صفحه 12 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 174
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسين عيني نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشيد.من امروز جوجه بلبل خرما خريدم تقريبا ١٠ روزه وقتي اوردنش خونه متوجه شدم مچ پاي سمت چپ كج هستش.غير عادي بود چون پاي راستش صاف هستش.به فروشنده زنگ زدم اطلاع دادم گفت اگه بمونه تو لونش درست ميشه.نگرانم از اينكه اگه بزرگ بشه نتونه رو پاهاش وايسته.لطفا راهنمايي كنين ممنون
    سلام ، جوجه بدون مادر ؟!! ساقها يا فاصله بينشون ، مشكلي نداره ؟ عكس از پاش بزاريد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    24624
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، جوجه بدون مادر ؟!! ساقها يا فاصله بينشون ، مشكلي نداره ؟ عكس از پاش بزاريد .
    سلام.بله بدون مادر ساق پاش مشكلي نداره.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما
    شماره عضویت
    24624
    سلام.بله بدون مادر ساق پاش مشكلي نداره.
    والا نميدونم چطوري عكس ارسال كنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    والا نميدونم چطوري عكس ارسال كنم
    اپلود
    https://www.google.com/url?sa=t&sour...a-bdd8xPe2JsAh

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل و قناری
    شماره عضویت
    24701
    سلام دوستان
    خواهش دارم کمکم کنید
    یه بلبل خرما رو از جوجگی گرفتم. حتی پرهاش کامل درنیومده بود. کاملا یه تیکه گوشت بود. خیلی خوب بهش رسیدم و الان دوهفته تا بیست روزشه. تواین مدت بادست بهش غذا دادم و خیلی هم خوب و باهوش و جالبه کارهاش میخوام بدونم باید چیکار کنم که از غیر دستم هم غذا بخوره. هرچی به دیوار قفسش غذای خمیرشده ش رو میذارم بااینکه هلاکه از گشنگی و تقلا میکنه ولی نمیتونه نوک بزنه و بکنه و بخوره. هرچی بادستم راهنماییش میکنم نمیشه. چیکارکنم؟ تسلیم بشم و باز با دست بهش غذا بدم؟ از چندروزگی جوجه بلبل میتونه خودش دون بخوره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط r.najarian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهش دارم کمکم کنید
    یه بلبل خرما رو از جوجگی گرفتم. حتی پرهاش کامل درنیومده بود. کاملا یه تیکه گوشت بود. خیلی خوب بهش رسیدم و الان دوهفته تا بیست روزشه. تواین مدت بادست بهش غذا دادم و خیلی هم خوب و باهوش و جالبه کارهاش میخوام بدونم باید چیکار کنم که از غیر دستم هم غذا بخوره. هرچی به دیوار قفسش غذای خمیرشده ش رو میذارم بااینکه هلاکه از گشنگی و تقلا میکنه ولی نمیتونه نوک بزنه و بکنه و بخوره. هرچی بادستم راهنماییش میکنم نمیشه. چیکارکنم؟ تسلیم بشم و باز با دست بهش غذا بدم؟ از چندروزگی جوجه بلبل میتونه خودش دون بخوره؟
    سلام ، نتونستن با تمايل نداشتن متفاوته . بلبلتون قادر نيست يا به دست شما عادت كرده ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل و قناری
    شماره عضویت
    24701
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، نتونستن با تمايل نداشتن متفاوته . بلبلتون قادر نيست يا به دست شما عادت كرده ؟
    والا وقتی میکشه خودش رو سمت غذای کنار قفس و دهنش رو باز میکنه و توی دوسانتیش بادهن باز و ملتمسانه وایمیسه و جیر میکشه، انگار که منتظره یه چیزی غذارو بذاره تودهنش، این بذهنم میاد که تمایل داره ولی بلد نیست و نمیتونه.
    یا مثلا خرمای خیس خورده رو به قفس میزارم، منقارشو میچسبونه بهش ولی نمیتونه بکنه خرمارو.
    واسه همین برداشتم اینه که نمیتونه و بلد نیست. چون کاملا اشتهاش رو داره و براش تقلا میکنه.
    سوالم اینه که بلبل خرما بعدازچندروز خودش میتونه غذا و دون رو بدون کمک و دست بخوره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط r.najarian نمایش پست ها
    والا وقتی میکشه خودش رو سمت غذای کنار قفس و دهنش رو باز میکنه و توی دوسانتیش بادهن باز و ملتمسانه وایمیسه و جیر میکشه، انگار که منتظره یه چیزی غذارو بذاره تودهنش، این بذهنم میاد که تمایل داره ولی بلد نیست و نمیتونه.
    یا مثلا خرمای خیس خورده رو به قفس میزارم، منقارشو میچسبونه بهش ولی نمیتونه بکنه خرمارو.
    واسه همین برداشتم اینه که نمیتونه و بلد نیست. چون کاملا اشتهاش رو داره و براش تقلا میکنه.
    سوالم اینه که بلبل خرما بعدازچندروز خودش میتونه غذا و دون رو بدون کمک و دست بخوره؟
    دو نكته وجود داره

١- اول اينكه ، قفس و اطرافشو با گذاشتن غذا الوده نكنيد . بزاريد توي ظرف ، ظروفي كه براي پرندگان هست ، شايد اينطور بتونه غذا بخوره .

٢- بلبل از ١-١/٥ ماهگي ، مستقل ميشه . كمي زود اقدام كرديد . با ناگهان رها كردنش هم شروع نكنيد . مثلا همينطور كه با دست بهش غذا ميديد ، تا زماني كه سير نشده ، ما بينش ، غذا رو توي ظرف يا جايي غير از دستتون بزاريد ، اگر نتونست برداره ، دستتون رو سمت جايي كه غذا هست ببريد و به محض اينكه خواست برداره ، دست رو دور كنيد تا به ظرف غذا ضربه بزنه. بالاخره راه زياده . با سليقه و ابتكارتون كمكش كنيد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل هزاردستان
    شماره عضویت
    24722
    سلام اگر بتونید معاینه کنید خوبه یعنی خودتون بسیار آرام آرام پای کج را فشار بدهید اگر شکسته باشه حرکات ناگهانی سر و گردن پرنده که حاکی از درد هست را متوجه میشوید .اگر اینطور بود به دامپزشک مراجعه تا با آتل پا را ببندند .اگر نمی‌خواهید راست میگن یک عمر با پای کج روزگار میگذراند.نگران نباشید پرنده خودش را با شرایط وفق میده .موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل هزار. سهره. قناری. بلبل کمر.
    شماره عضویت
    24800
    سلام علیک. من یک بلبل هزاردستان دارم چندمدت هست مریض شده و دهنشوبازمیکنه خس خس میکنه و سرشو تکون میده انگار چیزی توگلوش گیر کرده باشه بخواد خوارجش کنه مدفوعش ی مدت سفیدگچی بودولی تغییرکرد الان خیلی اطراف مدفوعش آب هست و یک پاش همیشه زیرشکمش هست ی مدت بود پرهاشومیخورد. لطفا ارژانسی راهنمایم کنید

صفحه 12 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)