نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983

کمک درباره خرید سگ

سلام دوستان گلم بنده در گیلان هستم بندر انزلی که زمستونا و پاییز خیلی سرده..خونمونم ویلایی هستش میخوام از شما کمک بگیرم که هاسکی بخرم یا نه؟نظرتون چیه؟یعنی زوزه هاش همیشگی هست/؟خیلی بنده؟من میخوام یچیز بخرم که سر و صداش همسایه ها رو به گله نندازه هاسکی هم خیلی دوست دارم اگر تو خونه ویلایی بنظرتون مناسبه لطفا بگید؟نظرتون چیه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم بنده در گیلان هستم بندر انزلی که زمستونا و پاییز خیلی سرده..خونمونم ویلایی هستش میخوام از شما کمک بگیرم که هاسکی بخرم یا نه؟نظرتون چیه؟یعنی زوزه هاش همیشگی هست/؟خیلی بنده؟من میخوام یچیز بخرم که سر و صداش همسایه ها رو به گله نندازه هاسکی هم خیلی دوست دارم اگر تو خونه ویلایی بنظرتون مناسبه لطفا بگید؟نظرتون چیه
    سلام
    دوست عزیز اول از همه پیشنهاد میکنم خواسته تون رو از داشتن سگ مشخص کنین
    سگ رو برای نگهبانی،گارد،به عنوان همدم میخواین و یا زیبایی اش مد نظرتون هست؟ فرد فعالی هستین یا ترجیح میدین زمان فراغت تون رو در منزل استراحت کنین؟ چقدر زمان میتونین در روز به طور مداوم برای سگتون صرف کنین؟ ایا حاضر هستین محدودیت هایی که یک سگ برای شما و خانوده تون به وجود میاره رو تحمل کنین؟

شمال با توجه به اینکه هوای شرجی داره در فصل گرما یعنی تابستان،احساس گرما رو تشدید میکنه و برای سگ های هاسکی که پوشش دو لایه و ضخیم دارند مقداری مشکل ساز هست
    مگر اینکه در فصل تابستان اکثر ساعات روز رو مخصوصا اوج گرما (ظهر) زیر کولر باشه و به علت گرمای شدید امکان بیرون موندن اش وجود نداره چون دچار گرما زدگی خواهد شد

هاسکی سگ کم پارسی هست،بی دلیل پارس نمیکنه (در صورتی که به درستی تربیت بشه) اما زوزه های زیاد و گوش خراشی میکشه که اگر همسایه های صبوری نداشته باشین دچار مشکل میشین!
    شرمنده اما هر چقدر داخل اپارات گشتم ویدیو ای پیدا نکردم،اگر ف ی ل ت ر شکن داشته باشین میتونین این ویدیو رو ببینین و خودتون متوجه بشین
    Kaiser and Kira Howling..who's louder? Siberian huskies howling singing duel? - YouTube

منزل ویلایی برای نگهداری خوب هست اما فراموش نکنین احساس کنجکاوی و نیاز به تفریح یک سگ بزرگ رو ارضا نمیکنه و سگ حتما به گردش خارج از منزل دائم نیاز داره مخصوصا سگ های پر انرژی و باهوش مثل هاسکی

نگهداری از هاسکی با توجه به شرایط تون ممکن هست اما هاسکی،هم از نظر ظاهری و هم از نظر باطنی نیاز به رسیدگی و توجه بسیاری نسبت به سایر نژاد ها داره به علاوه اگر اولین تجربه تون از نگهداری سگ هست احتمال اینکه در اموزش فرمان های اولیه و ساده هم دچار مشکل بشین خیــــلی بالاست! چون ذاتا لجباز و مغرور و متکی به نفس هستند و هوش سرشار ان ها مشکلی مضاعف ایجاد میکنه!!

اگر باز هم سوالی بود بفرمایین در حد توان در خدمت خواهم بود
    امیدوارم انتخاب درستی داشته باشین تا در اینده دچار مشکل نشین

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    این دومین تاپیکی هست که شما راجب خریدن سیبرین زدین دوست عزیز
    من تو قبلی براتون تمام شزایط رو توضیح دادم
    مکان اب و هواییتون کاملا مناسب سگی مثل هاسکیه
    زوزه هاش همیشگی نیست مگه اینکه حوصلش سر بره یا تو تربیتش ضعیف باشین و بدعادت و پر سر و صدا شه
    در ضمن هاسکی سگی نیست که فرمانبرداری مثل ژرمن ازتون داشته باشه
    عشقی عمل می کنه
    اینارو میگم چون مدت زیادی با هاسکیا در ارتباط بودم و اخلاقاشون دستمه.رفتاراشون خیلی مثل گرگه اما از نوع ارومش
    هاسکی سگ پرانرژی و فعالیه به یه محیط بزرگ واسه دویدن نیاز داره.اگه خونتون ویلایی هست و حیاط بزرگی دارین مشکلی نیست
    اما اگه اولین سگی هست که میخواین نگه دارین من هاسکی رو توصیه نمی کنم چون تربیتش سخته
    و خیلی کشش به سرکشی دارن.و تمرینات الفا بودن رو هم باید خیلی زیاد باهاش تمرین کنید
    اگه ادمی هستین که وقت ازاد زیاد و صبر و حوصله دارید به هاسکی فکر کنید
    در صورت خالی نشدن انرژیش باید تا صبح به زوزه هاش گوش کنید!
    لطفا از زدن تاپیک های مشابه خودداری کنید در غیر اینصورت پاک میشن
    ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)