فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان فروش نور حرفه ای آکواریوم

تشکر تشکر:  0
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بیماری طرقه

کاربر تازه وارد

تخصص
    بازنشسته
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طرقه
    شماره عضویت
    23189
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    1

بیماری طرقه

سلام ...من یه طرقه دارم که سه سالشه ..الان یه مدت هست که بی حال شده ..بی اشتها ..پف میکنه ..یه جا میفته ..چشماشم می بنده ...روی قسمت سینشم چک کردم ..حالت سینه کاردی پیدا کرده ....مریض شده ..خواهشا کمک کنید که چه کارش کنم که از این حال بیاد بیرون ..ممنون میشم جواب بدین

تیم مدیریت کل انجمن

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    میانگین پست در روز
    5.71
    تعداد ارسال ها
    3,293
    سلام ، چرا به دامپزشك مراجعه نميكنيد ؟ بيماريها در طيور بسيار به هم شبيه هست و تا از نزديك ويزيت يا ازمايش گرفته نشه قابل تشخيص نيست . پف كردن ، خواب الودگي ، بي اشتهايي و اسهال هم از علايم مشتركشونه . وقت زيادي تلف كرديد ، مدت طولاني بيماره ، وقتي پرنده اي تا اين حد انرژيشو از دست ميده كه سينه كاردي ميشه ، يعني وضعيتش چندان اميدوار كننده نيست .

واكسينه نشده ؟ دارويي اين مدت مصرف نكرده ؟ چه علايمي داره غير از پف كردن ؟ اسهال سبز، سفيد يا شفاف؟ كشيدگي در ناحيه گردن ؟ ( يعني با تلاش گردنشو به سمت بالا بكشه ) ، لرزش بالها و تب ، عدم تعادل يا فلجي ، پيچش گردن ؟ پرنوشي ( زياد اب ميخوره ؟) ، تورم چشم و ترشحات غليظ از چشم و بيني ، تنگي نفس ، صداي خس خس ، عطسه ، تغيير رنگ عنبيه ( نارنجي رنگ ) ، تفاوت در اندازه مردمكها ، تورم مفاصل يا سياه أنگشتان ؟ لطفا بدقت همه موارد رو بررسي كنيد و اطلاع بديد. عكسي هم اگر بتونيد از صورت كبوتر و وضع عموميش بزاريد كه چشمها مشخص باشه خوبه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)