صفحه 32 از 150 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505182132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 1493
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_0351 نمایش پست ها
    دوست من بازم ممنون در قفسو خودش باز میکنه قفل بزارم نیاد بیرون یا نه؟
    بله . در قفس رو محکم کنید .
    این طوری وقتی که شما اصلا متوجه نیستید . و پنجره هم باز هست. از قفس میاد بیرون و فرار می کنه . خطراتی هم تو خونه هست که ممکنه تهدیدش کنه. مخصوصا در آشپز خانه . یا افتادن روی بخاری و غیره

کاربرفعال

شماره عضویت
    5807
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    بله . در قفس رو محکم کنید .
    این طوری وقتی که شما اصلا متوجه نیستید . و پنجره هم باز هست. از قفس میاد بیرون و فرار می کنه . خطراتی هم تو خونه هست که ممکنه تهدیدش کنه. مخصوصا در آشپز خانه . یا افتادن روی بخاری و غیره
    بسیار ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز،فعلا سوالی نیست،در صورت برخورد با مشکل و سوال ایجاد زحمت میکنم متشکرم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی زینتی
    شماره عضویت
    5922

منظورتون فضای بیرون هست یا مغازه ها ؟!!

تو پرنده فروشی ها معمولا وجود دارند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    منظورتون رو میشه مشخص تر بگید؟

جوجه شاه طوطی؟

شاه طوطی بالغ؟

شاه طوطی جوان؟

آقا چه فرقی داره؟خب برا خرید میخوام فکر کنم مغازه برا خرید باشه!!!
    جوجه یا بالغ!!!! این موقع سال که جوجه نیست؟ خب جوانشو میخوام حداقل اهلی.
    حالا میشه جواب بدین؟!!!!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliHeavenly نمایش پست ها

خوب سوال شما هم کمی جالبه .
    باید بگردید پیدا کنید.
    دادن آدرس هم این جا خلاف قوانین هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی زینتی
    شماره عضویت
    5922

خوب سوال شما هم کمی جالبه .
    باید بگردید پیدا کنید.
    دادن آدرس هم این جا خلاف قوانین هست.
    کجاش جالبه؟ واقعا ممنون از سایت بسیار بسیار صمیمیتون اینطور جواب 1 کاربر رو میدن؟اینجا عادته مدیران هستش که کاربران رو به مسخره میگیرن و در مورد سوالاتشون مسخرشون میکنن؟
    من از شهرستان میخوام بیام باید تمام خیابونای تهرانو بگردم؟ فکر کنم دادن نام مغازه و فروشنده خلاف باشه نه 1 منطقه از شهر واقعا برای خودم متاسفم که در همچین سایتی عضو شدم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    کجاش جالبه؟ واقعا ممنون از سایت بسیار بسیار صمیمیتون اینطور جواب 1 کاربر رو میدن؟اینجا عادته مدیران هستش که کاربران رو به مسخره میگیرن و در مورد سوالاتشون مسخرشون میکنن؟
    من از شهرستان میخوام بیام باید تمام خیابونای تهرانو بگردم؟ فکر کنم دادن نام مغازه و فروشنده خلاف باشه نه 1 منطقه از شهر واقعا برای خودم متاسفم که در همچین سایتی عضو شدم.
    سلام دوست عزیز

خانم بهنوش اصلا شما رو مسخره نکردن

این متن شماست

از شما سوال کردن ... برای اینکه بتونن بهترین راهنمایی ممکن رو بکنن از شما سوال کردن که با این طرز صحبت کردن شما مواجه شدن!!
    از کجا باید بدونن که شما جوان میخوای؟یا از کجا مطمعن باشن که شما اصلا فرق جوجه و پیر رو تشخصی میدید؟خیلی ها هستند که نمیدونن و میان اینجا تا یاد بگیرن.ایشون باید بدونه که اطلاعات شما در چه سطحیه تا بر اساس اون پاسخ شما رو بدن که تنها راهش هم پرسیدن چند سوال ساده از شما بوده که با این واکنش عجیب شما مواجه شده

فراموش نکنید که دوستانی که اینجا زحمت میکشن و به پست های شما پاسخ میدن نه وظیفه ای دارن و نه بابت این وقت و زحمتی که صرف میکنن سودی عایدشون میشه.فقط علاقه به حیوانات و هدف راهنمایی کردن علاقه مندانه که اینجا جمعشون کرده

برای سوالات در زمینه خرید و فروش میتونید در پایین صفحه اصلی به قسمت خرید و فروش مراجعه کنید

با تشکر
    بابک آژیده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی زینتی
    شماره عضویت
    5922
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

خانم بهنوش اصلا شما رو مسخره نکردن

این متن شماست

از شما سوال کردن ... برای اینکه بتونن بهترین راهنمایی ممکن رو بکنن از شما سوال کردن که با این طرز صحبت کردن شما مواجه شدن!!
    از کجا باید بدونن که شما جوان میخوای؟یا از کجا مطمعن باشن که شما اصلا فرق جوجه و پیر رو تشخصی میدید؟خیلی ها هستند که نمیدونن و میان اینجا تا یاد بگیرن.ایشون باید بدونه که اطلاعات شما در چه سطحیه تا بر اساس اون پاسخ شما رو بدن که تنها راهش هم پرسیدن چند سوال ساده از شما بوده که با این واکنش عجیب شما مواجه شده

