صفحه 35 از 529 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535485135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 5288
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    با سلام

2 تا فایل تصویری برای دانلود قرار میدم که لینک اولی در زیر مربوط به یک طوطی ملنگو نر هست که کارهای خیلی جالبی انجام میده.توصیه میکنم حتما دانلود کنید

http://www.4shared.com/video/BmKO0D7...2 - t .ir.html

در زیر نیر لینک مربوط به آموزش رفتار با طوطی سانان قرار دارد که حجم آن 221 مگا بایت میباشد ( 46 دقیقه) که برای دانلود نیاز به خط "adsl" یا دانلود از طریق کافی نت ها و اگر با خط dial up خانگی میخواهید دانلود کنید بنده توصیه میکنم حتما از نرم افزار " download manager " استفاده کنید.این کار چند مزیت دارد.اول اینکه در صورت قطع ارتباط آن مقدار که دانلود کرده اید از بین نمیرود .دوم اینکه میتوانید هر روز مقداری از فیلم را دانلود کرده تا اینکه طی چند روز کل فایل را بتوانید دریافت کنید.

http://dl.kamyab.com/90-1/4/Understa...Kamyab.com.zip

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    با سلام

2 تا فایل تصویری برای دانلود قرار میدم که لینک اولی در زیر مربوط به یک طوطی ملنگو نر هست که کارهای خیلی جالبی انجام میده.توصیه میکنم حتما دانلود کنید

[IMG]http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13077****51.jpg[/IMG]

در زیر نیر لینک مربوط به آموزش رفتار با طوطی سانان قرار دارد که حجم آن 221 مگا بایت میباشد که برای دانلود نیاز به خط "adsl" یا دانلود از طریق کافی نت ها و اگر با خط dial up خانگی میخواهید دانلود کنید بنده توصیه میکنم حتما از نرم افزار " download manager " استفاده کنید.این کار چند مزیت دارد.اول اینکه در صورت قطع ارتباط آن مقدار که دانلود کرده اید از بین نمیرود .دوم اینکه میتوانید هر روز مقداری از فیلم را دانلود کرده تا اینکه طی چند روز کل فایل را بتوانید دریافت کنید.

موفق باشید

[IMG]http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13077****52.jpg[/IMG]
    سلام

تبریز جان این پست آخریه بخشی از کلماتش رو تو این سایت ف ی ل ت ر کردن.... یعنی ****** میشه....جسارتا اگه ممکنه یا اسمش رو فاصله بدین مثلا

آ ز ا د ی / parsipet.com/forum (فقط جایی رو که ****** شده در اینجا آ ز ا د ی، ف ی ل ت ر شده)

یا اینکه اسم فایل رو عوض کنید (چون در لینک شما بخشی از اسم فایل مشکل داشته) و دوباره آپلود کنین تا ماهم استفاده کنیم

طوطی ها هم حالشون خوبه دیگه؟ تغییری که نکرده؟ فقط یه نکته یادم اومد که قبلا از شیکرا ی عزیز شنیده بودم اونم درباره دماست.... ایشون گفتن اگر دما مثلا 33 درجه باشه بعد یکدفعه برسه به 25 درجه بازم ممکنه طوطی سرما بخوره.... منظورم اینه که سرما خوردگی فقط در دمای پایین نیست بلکه با کاهش نسبی دما به وجود میاد و در این صورت دمای بالا هم سبب سرما خوردگی میشه.... امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم
    شاید خودتون اینو میدونستید ولی چون تو پست آخریه گفتین دما رو بردین بالا گفتم بگم تا وقتی که باز خواستین بیارینش پایین مشکلی پیش نیاد

با سپاس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    سلام من بعد از دو هفته تمرین سخت به طوطیم یاد دادم دست بده....:smile (263):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق63 نمایش پست ها
    سلام من بعد از دو هفته تمرین سخت به طوطیم یاد دادم دست بده....:smile (263):

سلام

این آموزشی که شما دادید خیلی ارزشمند هست لطفا نحوه تمرین دادن رو توضیح بدید ما هم بدونیم.

ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    شقایق جون عکس طوطیتو بذار واسمون :smile (235):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    بهار جون سلام....ازش یه عالمه عکس انداخته بودم امروز داشتم میزاشتم ولی اشتباهی کات کردم وکلا عکسا پرید.دوباره ازش میندازم و میزارم براتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4322
    tabrizسلام
    من همیشه برای یاد دادن این کار به طوطیم از جمله (دست بده عزیزم) استفاده میکنم...وقتی پاشو میاره بالا...پاشو میگیرم و سه بار تکون میدم...و بعد بهش جایزه چیزی رو که دوست داره میدم...بعضی وقتا یادش میره....ولی یاد گرفته.اما هر روز تکرارمیکنم که یادش بمونه.....البته اولین روزا خیلی سخته هی من پاشو ناز می کردم و خودمو پاشو می اوردم بالا و بعد تکون میدادم...و بعد آخر سر بهش جایزه میدادم تا یاد گرفت......الان دو روزه بدون جایزه هم این کارو میکنه.ولی من جایزه بهش میدم گاهی وقتا که ناراحت نشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    من که خیلی مشتاقم ببینم پس (ببخشیدا) بی زحمت زود لطفا :smile (267):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام به همه دوستان خوبم
    دوستان توجه کنند طبق قوانین سایت تجویز هر گونه دارو توسط افراد غیر متخصص در تالارهای عمومی ممنوع هست ... حتی اگر تجربه شخصی شما هم بوده نباید دستور مصرف دارو را در تالار عمومی بگذارید ... هر پرنده ای با توجه به شرایطی که داره براش دارو تجویز میشه.... قرار دادن دستور مصرف دارو( غیر از دستور بروشور ) توسط افراد غیر دامپزشک و غیر متخصص مسائلی را در پی خواهد داشت که باعث ایجاد مشکل در سایت میشه .... لطفا این مسئله را رعایت کنید ...

توجه کنید اکثر داروهایی که برای پرنده ها مصرف میشه داورهای انسانی هستند دستور مصرف داخلشون برای وزن بدن انسان است نه پرنده ... لطفا تجویز دارو را به دامپزشک بسپارید تا عواقب آن هم به عهده دامپزشک باشه نه شما ...
    با تشکر از همکاری خوبتون
    شیکرا
    ویرایش توسط Shikra : 11th June 2011 در ساعت 08:20 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام

من دارو به کس تجویز نکردم که پستم پاک شده در مورد مصرف دو نوع آنتی بیوتیک بحث میکردم.من نه دامپزشکم و نه به خودم اجازه میدم که دارو تجویز کنم.تازه اگه هم دامپزشک بودم بدون معاینه پرنده هم این کار نمیکردم.

ولی اگه این قانون هست که در مورد مصرف داروها پست پاک بشه اول برید سراغ بخش راهنمای مصرف داروها در همین سایت که نوشته آقای بابک آژیده هست ( لینک پست این زیر قرار میدم ) و خیلی وقت هست در سایت موجود میباشه با اون برخورد کنید بعد بیاد سراغ پستهای دیگه.
    اگه حرف که حق تو این پست زدم دوباره ویرابش بشه دور از وجدان و قوانین آ ز ا د ی بیان هست.

صفحه 35 از 529 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535485135 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)