همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sweetbasil نمایش پست ها
    سابقه تشنج هم نداشت قبلا... الان بالهاش یه جورائی انگار افتاده باشه... شل شده
    تخمه می خوره.... چندین بار خواستم شو عوض کنم تو همین فروم هم پرسیدم به مدت یه تا دو هفته براش انواع میوه سبزی و غلات خیس گذاشتم و تخمه خیلی کم ولی نه تنها میوه ها رو نمی خورد اون چند تا تخمه رو هم نخورد وقتی بردمش پیش دامپزشک گفت که اصلی کاسکو در قفس تخمست و مهم نیست اگه غذای دیگی نخوره... الان هم از جلو افتاد با سر بعد یه جوری که انگار داره جون میده
    نه خواهر من خیلی آدم بی سوادی بوده که گفته ش فقط باید تخمه باشه.نه دوست عزیز پرنده شما بشدت ضعیف شده و احتمالا کبدش هم چربی آورده واین ضعف الان خودش رو داره با این شکل نشون میده.شما اگر واقعا پرندت برات مهمه باید به یه دامپزشک خوب مراجعه کنی.منتظر باش تا سپیده خانوم برگرده شاید توی رشت جایی رو بلد بودن و معرفی کردن ولی من باشم ارزش پرندم باعث میشه تا تهران هم بیام.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    4998
    من حاضرم در صورت نیاز تا تهران بیارمش ولی این حیون خیلی ترسوئه یکی دو ساعتی که تو ماشینه تا مطب دامپزشکی خیلی بیقراری می کنه همش دوره قفس می چرخه و قار می کشه چخ جوری تا تهران بیارمش...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    4998
    سپیده خانم در صورت امکان یه دامپزشک خوب تو رشت به من معرفی کنید و اگه هم نیست تو تهران آدرس و تلفن به من بدید که فردا ببرمش

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سپیده خانم در صورت امکان یه دامپزشک خوب تو رشت به من معرفی کنید و اگه هم نیست تو تهران آدرس و تلفن به من بدید که فردا ببرمش
    نگران نباش ایشالا که توی رشت هم دکتر خوب هست ولی توی راه هم هرچقدر صدا کنه سلامتیش ارزشش بیشتره.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام ببخشید که من پاسخ میدم، حتما یه سر به این انجمن بزنید:
    معرفی دامپزشکان ایران
    بعضی از دامپزشکان مشاوره ی تلفنی هم دارند،اگر تونستید تا زمانی که سپیه خانم بیان ودامپزشک تو رشت معرفی کنند با یکی از این دامپزشکان مشورت کنید
    http://www.parsipet.ir/thread10052.html#post41890

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    4998
    (ببخشید من نمی دونم جای این بحث اینجاست یا نه) من همینجوری اینجا منتظرم سپیده خانم بیاد جواب بده. الان چند جا تو تهران از لینک هایی که آقای قلیخانی زحمت کشسده بودن زنگ زدم. اکثرا تعطیل بودن بیمارستان دامپزشکی فقط باز بود به نظرتون اونجا خوبه دیگه ؟ قابل اطمینانه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    (ببخشید من نمی دونم جای این بحث اینجاست یا نه) من همینجوری اینجا منتظرم سپیده خانم بیاد جواب بده. الان چند جا تو تهران از لینک هایی که آقای قلیخانی زحمت کشسده بودن زنگ زدم. اکثرا تعطیل بودن بیمارستان دامپزشکی فقط باز بود به نظرتون اونجا خوبه دیگه ؟ قابل اطمینانه؟
    سلام بیمارستان دامپزشکی تهران مطمئنه خیالتون راحت.اگر هم لازم شد بیاریدش تهران،اونجا 24ساعتست.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    من حاضرم در صورت نیاز تا تهران بیارمش ولی این حیون خیلی ترسوئه یکی دو ساعتی که تو ماشینه تا مطب دامپزشکی خیلی بیقراری می کنه همش دوره قفس می چرخه و قار می کشه چخ جوری تا تهران بیارمش...
    سلام

دوست عزیز تو رشت دکتر خوبی نیست .سوادشون در همین حده که بگن تخمه غذای اصلی کاسکو هست

شما ببرش تهران بیمارستان کامرانیه . پیش دکتر برهانی کیا

توقفس بذارش ، روش کاور بذار .که محیط بیرون رو نبینه

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    سلام

سوالی داشتم اسم کاسکومو دوست ندارم میخوام عوضش کنم امکان این هستش؟اگه میشه راهنماییم کنین ممنون.در ضمن با صدا کردن اسم کاسکو چه عکس العملی نشون میده؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    هیشکی تو تاپیک کاسکو فعالیت نمیکنه
    بازم سوال داشتم من این کاسکو رو امروز صبح تحویل گرفتم چند کلمه ای بلده کی تو خونه ی ما این کلمات رو میگه چند روزه دیگه؟

صفحه 559 از 1238 نخستنخست ... 594595095405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595605615625635645655665675685695705715725735745755765775786096591059 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)