صفحه 46 از 475 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646596146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 4744
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام
    این مرغ عشق با توجه به مطالبی که خواندم نر هست ولی هیچ اطلاعی از سن اش ندارم.
    پر هاش به نظر مرتب و یک دست هستند و پر های سالمی داره.
    قبلا با دو تا مرغ عشق دیگه در وضعیت بسیار بدی نگهداری میشده که بعد از مرگ اون دو تای دیگه،به من داده شد و امیدوارم که در کنار من مشکلی براش پیش نیاد. نمیدونم که ایا قبلا جفت گیری داشته یا خیر.
    ظاهرا غذاییش فقط ارزن بوده.
    شدیدا استرس داره و میترسه ولی با این حال دو روزه که امده به محل جدید و شروع به خواندن کرده.
    من ترجیح میدم که دستی بشه ولی به نظر شما اگر ممکن نیست،براش یک جفت بگیرم که تنها نباشه.
    احساس میکنم که پاهاش اصلا حالت طبیعی نداره و اصلا هیچ کدوم از انگشتانش به جز یکی ناخن ندارن.
    امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه تا بتونین کمکم کنین.
    مرسی از لطفتون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام
    قبلا با دو تا مرغ عشق دیگه در وضعیت بسیار بدی نگهداری میشده که بعد از مرگ اون دو تای دیگه،به من داده شد و امیدوارم که در کنار من مشکلی براش پیش نیاد. نمیدونم که ایا قبلا جفت گیری داشته یا خیر.
    شدیدا استرس داره و میترسه ولی با این حال دو روزه که امده به محل جدید و شروع به خواندن کرده.
    من ترجیح میدم که دستی بشه ولی به نظر شما اگر ممکن نیست،براش یک جفت بگیرم که تنها نباشه.
    احساس میکنم که پاهاش اصلا حالت طبیعی نداره و اصلا هیچ کدوم از انگشتانش به جز یکی ناخن ندارن.
    مرسی از لطفتون

سلام شادی خانم.
    مرغ عشق نر زیبا و بالغی دارید(یعنی نمیتونید دستیش کنید وباید از فکر دستی کردن بیرون بیاید)
    انگشت هاش ظاهرا توی هردوتا پا یه انگشتش غیر طبیعیه که من فکر میکنم مایت باشه اما مدیران این بخش پاسخ بدند بهتره.
    فقط اگر خواستید نگهش دارید حتما از کف دریا وبلوک معدنی استفاده کنید.غذاهم ارزن وتخم کتان رو به نسبت 20درصد کل تخم کتان بهش بدید خوبه.ویه سری چیزهای دیگه که این غذای اصلیش بود.میتونی از مولتی ویتامین هم جهت تقویتش استفاده کنی.
    مرغ عشق نر اگر آماده باشه خیلی زود جفت میخوره ومهم مادست.به نظرم شما ببرش مغازه و بگو بذارش تویه گله تا خودش جفت رو انتخاب کنه اونوقت شما همونی که خودش انتخاب کرده رو خرید کنید.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    دوستان ميشه به مرغ عشق كافيشه داد؟

اگه ميشه چه مقدار بدم و اگه نميشه لطف كنين دليلش رو بگين كه چرا...

ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    دوستان ميشه به مرغ عشق كافيشه داد؟

اگه ميشه چه مقدار بدم و اگه نميشه لطف كنين دليلش رو بگين كه چرا...

ممنون

کافیشه بشدت گرم و تحریک کننده هست.به میزان خیلی کم اگر به مرغ عشق هم بدین هیچ مشکلی پیش نمیاد.در حد ده الی پانزده عدد توی ظرف غذاشون بندازین هر دو روز در میون.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    چقدر سوت و کور شده اینجا .
    درمان برگشتن تخم در شکم باجریگار چیست؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    چقدر سوت و کور شده اینجا .
    درمان برگشتن تخم در شکم باجریگار چیست؟
    سلام.درمان تجربی برای تخم برگشتگی از تجربه ی خیلی از دوستان خارجه من پیشنهاد میکنم به یک دامپزشک یا پرنده فروش با تجربه مراجعه کنید تا پرنده اذیت نشه ولی به هیچ وجه اجازه تزریق به پرنده به دامپزشک ندید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق آفریقایی.ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    10747
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام
    مرسی از لطفتون

