صفحه 5 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 522
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    باسلام.
    آدرس: خ امام خمینی نرسیده به میدان حسن آباد (بین میدان توپخانه و میدان حسن اباد) روبروی مسجد مجد پساژ نوائی و پاساژ نظام..
    کپسولهارو میبینی + یدونه رگلاتور دو گیج ماکسی (پول بیخود برای مانومتر دار نده)همین کفایت میکنه..
    کپسولتم 5 لیتری بگیر خیلی تفاوت قیمت ندارن و عوضش خودتو راحت کردی..
    بعدشم برو 2 قدم اونورتر تو لاله زار شیر برقی شم آلمان (ceme) + تایمر (که بهترینش تبن آلملنه ) و به مقدار لازم سیم برق + سوکت برای شیربرقی (راستی شیربرقیتو 220 وات بگیر چون 12 وات و... داره) + ا
    اگه به این ادرس تو لالهزار بری فروشنده های خوب و باوجدانین همه چیزو خودشون بهت میدن..
    لاله زار جنوبی روبروی بانک مسکن پ 242 برق و صنعت ایران مهر
    اینم عکس لوزمی که حدود یکی دوماه قبل برای تانک خودم گرفتم..

موفق باشید
    مرسی اشکان جان که عکس ها رو آپ کردی. ولی بنظر من قیمت فیلتر رگلاتور داخل لاله زار تو پاساژ ابهری(پایین تر از مسجد) پایینتر از اون مغلزه ای هست که گفتید. چون تمام مغازه های بر خیابون لوازمشون رو از پاساژ ابهری تهیه میکنند. تایمر تبن هم نمایندش آقای مدبر هست. مغازه ایشون هم لاله زار روبروی پاساژ اقتصاد هست
    ویرایش توسط K.MR : 24th January 2012 در ساعت 03:58 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    درود.
    منظور این نوشته چیه؟ نوشته co2 ولی ادامش نوشته پتاسیم و..... یعنی اینهارو اضافه میکنه به co2 یا؟؟؟؟؟

CO2: 1b/s Potassium and Kelamix

مرسی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    4907
    ممنون از پاسختون.امیدوارم که بتونم این آدرس رو پیدا کنم،چون من تهران رو اصلا بلد نیستم.
    من اگه بخوام برم،از خود میدون تجریش میرم.اگه بگید ممنون میشم.
    کپسول رو هم 2 کیلویی میخوام بگیرم.

یه سوال دیگه،ارتفاع تانک من 35 هست و حجم 100 لیتر،چه دفیوژری تهیه کنم؟
    جی بی ال که 20 سانت ارتفاع داره،به کارم نمیاد،چون باید مسیر تا سطح آب زیاد باشه که حل بشن.و اگه میگید اون مدلی که شبیه لیوانه،میگن سطحش گرفته میشه و نمیشه حباب هاش رو شمرد.
    یه مدل جی بی ال تو سایتش دیدم که مثل همون بزرگ چرخشی ولی کوچیکتر از اون،این مدل گیر میاد؟ارتفاعش 10 سانته.قیمت؟

ممنون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    درود.
    منظور این نوشته چیه؟ نوشته co2 ولی ادامش نوشته پتاسیم و..... یعنی اینهارو اضافه میکنه به co2 یا؟؟؟؟؟

CO2: 1b/s Potassium and Kelamix

مرسی
    سلام آقا اشکان دوست گرامی این مطلبی که پرسیدید راجع به چی هست میشه یک توضیح کامل تر بدید من متوجه نشدم برای چه محصولی هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط boozzai نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.امیدوارم که بتونم این آدرس رو پیدا کنم،چون من تهران رو اصلا بلد نیستم.
    من اگه بخوام برم،از خود میدون تجریش میرم.اگه بگید ممنون میشم.
    کپسول رو هم 2 کیلویی میخوام بگیرم.

یه سوال دیگه،ارتفاع تانک من 35 هست و حجم 100 لیتر،چه دفیوژری تهیه کنم؟
    جی بی ال که 20 سانت ارتفاع داره،به کارم نمیاد،چون باید مسیر تا سطح آب زیاد باشه که حل بشن.و اگه میگید اون مدلی که شبیه لیوانه،میگن سطحش گرفته میشه و نمیشه حباب هاش رو شمرد.
    یه مدل جی بی ال تو سایتش دیدم که مثل همون بزرگ چرخشی ولی کوچیکتر از اون،این مدل گیر میاد؟ارتفاعش 10 سانته.قیمت؟

ممنون.
    سلام دوست عزیز محصولات جی بی ال رو میتونید در اعماق آبی و آکواریوم آبی پیدا کنید بعلاوه دوست گرامی این محصول برای تانک ارتفاع 20 سانتی متر مناسب هستش
    دوست گرامی این سایز اصلی جی بی ال هم برای ارتفاع 30 سانتی متر بیشتر هم قابل استفاده است

