صفحه 78 از 1915 نخستنخست ... 285960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596971281785781078 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 771 به 780 از 19143
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    بد بختی اینه که تو قفس تخم نذاشته. رفته کنج دیوار تخم گذاشت من گذاشتم تو یه کوزه که از رو باز هست. تو کوزه تخمه ارزن هم میریزم که رو تخم که خوابیده ازشون بخوره. جولوش هم هست و یه ظرف اب.
    ذرت هم گذاشتم. سیبو اینا هم میزارم ولی نمیخوره.:smile (109):

بدبختی اینه که میخوام برم مسافرت نمیشه ولش کردو این سالی روو میشه برد. دستیش کردم ولی این یکی مگه میشه کاریش کرد.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    خوب زود تر میگفتین دست نزنیم. با قاشق بر داشتم همن که تو قاشق بود چراغ انداختم یکیشون مثل مال 4-5 روزه بود. 2 غش بقیه رگه رگه های ریز داشت ولی نمیدونم رگش بود یا نه. فعلا که روی چهارتاشن میخوابه. خیلی هم لاغر شده.
    سلام
    زیاد باهاشون ور نرید.بذارید بعد از 10 روز از آخرین تخم یکبار با چراغ قوه نگاه کنید.اگه نطفه داشت بذارید بمونه و اگر هم نداشت بردارید.تو این مدت هم به مادتون آب که میدید سعی کنید توش قطره بریزید.اگر هم خواستید میتونید بعد از 10 روز یه عکس از تخمتون که چراغ انداختید توش بذارید تا ببینیم و کمکتون کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_naji نمایش پست ها
    سلام.
    کاکاتیل های من 6 روز پیش تخم گذاشتن. الان در حال مراقبت از تخم هم هستن. اما فقط یدونه تخم گذاشتن. سوال اینه که امکان داره بازم تخم بذارن؟ علت گذاشتن یک تخم چیه!؟ ممنون
    نه یک روز در میون یا دو روز درمیون میذارن.فکر نکنم مال شما دیگه تو این دوره بذاره.احتمالا مادتون ضعیفه.باید بهش برسید.اگه تونستید یه عکس از جفتتون بذارید.جفت گیریشونو دیدید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها

سلام

من خودم فکر میکردم جلویی ماده باشه چون اون عقبی زیاد سرو صدا میکنه و روی نشیمنگاه مرتب این طرف و اونطرف میره و بالهاش باز میکنه و جیغ میکشه.

ولی رفتار اون نره(به نظر خودم) یه طوریه که انگار نه انگار یه ماده هم پیشش هست.اصلا محلش نمیذاره البته ندیدم دعوا هم کنند.

بیشتر از 1 ماه میشه خریدم.دمای اتاق هم فکر کنم 27 یا 28 درجه باشه.به نظر خودم که دمای اتاق نه گرمه و نه سرد و فکر کنم مناسبشون باشه.مدام تو لانه میرن و یه مدت تو میمونند و میان بیرون البته تک تک .هر دوتاشون ندیدم با هم برند تو لانه.

میشه طرز تهیه جوانه رو بگید .یادم یه بار گفته بودید محرکشون ویتامین ای هست اونم تو جوانه زیاده.منظورتون همون جوانه گندم هست یا جوانه ارزن؟؟؟

