم چوب بلوط و اکالیبتوس واسه کاسکو ضرر نداره ؟کاسکو آیا میتواند در کنار عروس هلندی و یا ملنگو زندگی کند؟ اگر اره در چه مرحله ای از رام کردن میتواند؟
    سلام
    چوب بلوط فکر نکنم ضرری داشته باشه و اکالیپتوس هم میتونید استفاده کنید
    کاسکو طوطی حساس و حسودیه بهتره به صورت تکی نگه داری بشه تا این که کنار طوطی های دیگه باشه اما اگر میخواین با هم نگهشون دارید بهتره قبل از وابسته شدن کاسکو به شما اونها رو با هم آشنا کنید تا کاسکو به اونها عادت کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام باید بگم که چوب بلوط مشکل داره خود بلوط و شاه بلوط هم مشکل داره اینم منبع باوط هم یعنی oak
    Safe for African Grey Parrots - The world of African Greys

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام ببخشید سوالی که میکنم زیاد جالب نیس اما امروز متوجه شدم که وقتی پمپر مدفوع میکنه او قسمت اخر اخر که میخواد جدا یشه مایع قرمز رنگی هست که دقیقا مثل خون هست البته نه مدفو قرمز هست نه به نظر میاد که خودش درد بکشه
    کسی نمیدونه قظیه چی هست ؟ انار هم این چند روزه زیاد خورده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی- ماهی
    شماره عضویت
    11393
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام ببخشید سوالی که میکنم زیاد جالب نیس اما امروز متوجه شدم که وقتی پمپر مدفوع میکنه او قسمت اخر اخر که میخواد جدا یشه مایع قرمز رنگی هست که دقیقا مثل خون هست البته نه مدفو قرمز هست نه به نظر میاد که خودش درد بکشه
    سلام دوست عزیز

اگر مواد رنگی قرمز تو قفس موجود نیست حتما باید
    بررسی بشه البته باید ببینید بی قراری و یا علائم دیگه داره یا نه....

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام . در دو صورت باید مدفوع رو بررسی کنید1. زمانی که مدفوع کاملا کف قفس هست 2 . زمانی که مدفوع خارج شده اما چسبیده و جدا نمیشه ازش. تو این دو حالت اگه رنگ قرمزی میبینید که فکر میکنید خون هست باید به دکتر مراجعه کنید . اگه خون نیست و فقط قرمز هست ببینید که چه غذاهایی بهش دادید که رنگ مدفوع رو تغییر داده

لزومی نداره وقتی مدفوع در حال خارج شدن از بدن طوطی هست بهش نگاه کنید و بترسید چون وقتی مدفوع مخصوصا اگه بیشترش مایع باشه در حال خارج شدن از بدن طوطی و در حال حرکت به سمت زمین باشه ممکنه به خاطر یه سری عوامل که واقعا نمیدونم اینو چجوری توضیح بدم مثلا سایه یه چیزی ، رنگ متفاوتی ازش ببینید . اینکار باعث میشه به دلایل خیلی پیش پا افتاده نگران باشید . پس کار خودتون رو سخت نکنید و همون مدفوعی که داره ازش خارج میشه دقیقا قراره کف قفس بیفته . اجازه بدین وقتی افتاد کف قفس به طور کامل بررسیش کنید . انار هم در روز 7 8 تا دونه کافیه .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آروانا,کاسکو
    شماره عضویت
    10098
    سلام دوستان
    آیا میشه از رنگ های مخصوص الیاف و لباس برای رنگ کردن چوب ها و اسباب بازی کاسکو استفاده کرد؟اینم عکسشه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir4000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا میشه از رنگ های مخصوص الیاف و لباس برای رنگ کردن چوب ها و اسباب بازی کاسکو استفاده کرد؟اینم عکسشه

سلام

رنگهای خوراکی رو خیلی راحت از شیرینی فروشی ها ومغازه هایی که ابزار شیرینی پزی میفروشن تهیه کنید

اینهایی که شما دارید مناسب نیستن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام دوستان میشه چند تا خوراکی پیشنهاد بدین که به عنوان جایزه امتحان کنم تا الان فقط انار به عنوان جایزه مورد قبول پمپر من واقع شده از گردو و فندق هم اصلا خوشش نمیاد
    چیزایی که حدس میزنین معمولا خوششون میاد رو بگید من امتحان میکنم
    ممنون

صفحه 655 از 1238 نخستنخست ... 1555556056366376386396406416426436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646656666676686696706716726736747057551155 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)