فراموش نکنید که دوستانی که اینجا زحمت میکشن و به پست های شما پاسخ میدن نه وظیفه ای دارن و نه بابت این وقت و زحمتی که صرف میکنن سودی عایدشون میشه.فقط علاقه به حیوانات و هدف راهنمایی کردن علاقه مندانه که اینجا جمعشون کرده

برای سوالات در زمینه خرید و فروش میتونید در پایین صفحه اصلی به قسمت خرید و فروش مراجعه کنید

با تشکر
    بابک آژیده
    سلام آقای آژیده من به شما احترام زیادی قائلم چون شخصیت بسیار خوبی دارین.من کاربری نیستم که تازه وارد باشم من هم اینجا 1سالی میشه که فعالیت داشتم ولی نمیدونم اکانتم پسوردش یادم رفت بعدش هرکاری کردم سایت شما پسوردو برام نفرستاد.من خودم تا حالا 4 تا ملنگو و1 شاه طوطی پرورش دادم تازه کار هم نیستم من در سوال اولم پرسیدم که کجای تهران میشه شاه طوطی پیدا کرد این دوست شما فرمودن تو هوا یا مغازه!! این بنظرتون تمسخر نیست؟!!!من فقط 1 آدرس خواستم که از شهرستان اومدم تهران در به در خیابونا نباشم.باز اگه بی ادبی از من شده فقط و فقط بخاطر آقا بابک من عذر میخوام ولی دیگه در این سایت نمیتونم فعالیتی داشته باشم.ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سلام آقای آژیده من به شما احترام زیادی قائلم چون شخصیت بسیار خوبی دارین.من کاربری نیستم که تازه وارد باشم من هم اینجا 1سالی میشه که فعالیت داشتم ولی نمیدونم اکانتم پسوردش یادم رفت بعدش هرکاری کردم سایت شما پسوردو برام نفرستاد.من خودم تا حالا 4 تا ملنگو و1 شاه طوطی پرورش دادم تازه کار هم نیستم من در سوال اولم پرسیدم که کجای تهران میشه شاه طوطی پیدا کرد این دوست شما فرمودن تو هوا یا مغازه!! این بنظرتون تمسخر نیست؟!!!من فقط 1 آدرس خواستم که از شهرستان اومدم تهران در به در خیابونا نباشم.باز اگه بی ادبی از من شده فقط و فقط بخاطر آقا بابک من عذر میخوام ولی دیگه در این سایت نمیتونم فعالیتی داشته باشم.ممنون

سلام دوست گرامی

اینکه شما سابقه دارید و با تجربه هستید خیلی خوب هست ولی قبول کنید که متاسفانه کمتر با هم مباحثه داشته ایم و دوستان نمی دونستند که شما تجربه دارید . از طرفی اگر منصفانه به مطلب نگاه کنید سوال اول شما 2 پهلو بود ما که نمییدانیم شما شهرستان هستید خود بنده وقتی سوال شما را خواندم میخواستم پاسخ بدهم کار شما نیست که از روی درخت بخواهید جوجه بگیرید ولی راستش دیدم بهتر هست پاسح ندهم چون اگر منظور از طبیعت گرفتن باشه جای این سوال در این تاپیک نیست . ولی به هر حال دوست داریم در خدمتتون باشیم و مطمئن باشید که کمی عجولانه بر خورد کردید به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

ارادتمند
    محمدرضا فائقی نژاد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413

والا فکر می کنم کسی که شروع به تمسخر کرد شما بودید نه من.
    شما اول از همه برگردید به سوال خودتون .
    پرسیدید که کجای تهران می شه طوطی پیدا کرد ؟ دنبال شاه طوطی و ملنگو هستم .
    فکر می کنم بهتر بود سوالتون رو طور دیگه ای می پرسیدید تا جواب بهتری بگیرید.
    من از شما خیلی ساده پرسیدم که منظور شما دقیقا چیه ؟ ( تعجب می کنید که تو فضای بیرون از مغازه ها بتونید این طوطی ها رو پیدا کنید ؟؟؟؟ چند تا پارک و منطقه رو می تونم براتون اسم ببرم که توش می تونید دسته های 7 تا 8 تایی و شاید هم بیشتر این طوطی ها رو ببینید!!! خیلی از افراد هم فکر می کنند می شه گرفتشون )
    اما شما جوابتون با تمسخر همراه بود.
    نفیسه ی عزیز از شما پرسیدن که جوان می خوایید یا غیره ؟ شما با لحن تمسخر آمیزتون جواب دادید . ما علم غیب نداریم که بدونیم شما حرفه ای هستید . هیچ کس هم نمی تونه اسم 5000 کاربر رو یادش نگه داره .
    می تونم پست چندین و چند نفر رو به شما نشون بدم که دنبال جوجه هستند.
    شما اول به خودت ایراد بگیر که جواب دو نفر رو به اون شکل دادید بعد این جا از من شکایت کن که جواب شما رو با لحن تمسخر آمیز دادم .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    سلام. دوستان
    یه شاه طوطی هست که 3-4 کلمه حرف میزنه روی دست میاد ورام هست. به نظرتون270تا 230 میارزه بگیرمش؟؟؟؟
    فکر کنم یکسالش باشه.
    با شاه طوطی زیر دوسال کلا میشه حرف یادش داد یا دس اموز ترش کرد یا سخت هست؟؟؟

صفحه 32 از 150 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505182132 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)