به نظرم خودم هنوز بالغ نشدند واسه همین دست نگه داشتم والا من آدم عجولی هستم وتا حالا عوضشون کرده بودم ولی یواش یواش دارن حوصلم سر میبرند.قبلا یه جفت خوب داشتم که جفتگیری هم میکردند حیف شد فروختم چون میخواستم کاسکو بخرم .الان پشیمونم ای کاش هنوز داشتم.واقعا جفت کردن عروس خیلی سخته.اونا رو هم با هزار مکافات بعد چند بار عوض کردن نر و ماده بالاخره جفت کرده بودم.اگه بازم چیزی به نظرتون میاد که کمکم کنه ممنون میشم بگید.
    نه این مشخصات نمیتونه بگه که جلویی مادست.من از روی فرم سرشون اینجور حدس زدم.البته اگه از پرای دمشون عکس بذارید بهتر میشه فهمید یا اینکه صداشونو بذارید تا دقیقتر بهتون بگم. برای تهیه جوونه گندم باید اول یک روز گندمو خیس کنید.بعدش که یکم جوونه زد اونو بریزید تو یک سبد و زیرش یه ظرف گود بذارید و تهش یکی دو سانت آب بریزید.گندما نباید دیگه تو اون آب باشن.یه پارچه نمدار هم بندازید روش تا خوب جوونه بزنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ms1358 نمایش پست ها
    تازه دو روزه گرفتم ميخواستم جنسيتشون رو بدونم.در مورد رفتارشون هم اون عكس اول كه تاجش توسي تره دستي و مياد روي دست و ميشه نازش كرد ولي پايينيه شيطون تره و از آدم ميترسه و گاز حسابي ميگره توركه يك دفعه دستم خون انداخت.
    من فکر میکنم هردو نر باشن.بخاطر همین گفتم که از اونی که دورنگه بازم عکس بذارید.یه عکس واضح از دمش.
    اگر هم میخواهید که عروس رام داشته باشید باید جفتشونو رد کنید و یه جوجه عروس بگیرید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    سلام. دوباره عروسی که تخم گذاشته بود اسهالی شده. نمیدونم ببرمش دامپزشکی یا نه. چون خارج از شهر هست و میترسم دیگه روی تخم ها نخوابه.

-------------------------------------------------------------
    سلام. امروز از تخمها عکس انداختم. چه چیزایی میشه ازش فهمید. نگاه کنید :

یه حالت نارنجی رنگ توش هست. اگه دقت کنید معلومه. اون نطفه هست؟؟؟؟
    از چهارتا تخم همینا اینطوری بود. هنوز از اون دوتا تخم مطمئن نیستم. شایدم داشته من ندیدم.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام. دوباره عروسی که تخم گذاشته بود اسهالی شده. نمیدونم ببرمش دامپزشکی یا نه. چون خارج از شهر هست و میترسم دیگه روی تخم ها نخوابه.

از چهارتا تخم همینا اینطوری بود. هنوز از اون دوتا تخم مطمئن نیستم. شایدم داشته من ندیدم.
    چند روز گذشته؟عکسو از نزدیکتر بذارید و تو تاریکی بگیرید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    همون نزدیک یک هفته - 10 روزی هست.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    همون نزدیک یک هفته - 10 روزی هست.
    فکر نمیکنم خبری باشه.ولی عکستم زیاد واضح نیست.یه عکس مثل اونی که برات گذاشتم بذار تا دقیق دقیق بهت بگم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419

سلام

به نظرم این تخها لق شدند.یعنی نطفه داشتن و موقعی که جنین شروع به رشد کرده مرده.اگه دقیقا 7 روز باشه الان باید توش رگ رگی میشد و عکس هم واضحه که نداره.لکه های قرمز، خونی هست که موقع لق شدن تخم در یک قسمت یا دور تا دور تخم بصورت یک خط پهن دیده میشه.ولی صد در صد مطمئن نیستم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    بد بختی اینه که تو قفس تخم نذاشته. رفته کنج دیوار تخم گذاشت من گذاشتم تو یه کوزه که از رو باز هست. تو کوزه تخمه ارزن هم میریزم که رو تخم که خوابیده ازشون بخوره. جولوش هم هست و یه ظرف اب.
    ذرت هم گذاشتم. سیبو اینا هم میزارم ولی نمیخوره.:smile (109):

بدبختی اینه که میخوام برم مسافرت نمیشه ولش کردو این سالی روو میشه برد. دستیش کردم ولی این یکی مگه میشه کاریش کرد.
    سلام
    من فکر میکنم که شما خیلی با عروساتون ور میرید و بهشون سرک میکشید آنها رو به حال خودشون بزارید 1 مدت و اگر هم تخم گذاشتن نیازی نیست جلوش غذا بزاری اگر بخواد خودش میره میخوره و با رفتن نزدیکشون شما فقط بهشون استرس وارد میکنید 1 از دلایلی که هین عروس ها آنجایی که باید تخم بزارن نمیزارن همین هست

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    چرا عروسم از روی تخم که پامیشه عادت کرده میاد روی فرش دستشویی میکنه و میره؟؟؟:43:

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    چرا عروسم از روی تخم که پامیشه عادت کرده میاد روی فرش دستشویی میکنه و میره؟؟؟:43:
    دوست عزیز کلا پرنده ها نزدیک تخم مدفوع نمیکنن.

صفحه 78 از 1915 نخستنخست ... 285960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596971281785781078 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)