مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    حداقل هفته ای یکبار حمام میبرمش متاسفانه اینجا اصلا دامپزشک خوبی نداره یعنی نبردنش بهتره تا بردنش
    فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه . چون الان هوا گرم تر شده . هفته ای دوبار حمومش کنید یا یه روز درمیون آب اسپری کنید بهش . ممکنه تولک هم باشه . طوطی من تولکیش دوباره شروع شده . در اومدن پرای جدید هم باعث خارش میشه.

اگه دیدین خیلی غیر عادیه . آدرس یه دکتر تو رشت روبهتون میدم. درسته کلا چیزی از طوطی نمیدونن ولی دیگه انگل خارجی رو میتونن تشخیص بدن.

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    حداقل هفته ای یکبار حمام میبرمش متاسفانه اینجا اصلا دامپزشک خوبی نداره یعنی نبردنش بهتره تا بردنش
    نیازی با دامپزشک و دارو نیست،طوطی اگر حشره ای تو تنش باشه اولا پرهاش به هم ریخته میشه و دوما علاوه بر خاروندن زیاد عصبی و پر سروصدا میشه

اگر به این موضوع شک دارید میتونید از برند ها معتبر مثل تابرنیل و .... اسپری ضد حشره تهیه کنید و طبق دستور مصرفش ازش استفاده کنید.
    به نظر من اگر تنها دلیلتون خاروندن خودش هست مشکلی نداره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    4998
    سلام ... طوطی کاسکو من یه مدته از خودش یه صدائی شبیه ناله در می یاره ( تقریبا شبیه قد قد مرغ) اولش تو خواب بود الان تو بیداری هم تکرار می کنه بهش نزدیک که می شی ساکت می شه بردمش دکتر می گه داره تقلید می کنه از یه فروم دیگه هم پرسیدم می گن احتمالا تقلیده ولی من فک نکنم تقلید باشه ....
    sayna - Download - 4shared این یه قسمتی از صداشه .... نتونستم خوب ضبط کنم خواهشا زود جواب بدید خیلی نگرانشم ..... طوطی من خیلی رام نیست از دست غذا می گیره ولی اجازه نمی ده بهش دست بزنیم....

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط sweetbasil نمایش پست ها
    سلام ... طوطی کاسکو من یه مدته از خودش یه صدائی شبیه ناله در می یاره ( تقریبا شبیه قد قد مرغ) اولش تو خواب بود الان تو بیداری هم تکرار می کنه بهش نزدیک که می شی ساکت می شه بردمش دکتر می گه داره تقلید می کنه از یه فروم دیگه هم پرسیدم می گن احتمالا تقلیده ولی من فک نکنم تقلید باشه ....
    sayna - Download - 4shared این یه قسمتی از صداشه .... نتونستم خوب ضبط کنم خواهشا زود جواب بدید خیلی نگرانشم ..... طوطی من خیلی رام نیست از دست غذا می گیره ولی اجازه نمی ده بهش دست بزنیم....
    سلام . فایل صوتیش خیلی کوتاه بود .

وقت خواب این صدا رو درمیاره یعنی وسط شب ، وقتی همه خوابید ؟ همه جا تاریکه ؟؟یعنی کاملا خوابیده؟

یا بیداره فقط کاور روشه ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    4998
    نه با فاصله هم که نشستیم این صدا رو در می یاره دیروز داشت بال بال می زد که افتاد زمین امروز هم همین الان دوباره تکرار شد این دفعه که افتاد مثله بیمار های صرعی رو زمین چند تا تکون بد خورد فکر کردم داره می میره بعد دوباره بلند شد .... من رشت هستم اینجا دکتر خوبی برای کاسکو نمی شناسم دیروز هم بردمش می گفت مشکلی نداره (تو رو خدا کمک کنید)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    4998
    نه با فاصله هم که نشستیم این صدا رو در می یاره دیروز داشت بال بال می زد که افتاد زمین امروز هم همین الان دوباره تکرار شد این دفعه که افتاد مثله بیمار های صرعی رو زمین چند تا تکون بد خورد فکر کردم داره می میره بعد دوباره بلند شد .... من رشت هستم اینجا دکتر خوبی برای
    کاسکو
    نمی شناسم دیروز هم بردمش می گفت مشکلی نداره (تو رو خدا کمک کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها

وقت خواب این صدا رو درمیاره یعنی وسط شب ، وقتی همه خوابید ؟ همه جا تاریکه ؟؟یعنی کاملا خوابیده؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    4998
    ببخشید من اینقد از غش کردنش الان ترسیدم که متوجه سوالتون نشدم بله وقی که کاملا خوابه و یا داره چرت می زنه هم این صدا رو در می یاره... تو رشت دامپزشک خوب سراغ دارید؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sweetbasil نمایش پست ها
    نه با فاصله هم که نشستیم این صدا رو در می یاره دیروز داشت بال بال می زد که افتاد زمین امروز هم همین الان دوباره تکرار شد این دفعه که افتاد مثله بیمار های صرعی رو زمین چند تا تکون بد خورد فکر کردم داره می میره بعد دوباره بلند شد .... من رشت هستم اینجا دکتر خوبی برای
    کاسکو
    نمی شناسم دیروز هم بردمش می گفت مشکلی نداره (تو رو خدا کمک کنید)
    دوست عزیز اول اینکه بی دلیل عصبی نشید.بعد اینکه غذاییش چی هست؟قبلا هم سابقه تشنج داشته؟منظورتون از اینکه افتاد چطور بود؟به پشت بدون تعادل افتاد روی زمین؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    4998
    تخمه می خوره.... چندین بار خواستم شو عوض کنم تو همین فروم هم پرسیدم به مدت یه تا دو هفته براش انواع میوه سبزی و غلات خیس گذاشتم و تخمه خیلی کم ولی نه تنها میوه ها رو نمی خورد اون چند تا تخمه رو هم نخورد وقتی بردمش پیش دامپزشک گفت که اصلی کاسکو در قفس تخمست و مهم نیست اگه غذای دیگی نخوره... الان هم از جلو افتاد با سر بعد یه جوری که انگار داره جون میده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    4998
    سابقه تشنج هم نداشت قبلا... الان بالهاش یه جورائی انگار افتاده باشه... شل شده

صفحه 558 از 1238 نخستنخست ... 584585085395405415425435445455465475485495505515525535545555565575585595605615625635645655665675685695705715725735745755765776086581058 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)