فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 655 از 693 نخستنخست ... 155 555 605 645653654655656657 665 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,541 به 6,550 از 6930
    کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    با سلام فکر کنم این عادت در کاسکوتون بوجود نیومده چون وقتی دستتون رافشار میده دستتون را عقب نمیکشید و اون احساس میکنه شما از اون برترید اگه میخواهید این عادت را پیدا نکنه اولا کاری که دوست نداره را انجام ندید دوما هر وقت نوک زد دستتون را عقب نکشید و داد نزید من یک بار کاری را خلاف میل کاسکوم انجام دادم چنان چسبید به دستم ونوک زد که به دستم تا چند وقت باند پیچیده بودم چون حسابی عصبانیش کردم شما هیچ وقت اینکار را انجام ندید کاسکوی منم نوک نمیزنه مگه مورد ازار قرار بگیره من چند مورد از کاسکو ها را دیدم که به طوری صاحبشون را نوک زده کهنیاز به بخیه داشته ولی شما را نوک نمیزنه وبرای اینکه به این عمل خوب ادامه بده نگذارید دیگران هم اذیتش کنن چون ممکنه اون ها را نوک بزنه و اون ها هم دستشون را عقب بکشند وحس برتری کاسکو بوجود بیاد
    دقیقا من اصلا دستمو عقب نمیکشم چون مطمینم گاز نمیگیره و هیچ ترسی ندارم وقتی دستمو میگیره دقیقا به حرفی که الان زدید عمل میکنم هرکی میگه بزار بیاد رو دستم میگم به شرطی که سر به سرش نزاری دوما اگ دستتو با دهنش گرفت نترسی و دستتو عقب نکشی چون گاز نمیگیره هرکی قبول کنه میزارم بره رو دستش هرکی قبول نکنه میگم نمیخواد الان خیلی ازش راضی هستم هرچی بهش بدم کاعذ یا اسباب بازی محکم گازش میگیره یکهو دهنش میاره نزدیک دستم میگیره بعد ولش میکنه و اسباب بازی رو تیکه تیکه میکنه بخاطر گاز نگرفتنش کوچکترین ترسی از اینکه دستمو بگیره ندارم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام یکسوالی واسم پیش اومده درمورد گار گرفتن طوطی خیلی از دوستان میگن طوطی هاشون گازهایه ناجور ازشون میگیره ولی این طوطی من از اینکه منو گاز بگیره میترسه الان مثلا من بخوام دستمو به طوطی نزدیک کنم و طوطی خوشش نیاد یا نخواد دهنشو باز میکنه دستمو میگیره یک فشار کوچیک میده بعد کلشو یک تکون میده و دستمو ول میکنه منم خیلی ازش راضی هستم میخواستم بپرسم چی میشه که طوطی شروع میکنه به گاز گرفتن یعنی من چکار کنم تا این عادت نیاد تو کله طوطیم من حس میکنم طوطیم فکر میکنه نمیتونه به دستم هیچ اسیبی برسونه و از اینکه فشارش بده با منقارش میترسه الان من هرجوری دلم بخواد میتونم با منقارش بازی کنم بگیرمش با انگشتم ثابت نگهش دارم یا کلشو تکون بدم خیلی کار کنه دستمو میگیره یک فشار کوچیکی میزنه و ول میکنه

ترفند دست دادن هم یک روزه یاد گرفت جایزه قبول نمیکرد ولی انگشتو نزدیکش کنی پاشو میزاره رو انگشت و دوباره میزاره رو دست یا چوب نشیمن
    دقیقا من اصلا دستمو عقب نمیکشم چون مطمینم گاز نمیگیره و هیچ ترسی ندارم وقتی دستمو میگیره دقیقا به حرفی که الان زدید عمل میکنم هرکی میگه بزار بیاد رو دستم میگم به شرطی که سر به سرش نزاری دوما اگ دستتو با دهنش گرفت نترسی و دستتو عقب نکشی چون گاز نمیگیره هرکی قبول کنه میزارم بره رو دستش هرکی قبول نکنه میگم نمیخواد الان خیلی ازش راضی هستم هرچی بهش بدم کاعذ یا اسباب بازی محکم گازش میگیره یکهو دهنش میاره نزدیک دستم میگیره بعد ولش میکنه و اسباب بازی رو تیکه تیکه میکنه بخاطر گاز نگرفتنش کوچکترین ترسی از اینکه دستمو بگیره ندارم
    سلام . این مقاله رو بخونید

http://www.parsipet.ir/thread9070.html

دستتون رو زیاد از حد در اختیارش نذارید و فرصت اینکه گاز گرفتن رو یاد بگیره ، یا از سر کنجکاوی بخواد دستتون رو با منقارش محکم بگیره بهش ندین