سلام دوست عزیز
    به گفته جناب قلیخانی مرغ عشقتون کاملا بالغه و دست آموز کردنش تویه این سن خیلی سخته
    پیشنهاد آقای قلیخانی واسه جفت گیری عالیه.
    (جناب قلیخانی جسارت نباشه ولی جفت گیری زمان میبره و در مغازه پرنده فروشی مطمعنا به پرنده شما اهمیت چندانی از نظر خوراک و سلامتی نمیدن.)
    با مشکلی که پاها دارن بهتره یه ماده کاملا آماده که بیشتر از 18 ماه سنشه واسش انتخاب کنید .
    بازم میگم جسارت نباشه آقای قلیخانی ولی در گله واسه جفت گیری درگیری پیش میاد و احتمال ضرب خوردن پاهای پرنده خیلیه(با مشکلی که ناخنها دارن).
    حتی موقع جفت گیری چون ناخن پاهاش کامل نیست چنگ زدن به میله و پشت ماده هم واسش سخته چه برسه به درگیری واسه انتخاب جفت با بقیه نرها.
    ولی در کل مرغ عشق بالغ سرحال و سرمست دارین که آماده پذیرش شریک زندگیه.انشالله مشکل پاهاش هم برطرف بشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق.اکواریوم
    شماره عضویت
    10988
    دررابطه بااین صحبتهایی که شد به نطر من یک کم صبر کنین تا ناخناش کمی در بیاد اگه در نیومد ببرینش عوضش کنید
    مرغ عشق زیبا مثل این که کم نیست
    چون نداشتن ناخن هم توجفت گیری مشکل ایجاد میکنه هم توحرکت
    وهم دل خودتون اون موقع میسوزه از دیدن این مرغ عشق
    بازهم اگر میخوای جفت بگیری کمی جفتات بزار تفاوت رنگی داشته باشن
    تا بچه هاشون قشنگ در بیاد
    واگر هم میخوای دستی کنی کمی سخته
    ولی اگه پنجره هاتون توری داره یک کم کارت اسون میشه
    اولین راه حل برای دستی کردن مرغ عشقت اینه که وعده غذایی شو کم کنیبعد از بیرون قفس سبزیهایی که عموما بهمرغعشق میدن مثل
    کاهو وشویدو با دست بهش بدی (نکه دستو بکنی تو قفس از بیرونگه داربیاد بخوره)
    بعد چند بار که ازدستت غزا ورد کمکم درقفسو باز کن ووقتی میاد بیرون از قفس تاشب که هوا تاریک میشه کاریش نداشته باش تا خودش بره تو جاش
    اگه نرفت میگیریش ومیزاریش توجاش ودرقفسو میبندی وفردا دوباره همین کارو ادامه میدی تا رام شه
    دووووووووووووووووووووم
    اگر این کار جواب نداد اگه دلشو داری 3تا4تا پراصلیشو میکنی تا پرواز نکنه(بکنش اگه باقیچی بزنیدیگه در نمیاد)
    ولی بنطر من با این مرغ عشق بیناخون این کارو نکن چون نقص عضوتو2قسمت مشکل ایجاد میکنه
    بعد اینکه پراشو کندی دروباز کن بزار بگرده
    (منخودم ازطریق راه اول3تامرغ عشقو درعرض19روز دستی کردموخدایشم مردم چون همهجا علامت گزاری میکردن)
    (ازراه دومم1مرغ عشقرو اهلیکردم ولی بشخصه راه دوم ظالمانست چون حیوون واقعا زجر میکشه )
    ببخشید سرتونودرد اوردم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpoorhosein نمایش پست ها
    دررابطه بااین صحبتهایی که شد به نطر من یک کم صبر کنین تا ناخناش کمی در بیاد اگه در نیومد ببرینش عوضش کنید
    مرغ عشق زیبا مثل این که کم نیست
    چون نداشتن ناخن هم توجفت گیری مشکل ایجاد میکنه هم توحرکت
