صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9342

عکس آکواریوم و ماهی مرتضی

با سلام خدمت دوستان عزیز

با اجازتون بنده هم عکس ماهیهامو میذارم ...

این فلاورمه که 2 روز پیش خریداری کردم ... 4 بند ... تو راه کمی اذیت شد و یه کوچولو هدش خوابیده ... البته فعلا به دلیل اسباب کشی تو مغازه هست ...

فایترهای قشنگی هم هم خریداری کردم ... اواسط هفته آینده کلکسیونم تکمیل میشه و همه عکسها رو تقدیمتون میکنم !

اینم تقدیم به شما : ( اول از بابت کیفیت بد عکسها عذر خواهی میکنم و جبران میکنم، دوم این که فعلا تانکهای فایترهام آماده نشده )

با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    8982
    سلام

ممنون آقا مرتضي از عكس ها

لطفا از مشخصات تانكت بگو

اگه امكان داره عكس از نماي بيروني تانكت هم بزار

چند تا فايتر داري و آيا با هم نگه ميداري يعني اينكه همو نميزنن

بازم عكس بزار

ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9342
    نقل قول نوشته اصلی توسط ferantosa نمایش پست ها
    سلام

ممنون آقا مرتضي از عكس ها

لطفا از مشخصات تانكت بگو

اگه امكان داره عكس از نماي بيروني تانكت هم بزار

چند تا فايتر داري و آيا با هم نگه ميداري يعني اينكه همو نميزنن

بازم عكس بزار

ممنون
    سلام آقای عزیزی ...

به روی چشم ... به محض تکمیل شدن تانکها و راه اندازیش عکس از کل تشکیلات میذارم ...

فعلا 10 تا فایتر نر + 1 فلاور هورن + 11 تا پرت کوتوله ( جونم به جونشون بستگی داره ،خیلی میخوامشون )

تکی نگهداری میشن ... با شیشه از هم جدا شدن ... از شانس بدم یکی از زیباترینشون نمیدونم چجوری وارد محفظه اون یکی نرم شد و نتیجه اش شد مرگ زیباترین فایترم

به زودی 20 تا ماده فایتر و 6تا نر دیگه هم اضافه میشه ... و در تانکهای 15 لیتری نگهداری میشن برای تکثیر

ارادتمندم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    درود مرتضی جان

آقا تبریک میگم واقعا فایتر های زیبایی داری ای ول !

منتظر هستشم ببینیم برای تانکت چه کار میکنی

من که یکی از فایتر هاتو حتما ازت خواهم گرفت

امیدوارم تو امر پرورش هم موفق باشی دوست من

داود

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    سلام آقا مرتضی

فلاورت قشنگه . مبارک باشه . روی رنگش کار کن .

فایترهای زیبایی داری . رنگشون طلاییه یا توی عکس اینجوری افتاده ؟

اینهمه فایتر رو بخوای جداگانه نگهداری کلی وقت صرف غذا دادن و تعویض آبشون میشه . باز ماده های رو میشه با هم نگه داشت .

عکس کلی هم باید بصورت پانوراما بگیری که همشونو با هم ببینیم .

منتظر دیدن عکسهای همشون هستیم .

موفق باشی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9342
    سلام آقا مهدی ...

به آبش بلک واتر زدم ... نرها خوش رنگ و رو هستن ولی فلش دوربین کمی باعث تغییر رنگ شده ... در پست اول 1 عکس با فلش و 1 عکس هم بدون فلش گذاشتم تا رنگ اصلی مشخص بشه

فعلا 19 تا نر دارم و امشب40 عدد ماده به دستم میرسه

دیروز 5 تا نر خریدم شد 70 هزار تومن !!!!!!!!!

تا اینجا 180 هزار تومن فقط واسه فایتر پول خرج کردم ... 36 هزار تومن خرج 1 پک غذای فایتر شد ... 2تا بلک واتر شد 13هزار تومن ...2تا اکوا سیف شد 10000 ... اضافه کردن طبقات به پایه هایی که دارم حدودا 40 تومن هزینه داره ... حدودا 100 هزار تومن پول شیشه و چسب شده ...

حدود 60 هزار تومن باید واسه نیم کیلو آرتمیا بدم ... 75 هزار تومن خرج سرا میکرون و غذای مخصوص لارو جی بی ال در پیش دارم ...

60 هزار تومن پول فلاورم شد ... از روزبه عزیز خریدم ... البته 9 تا فلاور برداشتم واسه همین این قیمت افتاد ...

حالا پولش فدای سر همه دوستان ... تکثیرم بگیره یا نگیره واسم مهم نیست ... مهم اون تجربه اییه که کسب میکنم و این واسم دنیا ارزش داره ..

در رابطه با تعویض آب تانکها هفته ای 50% ... کار سختی نیست ...15 عدد تانک 15 لیتری ...

زیاد وقتگیر نیست

4تا تانک 200 لیتری دارم که یکیش برای فلاورم مورد استفاده قرار میگیره ... یکیش برای تکثیر پرت کوتوله ... یکیش برای لارو فایترها و آخریش هم برای لارو پرت کوتوله

1 تانک 80 لیتری هم واسه ماده فایترها دارم ... اگر جوابگو نباشه به 120 لیتر افزایش میدم ...