Suitable for aquariums from 30 cm high and to max. 400 litres at 4°KH

لینکش رو قرار میدم.
    JBL ProFlora Taifun - Aquatis Fresh water - JBL
    موفق باشید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    4907
    ممنون.
    آخه یه جا خوندم،باید فاصله تا سطح آب زیاد باشه که به خوبی تو راه حل بشه.
    اما این فقط 10 سانت تا سطح فاصله داره و فظای زیادی هم میگیره و منظره جالبی نداره.
    اون مدل کوچیک رو خودش نوشته از 20 سانت تا مکس.
    کلا دفیوزر بهتری هست؟ که جای کمتری بگیره و کارایی بالاتری داشته باشه؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansoory نمایش پست ها
    سلام دوست من.
    حاجی قلهک کجا ؟حسن آباد کجا. شما بگو از کجا میخوای بیای حسن آباد که من بهت بگم چجوری برو؟
    در مورد رگلاتور هم برات یه مثال بزنم . ببین دوست من مثلا شما داخل یه اتاق هستی میخوای که با یه لامپ این اتاق رو روشن کنی ا. برای روشن کردن از لامپی استفاده میکنی که فضای داخلی اتاق رو به طور نرمال روشن کنه. ولی وقتی از یه لامپ بزرگتر استفاده میکنی برای روشنایی چشماتو اذیت میکنه. حالا در مورد رگلاتور هم تقریبا همین موضوع هست. شما باید ببینی از چه کپسولی با چه حجمی میخوای استفاده کنی. اگه این موضوع رو بدونی به راحتی میتونی رگلاتور مناسب کپسول رو پیدا کنی.
    کپسول رو کسایی که اکسیژن میفروشن دارن/ ولی در مورد رگلاتور و شیربرقی باید گم که این دو جنس , اجناس پنوماتیک هست و باید بری پیش کسایی که اجناس پنوماتیک میفروشند. شما باید بیای لاله زار که این چیزهارو پیدا کنی. البته باید حجم کپسول رو بدونی. داخل لاله زار هم شیر برقی هست و هم فیلتر رگلاتور.
    فیلتر رگلاتور از دو قسمت تشکیل شده .1- گیچ( که یه دستگاه نشان دادن فشار کپسول هست و میزان فشار خروجی هوا از کپسول رو نشان میده.)
    2- رگلاتور ( که برای کم و زیاد کردن فشار هوا استفاده میشه)
    طریقه بستن هم رو کپسول به این صورت هست که شما اول رگلاتور را به کپسول وصل میکنی و روی رگلاتور گیج رو میبندی. بازم تاکید میکنم که برای خرید این فیلتر رگلاتور باید حجم کپسول و شماره رزوه بسه شدن پیچ و مهره روی کپسول رو بدونی البته کار سختی نیست اگه از فروشنده کپسول بپرسی بهت میگه.
    اگه سوال دیگه ای بود در خدمتم
    در تکمیل فرمایشات اقایه منصوری بگم که تمام کپسولها شیراشون یک استاندارد داره و هر رگلاتور
    یا مانومتری هم بهش میخوره فقط فرقشون تو مقدار تحمل فشار داخل کپسول است
    مثلن برایه اکسیژن 150بار داخل کپسول هست ولی برایه co2فشار داخل کپسول فکر کنم50بار هست
    مانومتر هم سعی کن چینی نگیری که تنظیم یک حباب تو ثانیه باهاش خیلی مشکله
    کپسول هم میخوای بگیری یک کپسولی بگیر که بعدن برایه شارژ به مشکل نخوری تو تهران کپسول2کیلویی رو
    خیلی بد قبول میکنن برایه شارژ و حتی کپسولهایه ماهیران که بدنه المینیومی مانند داره رو اصلن قبول نمیکنن!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keyvan_M نمایش پست ها
    سلام آقا اشکان دوست گرامی این مطلبی که پرسیدید راجع به چی هست میشه یک توضیح کامل تر بدید من متوجه نشدم برای چه محصولی هستش
    سلام اقا کیوان..
    این مطلبو تو توضیحات اضافه این تانک نوشته..
    ممنون از توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط boozzai نمایش پست ها
    ممنون.
    آخه یه جا خوندم،باید فاصله تا سطح آب زیاد باشه که به خوبی تو راه حل بشه.
    اما این فقط 10 سانت تا سطح فاصله داره و فظای زیادی هم میگیره و منظره جالبی نداره.
    اون مدل کوچیک رو خودش نوشته از 20 سانت تا مکس.
    کلا دفیوزر بهتری هست؟ که جای کمتری بگیره و کارایی بالاتری داشته باشه؟
    با درود.
    کلا من خودم اصلا تو تانک و مخصوصا پلنت نمیپسندم که چیزی (اعم از بخاری - دیفیوژر و حتی شلنگها و ورودی خروجیهای فیلتر ) داخل تانک باشه و به شماهم توصیه میکنم که حتی الامکان اگه بودجتون اجازه میده این کار رو نکنید .
    بهتون دیفیوژر اکسترنال رو پیشنهاد میکنم که هم قیمت یا ارزونتر از دیفیوژر های داخلیست (من خودم ارزونتر خریدم) وتازه حلالیت بسیار بالایی هم دارند..مو
    فق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    سلام اقا کیوان..
    این مطلبو تو توضیحات اضافه این تانک نوشته..
    ممنون از توجهتون
    سلام دوست گرامی من لینک رو دیدم این در واقع در قسمت اطلاعات مواد افزودنی این مواد رو نوشته برای دی اکسیدکربن نوشته 1 حباب در دقیقه اما در ادامه بدون کاما نوشته Potassium and Kelamix من گمان کنم این مورد کاما جا افتاده منظور این هم کود پتاسیم و Trace element هستش

موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    با درود..
    در توضیحات این تانک در مورد co2 مطلبی رو نوشته که یکم گیج کنندست که در ادامه هم مواد افزودنی که نام میبره(محصولات امبردا برزیل) بنظر دوستان منظورش از 20% اضافه کردن این افزودنیها و طریقه فشاری که برای co2 ذکر کرده به چه صورت میتونه باشه؟؟
    15kg extra fine CO2 bubbles for two seconds, the aluminum cylinder UP Fertilization - Macronutrients + Micronutrients + iron from MBreda Aquapaisagismo TPA 20% weekly
    ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام دوستان
    من یک دفیوژر میخوام یک شماره میدین که تماس بگیرم واسم بفرستن
    اقای آژیده نداشتن

صفحه 5 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)