همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    [QUOTE=hidden;58714]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها

این که میگید جفتگیری کنند ولی تخم نگذارن مثل این میمونه انسان با انسان. اما نوزادی این وسط متولد نشه و خیلی ها رد میکنن این قضیه رو میگن درسته اگر ماده بالغ نباشه جفتگیری بشه تخمی گذاشته نمیشه اما اگر جفتگیری شد باید تخم هم گذاشته بشه حتی اگر پوچ باشه. والا تو خیلی از فروم ها خیلی ها نظرات خودشون رو میدن به همین دلیل همه به مشکل بر میخورن مثل همون مبحث میمونه یکی میگه عروس باید جا بشه یکی میگه خیر باید تو یه قفس باشه تا جفت بخوره.عروس های منم فکر نمیکنم جفتگیری کاملی کرده باشن. بیشتر ادا در اوردن
    امروز براشون اینه گذاتم خیلی با ایت اینه حال میکنن همش ماده میره جلو اینه از قفس میره بالا بعد میپره کف قفس شاید 10-15 بار این کارو تکرار کرد نر هم رو چوب بالایی قفس نشسته نوکش رو میزد به قفس و چوب میرفت کف قفس دوباره میومد بالا اواز میخوند اما ماده نزدیک به نر میشد دوباره میرفت پایین
    عزیز آینه که اصلا چیز مناسبی نیست و جفت رو نسبت به هم دلسردمیکنه.غیاثت که اصلا غیاث مناسبی نیست و واقعا جای تعجب داره انسان رو با طوطی مقایسه کردن.اگر قرار بود بعد از هر جفت گیری پرنده تخم بگذاره 365 روز سال باید حداقل حداقل هفته ای دو الی سه تا تخم بذارن در سالش رو حالا خودت حساب کن.هرکی هرچی میگه توی فرومهارو شما اهمیت نده.به عقل خودت رجوع کن.همین انسان هم آیا همیشه جفت گیریش به تولد نوزاد ختم میشه؟!!!پس باید زمین جای سوزن انداختن هم نباشه که!!!هر زاد و ولدی باید شرایطش مهیا باشه تا به سرانجام برسه و هرکس در هرجا گفته که با هر جفت گیری پرنده تخم میگذاره باید به دانشش توی این کار شک کنی به این دلیل که تا حالا جفت مولد نداشته و داره روی هوا یه چیزی میگه.اگر قرار بود با هرجفت گیری پرنده تخم بگذاره و جوجه بده اونوقت الان توی آسمون بجای گنجشک و یاکریم باید فقط طوطی میبود.و تکثیر کننده های این پرنده هم همه میلیاردر بودن(البته این رو به پای شوخی بگذار)

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    [QUOTE=arooseholandy;58745]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    عزیز آینه که اصلا چیز مناسبی نیست و جفت رو نسبت به هم دلسردمیکنه.غیاثت که اصلا غیاث مناسبی نیست و واقعا جای تعجب داره انسان رو با طوطی مقایسه کردن.اگر قرار بود بعد از هر جفت گیری پرنده تخم بگذاره 365 روز سال باید حداقل حداقل هفته ای دو الی سه تا تخم بذارن در سالش رو حالا خودت حساب کن.هرکی هرچی میگه توی فرومهارو شما اهمیت نده.به عقل خودت رجوع کن.همین انسان هم آیا همیشه جفت گیریش به تولد نوزاد ختم میشه؟!!!پس باید زمین جای سوزن انداختن هم نباشه که!!!هر زاد و ولدی باید شرایطش مهیا باشه تا به سرانجام برسه و هرکس در هرجا گفته که با هر جفت گیری پرنده تخم میگذاره باید به دانشش توی این کار شک کنی به این دلیل که تا حالا جفت مولد نداشته و داره روی هوا یه چیزی میگه.اگر قرار بود با هرجفت گیری پرنده تخم بگذاره و جوجه بده اونوقت الان توی آسمون بجای گنجشک و یاکریم باید فقط طوطی میبود.و تکثیر کننده های این پرنده هم همه میلیاردر بودن(البته این رو به پای شوخی بگذار)
    باشه داداش من کار خودم رو میکنم به طوطی ها اهمیت نمیدم تا سری اول تخم رو بگذارن ببینیم چی میشه... اینه رو برای این گذاشتم چون تو 2-3 تا کلیپ جفتگیری دیدم جفت ها رو به رو اینه هستند و تو اینه نگاه میکنن جفتگیری میکنن منم گذاشتم خودشون رو ببینید پس اینه رو بر میدارم....
    اگر امکانش هست چند تا اهنگ های مختلف از عروس هلندی نر مست برام بزارید من اینترنت رو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم خیلی ویدئو بود که خیلی هاش رو داشتم تو فروم هم خواستم جستجو کنم اما جستجوگر سایت باهام راه نیومد . اگر دارید اپ کنید مرسی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    [QUOTE=hidden;58747]
    باشه داداش من کار خودم رو میکنم به طوطی ها اهمیت نمیدم تا سری اول تخم رو بگذارن ببینیم چی میشه... اینه رو برای این گذاشتم چون تو 2-3 تا کلیپ جفتگیری دیدم جفت ها رو به رو اینه هستند و تو اینه نگاه میکنن جفتگیری میکنن منم گذاشتم خودشون رو ببینید پس اینه رو بر میدارم....
    اگر امکانش هست چند تا اهنگ های مختلف از عروس هلندی نر مست برام بزارید من اینترنت رو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم خیلی ویدئو بود که خیلی هاش رو داشتم تو فروم هم خواستم جستجو کنم اما جستجوگر سایت باهام راه نیومد . اگر دارید اپ کنید مرسی
    قضیه آینه مال زمانیه که نر ناآماده هست و میخوان با این کار تحریکش کنن واسه رقیبش مستی کنه تا ازمادش دورش کنه.شما رسیدگی خودت رو به پرنده بکن و هرروزم بهشون سر بزن و زیر نظر داشته باش ولی از استرس وارد کردن به پرنده پرهیز کن و یک پیشنهاد از این داداش کوچیکت که حداقل چند سالیه توی این کارم و با خیلی از اساتید و پیش کسوت های این کار که همه دلسوخته و عاشق بودن داشته باش که به منم خیلی نصیحت میکردن این که روی پرندت به هیچ وجه حساس نشو که از چشمت بیفتن و به هیچ وجه پرندت رو مقایسه نکن با پرنده های دیگران و فقط عاشق پرنده ی خودت باش.ایشالا اولین فرصت یک کلیپ از جفت گیری کامل پرنده از خوندن و مستی و جفت گیری کامل پرنده آپ میکنم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    این هم فایل جفت گیری کامل و صحیح عروس هلندی برای دوستان عزیزی که بهشون قول داده بودم.
    http://uploadkon.ir/uploads/1afeb2ce...f91e68fdd1.mp4

