صفحه 66 از 70 نخستنخست ... 16474849505152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 692
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    29315
    سلام. مینای من اصلا توی قفس نمی ره. وقتی که می ره خودشو به قفس میزنه.وقتی هم که بیرونه همش دستشویی میکنه.لطفا یک راه حل بدین😳

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    29315
    سلام مینای من اصلا توی قفس نمی ره،وقتی هم که می ره خودشو به قفس میزنه.وقتی هم که بیرونه همش دستشویی میکنه . لطفا یک راه حل بدین.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    29315
    مینای من نوکش پوست پوست میشه چی کار کنم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    29376
    سلام وقت بخیر
    من سه روز پیش یه جوجه مینا از خلیج خریدم،اونجا خوب بود ولی نمیدونم تو راه چه اتفاقی افتاد که وقتی رسیدیم خونه دیگه صدا نداشت روز دوم هم بینش گرفت و از دهان نفس میکشه الان، پرهاشم آویزونه،امروزم متوجه شدم مدفوعش سبز روشن شده قبلا رنگ غذای مخصوص خودش بود،البته کلا سره حاله به نظرم مثلا وقتی گشنه میشه پا میشه میاد دنبالم میگرده تا بهش غذا بدم،به نظرتون مشکلش چیه،چیکار باید کنم ؟؟

کلینیک دامپزشکی آوین

نوع حیوان خانگی
    کاسکو،عروس هلندی، فنچ، سهره، همستر،
    شماره عضویت
    29314
    نقل قول نوشته اصلی توسط FatemeArabzade نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من سه روز پیش یه جوجه مینا از خلیج خریدم،اونجا خوب بود ولی نمیدونم تو راه چه اتفاقی افتاد که وقتی رسیدیم خونه دیگه صدا نداشت روز دوم هم بینش گرفت و از دهان نفس میکشه الان، پرهاشم آویزونه،امروزم متوجه شدم مدفوعش سبز روشن شده قبلا رنگ غذای مخصوص خودش بود،البته کلا سره حاله به نظرم مثلا وقتی گشنه میشه پا میشه میاد دنبالم میگرده تا بهش غذا بدم،به نظرتون مشکلش چیه،چیکار باید کنم ؟؟
    سلام وقتتون به خیر
    تنفس از دهان نشانه خوبی نیست، پرنده دچار مشکل تنفسی است که یکی از علل این امر میتواند رفتن غذا و یا آب داخل نای پرنده باشد، اما نظر تخصصی و قطعی را تنها با معاینه دقیق پرنده می توان گفت،
    منطقی ترین کار مراجعه به دامپزشک است.
    کلینیک دامپزشکی آوین :: با مدیریت دکتر علی برهانی کیا
    تلفن کلینیک :
    22209543 پیج اینستاگرام ما :
    avinpetclinic

کلینیک دامپزشکی آوین

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    29314
    نقل قول نوشته اصلی توسط azamp نمایش پست ها
    مینای من نوکش پوست پوست میشه چی کار کنم
    با سلام تغذیه مینا بسیار مهم است چرا که بسیاری از مواد غذایی که مصرفشان منعی برای سایر پرندگان ندارد، برای مینا قابل استفاده نیست، به احتمال زیاد مینای شما دچار مشکل تغذیه ای است، شما می‌توانید پرسشتون رو در صفحه اینستاگرام avinpetclinic مطرح کنید و پاسخ مناسب دریافت کنید.
    تلفن کلینیک :
    avinpetclinic

کلینیک دامپزشکی آوین

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    29314
    نقل قول نوشته اصلی توسط azamp نمایش پست ها
    سلام مینای من اصلا توی قفس نمی ره،وقتی هم که می ره خودشو به قفس میزنه.وقتی هم که بیرونه همش دستشویی میکنه . لطفا یک راه حل بدین.
    با سلام
    شما بیرون از قفس به پرنده غذا ندهید، پرسشتون رو در صفحه اینستاگرام avinpetclinic مطرح کنید تا راه حل مناسب رو بتونید پیدا کنید.
    تلفن کلینیک :
    avinpetclinic

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    29385
    سلام وقت بخیر درمورد ارتریت یا ورم مفصل زانوی مینا میخواستم بدونم .جوجه مینام یه هفته هست که زانوهاش ورم کرده حرکت نمیکنه و تعادل نداره بردمش دکتر یه کپسول داده که ریختم تو ابش و با اون غذاش رو درست میکنم ایا جوجم خوب میشه؟؟چقدر دیگه باید صبر کنم یا ببرمش یه دکتر دیگه .لطفا راهنماییم کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری،مرغ مینا،کبوتر
    شماره عضویت
    28884
    سلام،وقت بخیر
    مینای من نوک هاش رشد زیادی دارن وهمیشه هم بد در میان(ضبدری،نوک پایین کوچیک تر از نوک بزرگ تر ویا برعکس)خواستم بدونم مشکلش چیه و اگه میشه درمان را لطف بفرماییدواینکه شوره های سفید رنگی که ازش می ریزن نشونه چیه ؟گه گاهی هم به خوردن اونا علاقه داره.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    29407
    سلام وقت بخیر مرغ مینا من چند روز پیش ی کش مو خورده بود سریع بردمش پیش دامپزشک بهش روغن کرچک داد تا دفع کنه اما فایده نداشت الان 3روز میگذره حالتاش عادیه کاملا تو عکس رادیولوژی هم چیزی نشون نداد الان موندم چیکار کنم میتونه خودش هضم کنه یا نه

صفحه 66 از 70 نخستنخست ... 16474849505152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)