کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    بله من خودم تجربه شو کردم الان 2 تا جوجه ی سالم دارم که صفحه قبل عکس هاشو گذاشتم میتونین ببینین
    همانطور که دوستمان گفتند این کار بدون شک باعث نقص ژنتیکی میشود البته خیلی از پرورش دهندگان از این روش برای گرفتن نژادهای خاص مثل البینو استفاده میکنند
    این نقص ممکن است به صورت فیزیکی و مشخص بروز نکند اما در سیستم دفاعی بدن پرنده اشکال به وجود میاورد
    اگر در نسلهای ککاتیل دقت کنید رده وایت فیس-البینو-لوتینو خیلی حساس تر از دیگر گونها هستند مخصوصا البینو

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    یه سوال تو کدوم روز جوجه ها میتونن بیای بیرون خودشون؟
    چون ارتفاع لونه تا کف زمین خیلی هستش میخوام اون روزا احتیاط لازم رو بکنم
    زمانی که پرنده در اواخر سرلاکی بودن است منظورم نزدیک به دوره دونخوری هست معمولا پرندهایی مثل عروس در بعد از 30روز اول از لانه بیرون میآیند -نیاز به اقدام چندان خاصی ندارد مگر اینکه قفس شما خیلی بزرگ باشد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    پرنده ی ماده هم به شدت مدفوعش زیاد وآبکی هست .خیلی آبکیه دلیلش چیه؟هنوز تخم نذاشته وتا الان هم که جفت گیری نکردن
    ایشالا همین روزها باید دوباره تخم گذاری کنن.جفت گیری هم خواهند کرد.نگران نباش.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    سلام... عروس 11-12 ماهه خوبه؟؟؟ طرف میگه 170 (هنوز نرفتم ببینم ) ولی میگفت رنگش خاکستری و سفید قاطیه...(منظورش همین خاکستری خودمونو میگه یا وایت فیس هست؟؟؟)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    سلام... عروس 11-12 ماهه خوبه؟؟؟ طرف میگه 170 (هنوز نرفتم ببینم ) ولی میگفت رنگش خاکستری و سفید قاطیه...(منظورش همین خاکستری خودمونو میگه یا وایت فیس هست؟؟؟)
    عروس مورد نظر شما یک خاکستری ساده هست احتمالا دوست عزیز البته بازهم باید دیده بشه ممکنه ابلغ هم باشه اما با این قیمت بعید میدونم وایت فیس باشه
    هر جنسیتی باشه حدالق با 6-7ماه اینده برای جفت گیری و جوجه کشی حاضر نمیشه چون هنوز کامل باروری نداره
    اگر هم برای دستی کردن باشه سنش به درد نمیخوره باید حدود 2-4ماه باشه تا بشه دستیش کرد و اگر 2ماه باشه و نر سخنگو هم میشه دوست عزیز
    برای چه مصرفی مد نظرتون هست

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    نقل قول نوشته اصلی توسط painkiller نمایش پست ها
    عروس مورد نظر شما یک خاکستری ساده هست احتمالا دوست عزیز البته بازهم باید دیده بشه ممکنه ابلغ هم باشه اما با این قیمت بعید میدونم وایت فیس باشه
    هر جنسیتی باشه حدالق با 6-7ماه اینده برای جفت گیری و جوجه کشی حاضر نمیشه چون هنوز کامل باروری نداره
    اگر هم برای دستی کردن باشه سنش به درد نمیخوره باید حدود 2-4ماه باشه تا بشه دستیش کرد و اگر 2ماه باشه و نر سخنگو هم میشه دوست عزیز
    خودم تا حالا 4 تا عروس داشتم.....

اینی ک میگم رام هست....بهش گفتم صورتش سفیده و بندش خاکستری گفت اره... اگه باشه وایت فیس هست.... مفتم میده...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    خودم تا حالا 4 تا عروس داشتم.....

اینی ک میگم رام هست....بهش گفتم صورتش سفیده و بندش خاکستری گفت اره... اگه باشه وایت فیس هست.... مفتم میده...
    رام صورت سفید خوب میده دوست گرام ببینید اگر سالم بود معطل نکنید در بازار ازادگان این گونه موردها زیر 300گیر نمیاد
    مبارک انشاالله

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دوست عزیز با توجه به موقعیت جغرافیایی هر منطقه ممکنه قابلیت بلوغ و باروری متغیر باشه که در مود عروس های کاربر چاکی همین موضوع صدق میکنه و بسیار زیاد هستن مواردی که عروس های هشت ماهه هم تخم گذاری و جوجه دادن.در مورد موجود زنده هیچ بایدی وجود نداره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه به موقعیت جغرافیایی هر منطقه ممکنه قابلیت بلوغ و باروری متغیر باشه که در مود عروس های کاربر چاکی همین موضوع صدق میکنه و بسیار زیاد هستن مواردی که عروس های هشت ماهه هم تخم گذاری و جوجه دادن.در مورد موجود زنده هیچ بایدی وجود نداره.
    من هم عروس 8ماه دیده ام که تخم مستی بزارد اما خودم به چشم ندیده ام که در 8ماهگی جوجه باز کند
    فرمایش شما متین است بله موارد خاص هستند اما شما هم که در زمینه پرورش فعالیت دارید خوب میدانید که قالب کار حدود سنی 14-18ماه است دوست عزیز
    سوالی داشتم شما خودتان به عنوان پرورش دهنده ککاتیل تابحال جفتی داشته اید که مطمئن باشید یکی از زوجها زیر 10ماه است و جوجه داده باشند .؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    من هم عروس 8ماه دیده ام که تخم مستی بزارد اما خودم به چشم ندیده ام که در 8ماهگی جوجه باز کند
    فرمایش شما متین است بله موارد خاص هستند اما شما هم که در زمینه پرورش فعالیت دارید خوب میدانید که قالب کار حدود سنی 14-18ماه است دوست عزیز
    سوالی داشتم شما خودتان به عنوان پرورش دهنده ککاتیل تابحال جفتی داشته اید که مطمئن باشید یکی از زوجها زیر 10ماه است و جوجه داده باشند .؟
    عرض کردم دوست عزیز توی همین سایت کاربر چاکی اگه به صفحات بسیار قبل تر مراجعه کنید عکس عروس هاشون هست که هنوز نر زیر دمش پرهای جوجگی رو که راه راه هستن داره که الانم دوتا جوجه دارن که توی صفحه ی قبل هم عکس جوجه هاشون هست.در مورد خودم باید عرض کنم بله هم ماده ی خاکستری هفت ماهه و هم ماده ی گلباقالی ده ماهه داشتم که هردو جوجه دادن و ماده ی گلباقالی الان نزدیک به شش ماهه سه دوره تخم گذاری کرده و مجموعا تا الان نزدیک به 15 تخم گذاشته که نزدیک به یازده تا جوجه داده.به هیچ طریقی هم تا الان که نزدیک به 16 ماهش شده نشد تخم گذاریش رو عقب انداخت.

صفحه 348 از 1915 نخستنخست ... 2482983293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523533543553563573583593603613623633643653663673984488481348 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)