دست دادن رو با فرمان " دست بده " همراه کنید . یعنی بهش بگید دست بده بعد دست رو ببرید نزدیک پا که پاش رو روی دست بذاره ، تشویق کلامی هم یادتون نره
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.22
    تعداد ارسال ها
    119
    با سلام میخواستم بپرسم توی اصفهان کجا لوازم طوطی استند خود طوطی و پرنده های دیگه را میفروشن من کاسکوم را از فامیلمون خریدم و در این مورد اصلا اطلاع ندارم اگه میشه کمکم کنید هم برای خودم میخوام وهم برای افرادی که میشناسم.ممنونم
    بهترین قفس در دنیا قفسه خالی است! تا پیش از آنکه انسان برای اولین بار حیوانی را دوست بدارد قسمتی از روح او هم چنان در خواب است.حتي اگر حيوانات بی زبان به من بی نياز باشند، من به عشق ورزيدن به اين موجودان پاك و معصوم محتاجم......پرنده تنها مشتی پر نیست، روح دارد و شخصیت... پس بیاموزیم با پرندگانمام درست رفتار کنیم ...حیوانات قانع ترین دوست هستند،نه سوالی میپرسند و نه انتقادی میکنند. با مشاهده ی رفتار یک فرد با حیوانات، میتوانید درباره ی شخصیتش قضاوت کنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    با سلام میخواستم بپرسم توی اصفهان کجا لوازم طوطی استند خود طوطی و پرنده های دیگه را میفروشن من کاسکوم را از فامیلمون خریدم و در این مورد اصلا اطلاع ندارم اگه میشه کمکم کنید هم برای خودم میخوام وهم برای افرادی که میشناسم.ممنونم
    سلام . من پت شاپ های اصفهان رو نمیدونم کجاست ولی یکی از دوستان تو پارسی پت اهل اصفهان هست . شاید بتونه راهنماییتون کنه . بهش پیام خصوصی بدید و ازش بپرسید

نمایش مشخصات: مهرانه - آکواریوم ماهی طوطی کاسکو دیسکس فلاورهورن
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    سلام
    روز جمعه تون بخیر

سلام ویژه به سپیده خانوم

بلاخره بعد از مدت ها تونستم یه پرنده بیارم خونه.

فعلا توی قرنطینه هست . خودمم واسه آب و غذا سمتش میرم . دیشب فقط کف قفس بود . اما وقتی از اتاق بیرون رفته بودم اومده بود بالا و تخمه خورده بود . ندیدم که شب روی چوب خوابید یا کف قفس . صبح هم از 7 صبح بیدار شد و شروع به بازی و سوت زدن کرد .
    صبح هم براش سیب گذاشتم . اومده بود و خورده بود .

امروز پرنده جدید گاهی سوت میزنه یا یه صدایی در میاره . نفس حواسش رو جمع میکنه ببینه این صدا از کجاس . بی تابی میکنه . توی قفس بالشو باز میکنه و میلرزونه . میخواد بپره بیرون . یه بار آوردمش بیرون و خونه رو نشونش دادم . تا یه کم خیالش راحت بشه . اما تا اون صداش در میاد نفس بیتابی میکنه. کاملا فهمیده . من یه بار دو روز ملنگوی دوست رو چند سال پیش نگه داشتم . نسبت به سوت های اون بی خیال بود . یا صدای یه بچه گربه که تو خونه آورده بودم رو هم میشنید و فقط صداشو یاد گرفت . اما اینجوری بیتابی نمیکرد .
    سپیده خانوم طبیعیه واکنش نفس به صدای اون پرنده ؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام
    روز جمعه تون بخیر

سلام ویژه به سپیده خانوم

بلاخره بعد از مدت ها تونستم یه پرنده بیارم خونه.

