همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام من یه سوال متفرقه هم بپرسم:
    عروس های من از خط کش اهنی وگوشیم میترسن که من از ترسشون از خط کش آهنی استقبال میکنم چون یه جاهایی بدردم میخوره.اما گوشیم خیلی توجهشون رو جلب میکنه وتا اونو میبینن دست از کاری که میکنن مثلا غذا خوردن برمیدارن ومحطاطانه گوشی رو نگاه میکنن،کسی راهی بنظرش میرسه که ترسشون بریزه؟
    اگه جای سوال اشتباهه ببخشید وممنون میشم منتقل شه
    سلام.وقتی میدونید ازچیزی میترسن یا استرس بهشون وارد میشه چه دلیلی داره که اصلا بهشون نشون بدین که دنبال از بین بردن ترسشون باشید.متوجه نمیشم!!!همه دنبال از بین بردن عوامل استرس زا هستن شما برعکس عمل میکنید؟!!!!

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    منم میخوام برم کافیشه و شاهدونه بخرم 1 کیلو میتونین بگین چقدر از هر کدوم بگیرم قاطی کنم خوبه؟

و هم اینکه همیشه او ظرف غذاشون باشه یا اینکه هر از چند گاهی بزارم جلوشون بخورن؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.بهتره به موقعیت جوجه ها و کل لونه و قفس کاری نداشته باشید.متاسفانه از روز تخم گذاری با این همه تاکید شما همچنان به سرک کشیدن توی لونه و قفس ادامه میدین.جفت همه ی کارهای مربوط رو به طور غریزی کاملا بلد هستن.ازت خواهش میکنم تمنا میکنم به لونه کاری نداشته باش.
    من که میگم من کنارشون میشینم وتکونهم که میخورن میبینم.چیکارکنم اونا اومدن تو اتاقخواب من ومنم کارامو اونجا میکنم ،مگر اینکه اینا بخوان منو بیرون کنن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    منم میخوام برم کافیشه و شاهدونه بخرم 1 کیلو میتونین بگین چقدر از هر کدوم بگیرم قاطی کنم خوبه؟

سلام.تا زمانیکه جوجه ها دون خور نشدن با توجه به استعدادی که جفت شما دارن به هیچ وجه از هیچکدوم این ها استفاده نکنید.بشدت تحریک کننده هست برای جفت گیری و تخم گذاری و این برای جفت شما بسیار ضرر داره.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها

نيازي نيست هميشه تو ظرف غذاشون باشه
    شاهدونه رو بيشتر طي تخمگذاري ميدن كه ماده ضعيف نشه و تا جايي كه من ميدونم بعد از پايان تخم گذاري هم ديگه نميدن
    كافيشه هم كه به شدت گرمه و براي آماده كردن جفت استفاده ميكنن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام.وقتی میدونید ازچیزی میترسن یا استرس بهشون وارد میشه چه دلیلی داره که اصلا بهشون نشون بدین که دنبال از بین بردن ترسشون باشید.متوجه نمیشم!!!همه دنبال از بین بردن عوامل استرس زا هستن شما برعکس عمل میکنید؟!!!!
    تو پست قبلی خدمتتون گفتم .من تو اتاق هستم واونا هم تو اتاق.من نمیتونم بخاطر وجود اون ها کارهامو تعطیل کنم واز هردوی این ها هم استفاده میکنم .تقریبا مجبورم.مگر اینکه برم تو پذیرایی بشینمو کلا سمتشون نرم.یا الان از اون نقشه ی کارتن پلاست استفاده کنم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    من که میگم من کنارشون میشینم وتکونهم که میخورن میبینم.چیکارکنم اونا اومدن تو اتاقخواب من ومنم کارامو اونجا میکنم ،مگر اینکه اینا بخوان منو بیرون کنن
    بحث دیدن و تکون خوردن توی اتاق با اینکه دائما موقعیت جوجه هارو توی لونه ای که والدین جوجه هارو جابجا میکنن خیلی فرق داره.سعی کنید کاری نکنید که جفت از تخم گذاری قهر کنن و مدت ها حسرت این روزهارو بخورید.لونه و قفس قلمرو یه پرنده محسوب میشه که اگر احساس ناامنی کنه ممکنه مدت ها زمان ببره تا دوباره به محیط برای تکثیر اعتماد کنه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    بحث دیدن و تکون خوردن توی اتاق با اینکه دائما موقعیت جوجه هارو توی لونه ای که والدین جوجه هارو جابجا میکنن خیلی فرق داره.سعی کنید کاری نکنید که جفت از تخم گذاری قهر کنن و مدت ها حسرت این روزهارو بخورید.لونه و قفس قلمرو یه پرنده محسوب میشه که اگر احساس ناامنی کنه ممکنه مدت ها زمان ببره تا دوباره به محیط برای تکثیر اعتماد کنه.
    باشه چشم سعی میکنم که کاری نداشته باشم.اما اگر تو عکس ها معلوم باشه از در ورودی تقریبا تمام قسمت های لونه قابل دیدن هستن.ولی اینکه منم در لونه رو باز میکنم شما درست میگید که دیگه اینکارو نمیکنم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    تو پست قبلی خدمتتون گفتم .من تو اتاق هستم واونا هم تو اتاق.من نمیتونم بخاطر وجود اون ها کارهامو تعطیل کنم واز هردوی این ها هم استفاده میکنم .تقریبا مجبورم.مگر اینکه برم تو پذیرایی بشینمو کلا سمتشون نرم.یا الان از اون نقشه ی کارتن پلاست استفاده کنم
    آخه برادر من اصلا لزومی نداره که پرنده های شما گوشی موبایل و خط کش آهنی ببینن.شما مگه به چه فاصله ای گوشی موبایلت رو نگه میداری نسبت به قفس یا از خط کش چسبیده به قفس استفاده میکنی که نظر جفت رو بخودش جلب بکنه؟این قضیه فقط در صورتیه که شما خودت نشونشون بدی وگرنه برای من قابل هضم نیست که جفت شما بتونن موبایل و خط کش رو از توی قفس تشخیص بدن توی فاصله ی چند متری.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    آخه برادر من اصلا لزومی نداره که پرنده های شما گوشی موبایل و خط کش آهنی ببینن.شما مگه به چه فاصله ای گوشی موبایلت رو نگه میداری نسبت به قفس یا از خط کش چسبیده به قفس استفاده میکنی که نظر جفت رو بخودش جلب بکنه؟این قضیه فقط در صورتیه که شما خودت نشونشون بدی وگرنه برای من قابل هضم نیست که جفت شما بتونن موبایل و خط کش رو از توی قفس تشخیص بدن توی فاصله ی چند متری.
    حدستون درسته وفاصله به متر نمیرسه.من تو میز کناریشون و دقیقا پشت قفس میشینم طوری که گاهی اوقات که میزم شلوغ میشه خط کش یا گوشی رو میذارم دقیقا کنارقفس.باید سعی کنم جامو عوض کنم
    فاصله ی من با اون ها تقریبا 40سانت بیشتر نمیشه
    احتمالا جاشونو عوض کنم که مشکل حل شه وکمتر ببینمشون

صفحه 333 از 1915 نخستنخست ... 2332833143153163173183193203213223233243253263273283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473483493503513523834338331333 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)