حالا با این تفاسیر جالبش اینجاست که از صبح ساعت 10 میرم سر کار تا 10 شب !!! البته اینم بگم محل کارم 15 متر با منزل فاصله داره ... و هر وقت که بخوام میتونم برم و به ماهیها رسیدگی کنم

در رابطه با عکس هم بروی تخم چشام ... چهار شنبه اثاث کشی داریم ... بعد از تکمیل میذارم ...

فقط 1 سوال دارم .... میشه از ازنایزر برای آماده سازی آب تانک فایتر ها استفاده کرد؟

راستی دوستان اگه راهتون به نواب باز شد 1 سر هم ایران بتا بزنید و قیمت ماده فایتر ساده رو بپرسید تا هم تعجب کنید و هم کمی خنده ...

با نژاد دارهاش کاری ندارم ( 8 تومن میده ) ولی ماده فایتر ساده رو میده 4 هزار تومن ... امشب واسم میارن دونه ای 800 تومن!!!

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    سلام آقا

مبارکتون باشن

واقعا وقتی نوشتی 8000 نومن و خودت خریدی 800 تومن خیلی خندیدم . خوب اون بنده خدا با این کاراش داره مشتری هاش رو می پرونه و به ضرر خودش داره کار میکنه .
    نامه طولانی نوشتی و اونقدر اعداد توش بوده که من گیج شدم .

دوست من دستگاه ازنایزر شبیه دستگاه uv عمل میکنه که شما باید بعد از اتمام سیکل ازت تانکتون اونو راه بندازین . در غیر این صورت باکتریهای مفید تانک رو هم نابود میکنه . در واقع اونقدر هم قابل کنترل نیست چون اگه درصد ازن بالا بره سمی هستش و ماهیها رو میکشه .

خدا کنه اینهمه خرجی که روی دست خودت گذاشتی جواب مثبت ازش بگیری و شاهد دیدن نمایندگی های شما در شهرستانها باشیم .

موفق باشی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    اقا عالیه. باش بری کربلا
    همه عالی و نژاد دارن.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    درود به مرتضی عزیز

آقا من هم امیدوارم که کارت بگیره و خودم بشم اولین مشتریت که یه فیاتر خوشگل ازت بگیرم (بدلیل اینکه فقط یکی میشه در تانک نگهداری کرد )

منتظر خبرهای خوشحال کنندت هستیم مرتب هم برامون عکس بزار

موفق باشی

داود

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9342
    ممنون داود جان ... مخلصتم هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Seena نمایش پست ها
    اقا عالیه. باش بری کربلا
    همه عالی و نژاد دارن.
    ممنونم از لطفت ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3000 نمایش پست ها
    سلام آقا

مبارکتون باشن

واقعا وقتی نوشتی 8000 نومن و خودت خریدی 800 تومن خیلی خندیدم . خوب اون بنده خدا با این کاراش داره مشتری هاش رو می پرونه و به ضرر خودش داره کار میکنه .
    نامه طولانی نوشتی و اونقدر اعداد توش بوده که من گیج شدم .

نه مهدی جان ... ماده ساده رو میداد 4هزار تومن .. من از جای دیگه خریدم 800 تومن

اتفاقا مشتری هم زیاد داره ... من در مورد فایترهای نری که به قیمت بالا میفروشه نمیتونم گله و شکایت بکنم ، چون خداییش جایی ندیده بودم ... ولی ماده فایترها رو به قیمت فضایی میفروخت!

مشکل از فروشنده و قیمتهای فضاییش نیست ... اشکال از بنده و امثال بنده هست که میخریم!

من به تازگی در آکواریوم فروشی مشغول به کار شدم تا راهکار خرید و فروش دستم بیاد تا اگه خدا بخواد واسه خودم مغازه بزنم ..

خلاصه کم و بیش 1 چیزایی دستگیرم شده ...

فکر کنم تنها صنفیه که هیچ نظارتی روش نیست و هرکس هر قیمتی دوست داره میفروشه!

من هنوز نفهمیدم آبزیان زینتی چه ربطی به صنف دکوراسیون و تزئینات منزل داره ! شما چطور؟ اگر متوجه شدین بنده رو هم توجیه کنید...

اگه اشتباه نگم قانون میگه مجاز هستی 30 الی 35 % سود بکشی رو قیمت خرید ... ولی به دلیل اتحادیه تخصصی نداشتن آبزیان زینتی ،50 الی 70% سود میکشن رو قیمت خرید!!!

حتی گاها به 150 الی 200% هم میرسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هرچند اگر صنف جداگانه ای هم داشت یا مستقیما زیر نظر شیلات بود بعید میدونم فرقی به حال من و شما بکنه

جالبه ، نه؟؟؟؟

تازه جالبش اینجاست که اسمشم گذاشتن کاسبی !

ولی به چه قیمت؟

ببخشید سر درد دادم ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)