فعلا توی قرنطینه هست . خودمم واسه آب و غذا سمتش میرم . دیشب فقط کف قفس بود . اما وقتی از اتاق بیرون رفته بودم اومده بود بالا و تخمه خورده بود . ندیدم که شب روی چوب خوابید یا کف قفس . صبح هم از 7 صبح بیدار شد و شروع به بازی و سوت زدن کرد .
    صبح هم براش سیب گذاشتم . اومده بود و خورده بود .

امروز پرنده جدید گاهی سوت میزنه یا یه صدایی در میاره . نفس حواسش رو جمع میکنه ببینه این صدا از کجاس . بی تابی میکنه . توی قفس بالشو باز میکنه و میلرزونه . میخواد بپره بیرون . یه بار آوردمش بیرون و خونه رو نشونش دادم . تا یه کم خیالش راحت بشه . اما تا اون صداش در میاد نفس بیتابی میکنه. کاملا فهمیده . من یه بار دو روز ملنگوی دوست رو چند سال پیش نگه داشتم . نسبت به سوت های اون بی خیال بود . یا صدای یه بچه گربه که تو خونه آورده بودم رو هم میشنید و فقط صداشو یاد گرفت . اما اینجوری بیتابی نمیکرد .
    سپیده خانوم طبیعیه واکنش نفس به صدای اون پرنده ؟
    سلام . مبارک باشه . امیدوارم دوست خوبی برای طوطی شما بشه

بله طبیعیه ..گاهی اوقات برید تو اتاق طوطی جدید که شما رو ببینه و به حضور شما کم کم عادت کنه ..

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    سلام .
    خوبین ؟
    امروز 6 روز هست که پرنده جدید خونه ما اومده . من هم طبق فرمایش شما عمل کردم . یه لباس مخصوص اونجا گذاشتم و یه لباس هم برای بیرون . هر کاری هم میکنم دستامو خوب میشورم .
    خودش هم کمتر غار میکشه. روز اول توی اتاق میموندم غار میکشید . منم کاری بهش نداشتم . فعلا فقط واسه آب و غذا سمتش میرم . اما الان که میخوام غذاشو بردارم یا بذارم خیلی کم غر میزنه . فقط یه علاقه ای به کف قفس داره . فکر کنم اونجا رو جای امن خودش میدونه. شب ها ندیدم که کجا میخوابه . اما از روزی دستشوئیش میتونم حدس بزنم که کف قفس میخوابه .
    چون توی اتاق و یه محیط بسته هست . هوا زیاد جریان نداره من شب کاور روش نکشیدم . اما تو اتاق کسی نیست که تحرکی داشته باشه . ( تا اینجا رفتار عجیبی ازش ندیدم . خدارو شکر )

فعلا براش اسباب بازی نگذاشتم . ( میشه از اسباب بازی های نفس بهش بدم ؟ یا جدا براش بگیرم ؟ )

بر خلاف نفس که وقتی خونه آوردیمش 3 روز هیچی نخورد . این وروجک غذاشو خوب میخوره . وعده غذاییشونم مثل همدیگه هست . نصفه شب ها گاهی گرسنه میشه و میره غذا میخوره .
    یه بارم دیشب یه دونه تخمه با دست بهش دادم گرفت و خورد.

اما نفس . دیروز یه دونه پر کند . توی یک ماه تقریبا یه دونه پر . خیلی وقته نفس ما رو صدا نمیکنه . اما از روزی که میریم یه سر به اون اتاق میزنیم . با چه شدتی صدامون میکنه . کاملا میفهمه . صدای پرنده که میشنوه خیلی بیتابی میکنه . هر جور شده میخواد بیاد بیرون بفهمه چه خبره . منم واسه اینکه بهش استرس وارد نشه . میارمش بیرون یه دور توی خونه میزنیم تا آرامش بگیره .
    کم غذا شده . نه صیحانه خوب میخوره نه نهار و نه شام . ( نمیدونم شاید به خاطر پرریزی باشه )

خواستم یه شرحی از این چند روز بنویسم . تا اگه نکته ای بود به من بگین یه وقت کار اشتباهی انجام ندم.

