صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 102
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز اسکیمرd9بغیر از اینکه موتورش dcهست قدرت وکیفیت بالاتری داردواگه امکان مالیش را دارید حتما دی۹را بگیرید در مورد سامپ دیگه کسی از پد ومدیا استفاده نمیکنه البته فروشنده ها همیشه به مشتریشون چندتا بسته را میاندازند شما حالا که ماتریکس گرفتید میتونید بزارید کنار واترپمپ و بعد از پنچ شش ماه هم کم کم بریزید بیرون ،میتونید هم اصلا نزارید وبا خیال راحت تانکتون را راه اندازی کنید.
    پشم شیشه وپد را هم که اصلا نزارید فقط اون قسمتی که دوست خوبم اقای سعید برای مدیا وپد در نظر گرفتن را میتونید یه ابر درشت قسمت پایینش بزارید که حباب وارد خانه واتر پمپ نشه البته اگه نزارید هم مشکلی نیست .

فیلتر ساکس هم همونجور که دوست خوبم گفت حتما حداقل دوتا بزارید که مجبور نشید یکی دو روز در میان تمیز کنید
    با سلام خدمت جناب شادکامی عزیز همون طور که شما اشاره کردین من فراموش کردم که تفاوت قدرت رو هم برای دوستمون توضیح موتورهای dc در کل قدرت بالاتری نسبت به موتورهای ac دارن و به همین دلیل در تجهیزات جدید از پمپهای dc پر قدرت و در عین حال کم حجم استفاده میکنند که نویز خیلی کمی هم دارند
    برای قسمت مدیا هم من مدیا هایی که استفاده کردم یکی زغال هست و دیگری فسفات گیر که در مواقع نیاز تو محل قرار میدم دوستمون هم میتونه از این فضا برای این کار استفاده کنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    سلا دوستان!
    بازم مزاحمتون شدم، امیدوارم سالم و شاداب باشین...
    این چند روز داشتم آب آکواریوم رو پر میکردم که چون از تصفیه خانگی بود خیلی طول کشید
    یه دونه موج ساز rw8 هم به زور پیدا کردم، هیچ جا موجود نبود حتی ایران آکواریوم! البته ان شا الله در آینده یکی دیگه هم اضافه میکنم
    یه اسکیمر بابل مگاس کورو دی 8 هم خریدم، قیمت تو سایت های مختلف 1.6 میلیونه ولی من از نمایندگی چون فقط یکی مونده بود 1.3 گرفتم! خیلی عالیه، به محض روشن کردن کلی آشغال جمع کرد که اصلا انتظارشو نداشتم
    چنتا سئوال: پیچ تنظیم اسکیمرو رو چی بذارم؟ ماکسیمم یا مینیمم؟ یا میانه؟ وقتی رو ماکسیمم هستش سطح حباب و آشغالا خیلی پایینه ولی وقتی رو مینیممه آشغالا میرن تو کاپ جمع میشن. فروشنده گفت رو ماکسیمم ولی رو این حالت اصلا حباب به 20 سانتی کاپ هم نمیرسه!
    سطح آب توصیه شده 25 هستش، ولی سامپ تا 30 آب جمع میکنه آیا مشکلی پیش میاد یا باید یه چیزی بذارم زیر اسکیمر؟
    در ضمن یه خورده صدا داره، آیا به مرور زمان حل میشه؟
    ببخشید که سئوالا زیاد شدن، ممنونم از همگی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    یه تصویر از آکواریوم که با مشقت و سختی پر شد:

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    اسکیمر، پوزش به خاطر کیفیت بسیار پایین تصاویر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاها 71 نمایش پست ها
    اسکیمر، پوزش به خاطر کیفیت بسیار پایین تصاویر

سلام مبارک باشه به سلامتی
    درباره اسکیمر باید بگم که خیلی پایینه باید یه مقدار بیاریش بالا، در مورد کف اسکیمر هم باید کف خشک باشه الان این کفی که داره تو کاپ جمع میشه بیشتر آب هست کف باید رنگش تیره باشه الان اسکیمر نباید چیز زیادی جمع کنه شما باید شن و لایوراک رو به تانک انتقال بدی یه تیکه میگو هم بندازی داخل تانک و بذاری چرخه نیتروژن طی بشه بعد اسکیمر رو تنظیم کنی با توجه به شرایط

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    یه عکس کامل از سامپ بذار ببینیم چیکار کردی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاها 71 نمایش پست ها
    یه تصویر از آکواریوم که با مشقت و سختی پر شد:
    بسیار زیبا به نظر می رسه . مبارکتون باشه . باز هم عکس بزارید از سامپ تانک و ...
    بعد یه سوال ؟ اسکیمر رو خونه اول گذاشتید ؟ سعی کنید از فیلتر ساکس استفاده کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed3015 نمایش پست ها
    یه عکس کامل از سامپ بذار ببینیم چیکار کردی

سلام سعید جان!
    ممنون بابت راهنماییت، گفته بودی که آب اسکیمر خیلی بالاست، منم با چنتا شیشه یه پایه واسش درست کردم! وقتی آدم خودش چیزی رو درست میکنه خییییییییییلی میچسبه!!!
    اما در مورد رفرجیوم...
    با سرچی که تو سایت های معتبر از جمله همین جا کردم متوجه شدم که حجم آب رفرجیوم باید 20 درصد کل حجم آب آکواریوم باشه! تو تانک من یعنی حدود 100 لیتر! در حالی که حجم قسمتی که شما فرموده بودید (و اتفاقا جای خیلی مناسبی هم بود)، 27 لیتره، که با شن میشه 20 لیتر و این یعنی تاثیر بسیار جزئی...
    اما یه تصمیم دیگه در مورد رفرجیوم...
    من یه آکواریوم آماده ماهیران 70 لیتری ماهیران دارم که یه نور 10000 کلوین و فیلتر و بخاری داره. میخوام اونو کنار سامپ تو قسمت خالی قرار بدم و یه رفرجیوم خارجی درست کنم، حالا نمیدونم چطور میشه و اصلا خوبه یا نه ولی بهتر از هیچی میشه...
    بازم از توجه شما ممنونم، شما جزء کسانی هستین که از اول شروع کار تا همین الان راهنمایی های ارزنده ای داشتین... از جمله تو اسکیمر... سپاسگذارم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin021 نمایش پست ها
    بسیار زیبا به نظر می رسه . مبارکتون باشه . باز هم عکس بزارید از سامپ تانک و ...
    بعد یه سوال ؟ اسکیمر رو خونه اول گذاشتید ؟ سعی کنید از فیلتر ساکس استفاده کنید

سلام رامتین جان!
    شما لطف دارین، من کل تاپیک شما رو خوندم، فرد با استعدادی هستین و همه چی رو با تلاش خودتون میسازین... من هم منتظر تانک جدید شما هستم...
    اسکیمر هم خونه اوله، و آب بعد از فیلتر ساکس وارد سامپ میشه. البته دوستان منجمله آقا سعید گفته بودن از دو تا ساکس استفاده کنم، ولی هر چی نوابو بالا پایین کردم نتونستم دو تاییشو پیدا کنم، از طرف دیگه مثل جنابعالی با استعداد نیستم که خودم بسازم!!!
    بالاخره یه عددیشو از ایران آکواریوم پیدا کردم، ولی خیلی گرون حساب کرد
    عکس هم حتما، به روی چشم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    اینم سامپ، ولی هنوز کانال کشیش و برخی کاراش مونده

صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)