صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 252

موضوع: سنگ زنده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaabasi نمایش پست ها
    سلام به تمام اساتید محترم وارزوی موفقیت برای همه شان راستی می خواستم بدونم آهن در آب آکواریوم تأثیر در رشد جلبک ها مویی و سیانو باکتری ها دارد ؟
    سلام بیشترین عواملی که در رشد جلبک تو تانک تاثیر داره اول فسفات و دوم نور دهی زیاد هست برای جلوگیری از رشد جلبک مویی باید فسفات رو به حداقل 0.04 برسونین و نور تانک رو هم حداکثر 8 ساعت روشن بذارین اضافه کردن آهن هم بی تاثیر نیست ولی بیشتر در رشد جلبکها تاثیر داره نه در پیدایش اونها

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19212
    سلام ممنون از آقای شادکامی و کاربر Saeed3015 من عوامل موثر رشد مثل فسفات نیترات باروش های گفته شده در انجمن کاهش دادم و دیگر رشدی ندارند فقط جلبک هامونده می خواستم بدونم محلولی هست که اونها رو از بین ببره ( چون تانکم تازه به پایداری رسیده نمی تونم موجود جدی اضافه کنم از طرفی سیستم فیلتراسیون تانکم لایوراک وبستر است و حجمش هم کم هست وخطر بیرون آوردن لایو راک ها رو ندارم)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    سلام ممنون از آقای شادکامی و کاربر Saeed3015 من عوامل موثر رشد مثل فسفات نیترات باروش های گفته شده در انجمن کاهش دادم و دیگر رشدی ندارند فقط جلبک هامونده می خواستم بدونم محلولی هست که اونها رو از بین ببره ( چون تانکم تازه به پایداری رسیده نمی تونم موجود جدی اضافه کنم از طرفی سیستم فیلتراسیون تانکم لایوراک وبستر است و حجمش هم کم هست وخطر بیرون آوردن لایو راک ها رو ندارم)
    اگه پارامترها کنترل شده با سه روز خاموشی مطلق اون باقی مانده جلبکها از بین میره میتونی از محلول remalgee از reeflower برای ازبین بردن جلبکها استفاده کنی البته اگر فسفات یا نیترات بالا باشه این محلول جوابگو نیست

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19212
    ممنون

Sent from my D2403 using Parsipet mobile app

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز الان تانکتون سیانو زده یا جلبک مویی،ضمنا برای تشکر گذاشتن لطفا از گزینه های زیر هر پست استفاده کنیدوپست جدا نزارید.
    ویرایش توسط شادکامی : 20th November 2016 در ساعت 05:58 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19212
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز الان تانکتون سیانو زده یا جلبک مویی،ضمنا برای تشکر گذاشتن لطفا از گزینه های زیر هر پست استفاده کنیدوپست جدا نزارید.
    سلام اولش تانک ومویی زد با رف و فسفات گیر سیچم رفع شد امابقایا باقی مونده الان سيانو ها زیاد می شن با اینکه نور تانک خاموشه نمی دونم چرا

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام اولش تانک ومویی زد با رف و فسفات گیر سیچم رفع شد امابقایا باقی مونده الان سيانو ها زیاد می شن با اینکه نور تانک خاموشه نمی دونم چرا

سلام
    جریان رو زیاد کن و روی موج ساز رو به طرف مرکز سیانو بگیرید ، تاریکی هم باید مطلق باشه یعنی هیچ نوری و روی شیشه ها رو به مدت سه روز با روزنامه بپوشونید و روز سوم 30 درصد سیفون بزنید انشاءالله رفع میشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اگواریوم ابشور و ماهی
    شماره عضویت
    19616
    باسلام و عرض ادب..خدمت دوستانایا کسی لایوراک‌و ددراک فروشی سراغ داره..اگه دارید..لطفا تلفنشو لطف کنید....سپاسگزارم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    20355
    با سلام خدمت دوستان من تازه به جمع ‌شما بزرگواران اومد
    متسفانه به دلیل نداشتن تجربه بعد از جابجایی اکواریوم لایو راکامو با اب شیرین شستم چون روش خیلی لجن بسته بود چون تایم زیادی نبودم و اکواریوم خاموش مونده بود الان داخل تانکم هم ماهی نیست بیشک کار اشتباهی کردم دوستان برای رفع این خراب کاری راه حلی دارن یا نه ؟ مرسی

Sent from my SM-G925F using Parsipet mobile app

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahzeyar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من تازه به جمع ‌شما بزرگواران اومد
    متسفانه به دلیل نداشتن تجربه بعد از جابجایی اکواریوم لایو راکامو با اب شیرین شستم چون روش خیلی لجن بسته بود چون تایم زیادی نبودم و اکواریوم خاموش مونده بود الان داخل تانکم هم ماهی نیست بیشک کار اشتباهی کردم دوستان برای رفع این خراب کاری راه حلی دارن یا نه ؟ مرسی

Sent from my SM-G925F using Parsipet mobile app
    سلام،دوست عزیز شستن لایوراکها با ای شیرین موجب میشه که کرولاینها وبعضی از موجودات داخل لایوراک بمیرند البته اینجور که میگید لایوراکهای شما قبلش فقط اسمشون لایوراک بوده پس فقط شرایط اب را کنترل کنید ،وقتی شرایط اب ،نور وجریان درست بشه کم کم دوباره تبدیل به لایوراکهای بنفش وزیبا میشونداین یه تیکه لایوراک از تانک خودم هست که چند ماه پیش یه تیکه سنگ بود گذاشتم داخل تانک ولی حالا کرولاینها مثل مرجان روی ان رشد کردند

Sent from my iPhone using parsipet

صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)