    وهم دل خودتون اون موقع میسوزه از دیدن این مرغ عشق
    بازهم اگر میخوای جفت بگیری کمی جفتات بزار تفاوت رنگی داشته باشن
    تا بچه هاشون قشنگ در بیاد
    واگر هم میخوای دستی کنی کمی سخته
    ولی اگه پنجره هاتون توری داره یک کم کارت اسون میشه
    اولین راه حل برای دستی کردن مرغ عشقت اینه که وعده غذایی شو کم کنیبعد از بیرون قفس سبزیهایی که عموما بهمرغعشق میدن مثل
    کاهو وشویدو با دست بهش بدی (نکه دستو بکنی تو قفس از بیرونگه داربیاد بخوره)
    بعد چند بار که ازدستت غزا ورد کمکم درقفسو باز کن ووقتی میاد بیرون از قفس تاشب که هوا تاریک میشه کاریش نداشته باش تا خودش بره تو جاش
    اگه نرفت میگیریش ومیزاریش توجاش ودرقفسو میبندی وفردا دوباره همین کارو ادامه میدی تا رام شه
    دووووووووووووووووووووم
    اگر این کار جواب نداد اگه دلشو داری 3تا4تا پراصلیشو میکنی تا پرواز نکنه(بکنش اگه باقیچی بزنیدیگه در نمیاد)
    ولی بنطر من با این مرغ عشق بیناخون این کارو نکن چون نقص عضوتو2قسمت مشکل ایجاد میکنه
    بعد اینکه پراشو کندی دروباز کن بزار بگرده
    (منخودم ازطریق راه اول3تامرغ عشقو درعرض19روز دستی کردموخدایشم مردم چون همهجا علامت گزاری میکردن)
    (ازراه دومم1مرغ عشقرو اهلیکردم ولی بشخصه راه دوم ظالمانست چون حیوون واقعا زجر میکشه )
    ببخشید سرتونودرد اوردم
    سلام.دوست عزیز.شوید زیاد توصیه نمیشه و سعی کنید از سبزی جعفری استفاده کنید.ضمن اینکه کشیدن راه مناسبی نیست و بشدت به پرنده استرس وارد میکنه و از طرفی هم خیلی زود رشد میکنه و قیچی زدن خیلی بهتره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق.اکواریوم
    شماره عضویت
    10988
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز.شوید زیاد توصیه نمیشه و سعی کنید از سبزی جعفری استفاده کنید.ضمن اینکه کشیدن راه مناسبی نیست و بشدت به پرنده استرس وارد میکنه و از طرفی هم خیلی زود رشد میکنه و قیچی زدن خیلی بهتره.
    نطر ها درمورد دادن سبزیجات و میوجاتوغذاها مختلفه ولی من بشخصه هرچی مرغ عشقام دوست داشته باشن از خیارتاشویدو پنیر میدم و غذادادن هم بسته به عادت غذایی حیوون
    ونوع غذاداره(پیتزانمیشه داد مثلا)
    برای دستی کردن زدن بال میگین بهتر از کندن اونه؟؟
    ما می خوایم حیوونو اهلی کنیم نمی وایم زمین گیرش کنیم که
    درضمن حیوون باید توقسمت نسبتا وسیعی ازخونه بره بگرده تا اهلیشه و جاهای خونه رویاد بگیره
    بعد گیریم بال حیوونو زدیمو دستیش کردیم
    بالااخره تاکی ؟؟یک موقع باس بالشو بکنیم تا دوباره دراد
    پس با این حساب 1بار استرس کندن بهتر از
    1بارقیچی زدن با 1بارکندن
    بازهم نطر ها متفاوت وامید وارم دوستان هم راه من وهم راه این رفیق مارو برن ببینن کدوم بهتره

صفحه 46 از 475 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646596146 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)