نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گرین چیک
    شماره عضویت
    23616

پرنده ام بد رفتار شده

سلام خسته نباشید
    من یک گرین چیک خریدم از وقتی یکماهش بود خودم بزرگش کردم با سرلاک
    اوایل گاز میگرفت ولی الان دیگه خیلی باهام خوبه و گاهی وقتها الکی ادا گاز گرفتن در میاره.
    الان بزرگترین مشکلم با این گرینچیک اینه که با همسرم و خانوادم بد رفتار میکنه یعنی یکسره باهاش بازی میکنن و ناز و نوازشش میکنن ولی این پرنده ام یکسره گازشون میگیره و حالت تهاجمی داره و صدا درمیاره و دستهاشونو گازگاز میکنه،این کارش باعث میشه کم کم خانواده ام ازش دارن زده میشن و بدشون میاد
    لطفا راهنمایی کنید
    چرا تمام اعضای خانواده رو گاز میگیره؟؟
    یعنی اصلا آروم نمیشه انگار یکسره خط و نشان میکشه و نمیذاره باهاش ارتباط برقرار کنن😔😔
    ویرایش توسط مریم مریم : 7th January 2018 در ساعت 09:35 AM دلیل: اشتباه تایپ شده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط مریم مریم نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یک گرین چیک خریدم از وقتی یکماهش بود خودم بزرگش کردم با سرلاک
    اوایل گاز میگرفت ولی الان دیگه خیلی باهام خوبه و گاهی وقتها الکی ادا گاز گرفتن در میاره.
    الان بزرگترین مشکلم با این گرینچیک اینه که با همسرم و خانوادم بد رفتار میکنه یعنی یکسره باهاش بازی میکنن و ناز و نوازشش میکنن ولی این پرنده ام یکسره گازشون میگیره و حالت تهاجمی داره و صدا درمیاره و دستهاشونو گازگاز میکنه،این کارش باعث میشه کم کم خانواده ام ازش دارن زده میشن و بدشون میاد
    لطفا راهنمایی کنید
    چرا تمام اعضای خانواده رو گاز میگیره؟؟
    یعنی اصلا آروم نمیشه انگار یکسره خط و نشان میکشه و نمیذاره باهاش ارتباط برقرار کنن������������
    سلام ، چند ماهشه ؟ طوطي به تازگي با همسرتون اشنا شده ؟ قبلتر ، خانواده باهاش ارتباط صميمي نداشتن ؟ عضو جديدي به خانواده اضافه نشده ؟ تغييراتي هر چند كوچك در وسايل طوطي ، قفس ، جاي نگهداريش ، چيدمان اطرافش ..... رخ نداده ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)