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    مرسی از پاسخت و زحمتی که کشیدی.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    aros holandi
    شماره عضویت
    8557
    اینکه هردو داخل لونه میرن میتونه یکی از دلایل جفت شدن باشه ولی دلیل قطعی نیست.بهتره حالا که هردو داخل لونه میرن دو هفته دیگه بهشون فرصت بدی تا ببینی جفت گیری میکنن یا نه.به مرور زمان باید زمان داخل لونه موندن بیشتر بشه و در روز دیگه حداکثر چند ساعتش رو بیرون باشن تا روز های آخر که دیگه به چند دقیقه خواهد رسید و ماده اکثرا برای تخم گذاری توی لونه هست و به ندرت بیرون میاد.اگر بعد دو هفته تخم گذاری نشد حتما لونه رو بردارین.توی این دو هفته از غذاهای گرم استفاده کنید تا انشالا نتیجه بهتری بگیرین.

سلام
    ممنون از راهنمایی هاتون.
    امروز دیدم دارن جفت گیری میکنن. بیشتر از 3 دقیقه طول کشید اما فقط 1 دقیقه درست روی هم بودن و بقیه رو نر از بغل رو ماده بود. این نشونه اینه که نر بی تجربه هست یا نه طبیعیه؟ زیاد هم تو لونه نمیمونن. میرن و میان بیرون.
    هنوز باید از غذاهای گرم استفاده کنم؟
    میترسم چون کف لونه چیزی نریختم یه وقت مشکلی پیش بیاد.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط toti_147 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنمایی هاتون.
    امروز دیدم دارن جفت گیری میکنن. بیشتر از 3 دقیقه طول کشید اما فقط 1 دقیقه درست روی هم بودن و بقیه رو نر از بغل رو ماده بود. این نشونه اینه که نر بی تجربه هست یا نه طبیعیه؟ زیاد هم تو لونه نمیمونن. میرن و میان بیرون.
    سلام.در حضور اساتید دیگه من فقط جسارت میکنم و مشکلات بچه هارو پاسخ میدم که وظیفس.نرهای بیتجربه که دفعه ی اولشونه جفت انداخته میشن اکثرا از بغل جفت گیری میکنن که بدلیل بیتجربگیه که به مرور زمان برطرف میشه.شما همچنان از غذاهای گرم استفاده کن برای تحریکشون.جفت شما هم بیتجربه و کم طاقت هستن که هنوز نمیتونن توی لونه زیاد دووم بیارن که اونم به مرور زمان برطرف میشه.ریختن چوب رنده شده پیشنهاد میشه ولی آنچنان لازم و باید نیست و خیلی از عروسها چیزی توی لونشون باشه همرو بیرون میریزن و علاقه ای ندارن که توی لونشون چیزی باشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    نقل قول نوشته اصلی توسط toti_147 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنمایی هاتون.
    سلام دوست عزيز
    با اجازه استاد عزيز كاربر aroosholandi
    نه طبيعيه شما كليپي جفت گيري رو دانلود كن تا كاملا متوجه شيد.
    اوايل براي كنجكاوي و ميرن تو لونه و ميان بيرون و بعد كه شرايط رو مناسب ديدن شروع ميكنند به گرم كردن جا و.....
    غذاي گرم بايد تا اولين تخم ادامه داشته باشه و قطع نشه و بعد از اولين تخم سريعا قطع بشه تا گرمي زياد نر رو تحريك به جفت گيري نكنه كه عواقبش شكوندن تخم توسط نر يا اذيت و آزار ماده.
    كف لونه رو ميتونيد ماسه بادي پر كنيد كه گرما رو خوب حفظ ميكنه اما كف قفس هم خالي باشه مشكلي پيش نمياره البته اگه قفس جاش محكم و ثابت باشه.
    منتظر نظر كاربر متخصص
    aroosholandi باشيد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    aros holandi
    شماره عضویت
    8557
    قطره ade3 رو کی باید بگیرم و توی آب بریزم؟ قیمتش چنده؟
    بازم ممنون از همتون که وقت میذارید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    4000 يا 5000 تومن قيمتش هست
    در هفته 2 بار بريز و هر روز هم آب و عوض كن

صفحه 144 از 1915 نخستنخست ... 44941251261271281291301311321331341351361371381391401411421431441451461471481491501511521531541551561571581591601611621631942446441144 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)