اسباب بازی گربه هااسباب بازی های خانگی و اسباب بازی های خریداری شده(آماده)

گربه ها حیوانات بسیار بازیگوشی هستند. بچه گربه ها بیشتر زمانی را که بیدارند به بازی و سرگرمی میگذرانند و گربه ها بالغ نیز زمانی از بیداری خود را به بازی کردن اختصاصی میدهند.
بازی گربه

بچه گربه ها درندگی خود را در طول بازی ارضاء میکنند.گربه ها(در طبیعت) شکارچی هستند و بچه گربه ها مهارت های طبیعی خود را بین گیاهان خودرو(وحشی) می آموزند.

بازی آنها معمولا متشکل از درگیری و حول و گاز گرفتن و کشتی و..است.
بازی شما با گربه های جوان(بچه گربه) میتواند حرکاتی تهاجمی و عملی مانند بچه ببر ها داشته باشد و شما را گاز بگیرد و بخاراند.

اسباب بازی هایی که شما میتوانید برای گربه خود بسازید


شما نمیتوانید پول زیادی برای اساب بازی خرج کنید.اما میتوانید خودتان اسباب بازی درست کنید.
گربه ها همان لذتی را از اسباب بازی های دست ساز می برند که از اسباب بازی های فروشگاه خواهند برد.لیست زیر برخی از این ایده ها را نشان میدهد:
جعبه:

جعبه هایی مقوایی برای گربه شما.در جعبه را ببندید و قسمتی از مقوا را ببرید و سوراخی بزرگ ایجاد کنید که برای گربه تان مناسب باشد.اضافه کردن یک پنجره برای لذت بردن بیشتر گربه که بسیار لدت میبرد.
مخروط کاج:


آنها از مخروط بزرگ کاج لذت میبرند.شما میتوانید به مخروط کاج یک نخ یا چیزی دیگر وصل کنید تا از آن لذت ببرند.یادتان باشد معمولا ساده ترین ایده ها بهرین هستـــند.
توپ نقره ای فــــــویل :یک توپ از فویل آلومینیوم و حتی میتوانید یک لوله دیگر از جنس آلومینیوم درست کنید(یک موش از جنس آلومینیوم!).این هم یک نوع اسباب بازی برای گربه های بازیگوش است.
روزنامه:فقط چندتا روزنامه را روی زمین بگذارید(حالت تونل)و چند ساعت گربه خود را تماشا کنید که حتما از دیدن غواصی خیلی سرگرم کننده تر است.شما میتوانید یه تکه کاغذ را به یک نخ وصل کرده و صدای تیز و تند آن را در سراسر اتاق ایجاد کنید تا گربه شما دیوانه وار (از خوشحالی و بازی) آن را تعقیب کند.
لوبیا سبز:


لازم نیست اسباب بازی گران باشد.پیدا کردن و بازی کردن لوبیا سبز برای گربه میتواند بسیار لذت بخش باشد.شما میتوانید آن را مانند طعمه قلاب ماهیگیری تیدیل کنید.کافی است شما لوبیا سبز را به یک رشته(نخ) وصل کنید تا گربه شما به تعقیب شما بپردازد .
توپ پینگ پونگ:


گربه ها و بچه گربه ها علاقه بسیار زیادی به توپ پینگ پونگ دارند و با آن میتوانند ساعت ها بازی کنند.
لوله پاکن :


لوله پاکن ها برای آن ها بسیار سرگرم کننده است.
چوب پنبه:


چوب پنبه هم میتواند آنها را سرگرم کند.بچه گربه ها میتوانند ساعت ها با چوب پنبه بازی کنند.
پر:

پر ها همیشه برای گربه ها بسیار محبوب بوده اند.
اسباب بازی هایی که شما میتوانید برای گربه تان خریداری کنید
دی وی دی:

دی وی دی هایی برای سرگرمی گربه تان موجود است که میتوانید از فروشگاه ها خریداری کنید.


مخترعان این اسباب بازی کاملا فراگرفته اند که گربه ها علاقه ی زیادی به پروانه ها دارند و این اسباب بازی میتواند آنها را کلملا وسوسه کرده و سرگرم کند.
این اسباب بازی مجهز به تهویه هوا و هوای مورد نیاز پروانه ها است و شیشه ی آن کاملا نشکن است و موجود زنده درون آن زنده هستند.این محصول نیازی به تکان دادن ندارد.

این اسباب بازی به نظر میرسد برای آنها سرگرم کننده است.یک موشی که به طور اتوماتیک به دور این دایره حرکت میکند.

گربه ها تونل را دوست دارند.مترجم:نهال اصلانی

منبع:catsofaustralia.com