نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    9372

4 کاسکو حلقه پا

سلام خسته نباشید
    1 من کاسکو حلقه پا مورد علاقه خودم رو پیدا کردم و خریدمش 1 غذا هر چی بهش میدم نمیخوره پسته تخه گردو میوه ممکن هست که هنوز به سرلاک احتیاج داشته باشه و اگر احتیاج نداره من باید بزارم خودش مجبور میشه بخوره چون اللان 1 روز میشه که چیزی نخورده چیکار باید انجام بدم
    2 بعد نسبت به حضور من در کنارش هیچ ناراهتی نداره مثلا اصلا غار نمیزنه در هیچ موقع خودش سعی میکنه به من نزدیک شه دستم که میبرم کنارش دهنش باز میکنه و غزا میگیره و مزه میکنه و میندازه گاز هم نمیگیره مدفوعشم آب سفید رنگ لکه سبز و سفید هستش و خیلی ورجه ورجه میکنه
    3 بجز دمش که قرمزه زیره سینش هم پر های قرمز کم رنگ هست عکسش هم براتون میفرستم که یه نگاه بندازین ببینم مشکلی نداشته باشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladmiri نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    1 من کاسکو حلقه پا مورد علاقه خودم رو پیدا کردم و خریدمش 1 غذا هر چی بهش میدم نمیخوره پسته تخه گردو میوه ممکن هست که هنوز به سرلاک احتیاج داشته باشه و اگر احتیاج نداره من باید بزارم خودش مجبور میشه بخوره چون اللان 1 روز میشه که چیزی نخورده چیکار باید انجام بدم
    2 بعد نسبت به حضور من در کنارش هیچ ناراهتی نداره مثلا اصلا غار نمیزنه در هیچ موقع خودش سعی میکنه به من نزدیک شه دستم که میبرم کنارش دهنش باز میکنه و غزا میگیره و مزه میکنه و میندازه گاز هم نمیگیره مدفوعشم آب سفید رنگ لکه سبز و سفید هستش و خیلی ورجه ورجه میکنه
    3 بجز دمش که قرمزه زیره سینش هم پر های قرمز کم رنگ هست عکسش هم براتون میفرستم که یه نگاه بندازین ببینم مشکلی نداشته باشه
    سلام

اگر کاسکوی حلقه پای شما چشم سیاه هست ، غذا نخوردنش میتونه بسیار خطرناک باشه
    اسهال هم هست و آب زیادی که دفع میکنه میتونه سبب کمبود مواد معدنی و حتی در مراحل حاد سبب ضعف شدید و نهایتا کما و مرگ بشه

سریعا به یک دامپزشک معتبر مراجعه کنید

در ضمن موارد زیر رو رعایت کنید

1.دمای منزل گرم باشه و اتاقی که کاسکو در آن نگهداری میشه هیچ کولری کار نکنه...کانال کولر رو ببندید
    2.رطوبت اتاق رو با دستگاه بخور بالا ببرید
    3.با دست لمسش نکنید
    4.دستتون رو تو قفس نکنید...اینکه خودشو به در و دیوار نمیکوبونه دلیل بر راضی بودنش از لمس شدن توسط دست شما نیست

سیب ، ذرت ، جوانه حبوبات بهترین غذا هایی هستند که در حال حاضر میتونن براش مفید باشن...

در ضمن شب تا صبح یک چراغ شب خواب کوچک کنارش روشن باشه ... ممکنه تا صبح غذا بخوره

موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    برای پرسیدن سوالات خود بر روی تاپیکهای پرسش و پاسخ زیر کلیک کنید

...................

...................

...................

...................

....................

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)