ببخشید طولانی شد .

ممنون

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام .
    خوبین ؟
    امروز 6 روز هست که پرنده جدید خونه ما اومده . من هم طبق فرمایش شما عمل کردم . یه لباس مخصوص اونجا گذاشتم و یه لباس هم برای بیرون . هر کاری هم میکنم دستامو خوب میشورم .
    خودش هم کمتر غار میکشه. روز اول توی اتاق میموندم غار میکشید . منم کاری بهش نداشتم . فعلا فقط واسه آب و غذا سمتش میرم . اما الان که میخوام غذاشو بردارم یا بذارم خیلی کم غر میزنه . فقط یه علاقه ای به کف قفس داره . فکر کنم اونجا رو جای امن خودش میدونه. شب ها ندیدم که کجا میخوابه . اما از روزی دستشوئیش میتونم حدس بزنم که کف قفس میخوابه .
    چون توی اتاق و یه محیط بسته هست . هوا زیاد جریان نداره من شب کاور روش نکشیدم . اما تو اتاق کسی نیست که تحرکی داشته باشه . ( تا اینجا رفتار عجیبی ازش ندیدم . خدارو شکر )

فعلا براش اسباب بازی نگذاشتم . ( میشه از اسباب بازی های نفس بهش بدم ؟ یا جدا براش بگیرم ؟ )

بر خلاف نفس که وقتی خونه آوردیمش 3 روز هیچی نخورد . این وروجک غذاشو خوب میخوره . وعده غذاییشونم مثل همدیگه هست . نصفه شب ها گاهی گرسنه میشه و میره غذا میخوره .
    یه بارم دیشب یه دونه تخمه با دست بهش دادم گرفت و خورد.

اما نفس . دیروز یه دونه پر کند . توی یک ماه تقریبا یه دونه پر . خیلی وقته نفس ما رو صدا نمیکنه . اما از روزی که میریم یه سر به اون اتاق میزنیم . با چه شدتی صدامون میکنه . کاملا میفهمه . صدای پرنده که میشنوه خیلی بیتابی میکنه . هر جور شده میخواد بیاد بیرون بفهمه چه خبره . منم واسه اینکه بهش استرس وارد نشه . میارمش بیرون یه دور توی خونه میزنیم تا آرامش بگیره .
    کم غذا شده . نه صیحانه خوب میخوره نه نهار و نه شام . ( نمیدونم شاید به خاطر پرریزی باشه )

خواستم یه شرحی از این چند روز بنویسم . تا اگه نکته ای بود به من بگین یه وقت کار اشتباهی انجام ندم.

ببخشید طولانی شد .

ممنون
    سلام . ممنون

چوب نشیمن طوطی جدید مشکلی نداره ؟ شل نیست؟ گه حال عمومیش مساعد هست مشکلی نداره

دمای اتاقش گرم نباشه .. چک کنید . دماسنج دیجیتالی بذارید تو اتاقش که هم رطوبت و هم دما رو اندازه گیری کنه ..

اسباب بازی طوطی اولتون رو هم میتونید بدید .. اما تا وقتی که طوطی اول شما اون اسباب بازی ها رو نبینه .. چون اگه ببینه ممکنه ناراحت بشه

کار خوبی میکنید ..

غذاهارو اگه تو ظرف نمیخوره با دست امتحان کنید . خودتون کنارش بشینید و از اون غذا بخورید . در مورد کندن پرهاش حساسیت نشون ندین . مهم نیست

گاهی اوقات اسم طوطی جدید رو براش تکرار کنید و کم کم آمادش کنید برای پذیرش این طوطی

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام منم یه استند واسه طوطیم ساختم با لوله خوب درنیومد ولی بهتر از این از دستم برنمی اومد

کفشو چوب گذاشتم با طناب هم بستمش چون خیلی شل بود و میرقصید

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    سلام منم یه استند واسه طوطیم ساختم با لوله خوب درنیومد ولی بهتر از این از دستم برنمی اومد

کفشو چوب گذاشتم با طناب هم بستمش چون خیلی شل بود و میرقصید
    اسباب بازی چوبی هم بهش وصل کنید که بازی کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)