همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط ERFAN GH نمایش پست ها
    سلام . آره جوجه هستش

لطفا با نقل قول پاسخ بدید. الان این جواب چی هست؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    green parrot
    شماره عضویت
    18332
    سلام خسته نباشید
    من یسوال مهم داشتم
    چندوقته هینا طوطیم دیگه مثل سابق نمیخوره.کم غذا شده.من بهش قطره مولتی ویتامین نمیدم.چون نمیخوره.اصلا دیگه اسباب بازی هایی که براش درست میکنمم محل نمیده.دیگه مثل سابقم باهام بازی نمیکنه .میترسم پر کن بشه.لطفا راهنمایی کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    سلام...من تازه عضو سایت خوبتون شسدم.... متاسفانه دچار یه ابهام شدم ممنون میشم راهنماییم کنید : من دو شب پیش اقدام به خریدن یه طوطی ملنگو کردم که بتونم صحبت کردنو بهش یاد بدم بعد از اینکه آوردمش عکس این طوطی رو به هر کی نشون میدم هرکس یه چیزی میگه : یکی میگه جوجه امسالیه و پرنده خوبیه ...یکی دیگه میگه بالای یکسال سنش و بدردت نمیخوره !!! نمیدونم باید چکار کنم ؟؟ باید ببرم با یه جوجه شاه طوطی عوضش کنم و یا اینکه همینو نگهش دارم و روش کار کنم تا سخنگو و اهلی بشه !!! یکی از اساطید بزرگوار اگر منو درست و حسابی راهنمایی کنه خیلیب خیلی ممنونم میشم و این لطفشو هیچگاه فراموش نمیکنم...اینم 2 تا عکس از طوطی ملنگوی من ملقب به پسته : http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20160124-185438.jpg

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط hina-lovely نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یسوال مهم داشتم
    چندوقته هینا طوطیم دیگه مثل سابق نمیخوره.کم غذا شده.من بهش قطره مولتی ویتامین نمیدم.چون نمیخوره.اصلا دیگه اسباب بازی هایی که براش درست میکنمم محل نمیده.دیگه مثل سابقم باهام بازی نمیکنه .میترسم پر کن بشه.لطفا راهنمایی کنید
    سلام ازش عکس بگذارید. قطره مولتی ویتامین رو توی آب خوردنش حل کنید

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak3030 نمایش پست ها
    سلام...من تازه عضو سایت خوبتون شسدم.... متاسفانه دچار یه ابهام شدم ممنون میشم راهنماییم کنید : من دو شب پیش اقدام به خریدن یه طوطی ملنگو کردم که بتونم صحبت کردنو بهش یاد بدم بعد از اینکه آوردمش عکس این طوطی رو به هر کی نشون میدم هرکس یه چیزی میگه : یکی میگه جوجه امسالیه و پرنده خوبیه ...یکی دیگه میگه بالای یکسال سنش و بدردت نمیخوره !!! نمیدونم باید چکار کنم ؟؟ باید ببرم با یه جوجه شاه طوطی عوضش کنم و یا اینکه همینو نگهش دارم و روش کار کنم تا سخنگو و اهلی بشه !!! یکی از اساطید بزرگوار اگر منو درست و حسابی راهنمایی کنه خیلیب خیلی ممنونم میشم و این لطفشو هیچگاه فراموش نمیکنم...اینم 2 تا عکس از طوطی ملنگوی من ملقب به پسته : http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20160124-185438.jpg
    سلام

یه نکته ای رو عرض کنم این طوطی اگر جوجه امسال هم باشه حد اقل 10 ماه سن داره. چون جوجه ها تو فصل بهار میان بازار

پیشنهاد میکنم اگر قصد دارید وقت بگذارید و جرف زدن یادش بدید جوجه کم سن تر تهیه کنید

تو بهار و خرداد جوجه های تازه دونخور شده تو بازار هستن یا از پرورش دهنده های معتبر جوجه مطمئن تهیه کنید

این طوطی حداقل یک ساله هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

یه نکته ای رو عرض کنم این طوطی اگر جوجه امسال هم باشه حد اقل 10 ماه سن داره. چون جوجه ها تو فصل بهار میان بازار

پیشنهاد میکنم اگر قصد دارید وقت بگذارید و جرف زدن یادش بدید جوجه کم سن تر تهیه کنید

تو بهار و خرداد جوجه های تازه دونخور شده تو بازار هستن یا از پرورش دهنده های معتبر جوجه مطمئن تهیه کنید

این طوطی حداقل یک ساله هست
    خوب با این فرمایش شما من اینو خریدم ...ببرم بفروشمش ؟؟ به نظر شما با دیدن این عکس طوطیه خوبیه یا نه ؟؟ در مورده جنسیتش چیزی نگفتید قربان ؟ و در آخر اگر باهاش کار کنم میتونم صحبت کردنو بهش آموزش بدم یا نه بیفایده است؟؟ اگر اردیبهشت هم بدنیا اومده باشه 9 ماهش باید باشه الان..پلکهاش نارنجیه و اینکه عنبیش کاملا قابل تشخیص نیست چون مویرگهای قرمز قدرت تشخیصو کم کرده اما روشنه عنبیش ...بین سفید و کرم میمونه ....
    ویرایش توسط Babak3030 : 25th January 2016 در ساعت 09:33 PM

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    خوب با این فرمایش شما من اینو خریدم ...ببرم بفروشمش ؟؟ به نظر شما با دیدن این عکس طوطیه خوبیه یا نه ؟؟ در مورده جنسیتش چیزی نگفتید قربان ؟ و در آخر اگر باهاش کار کنم میتونم صحبت کردنو بهش آموزش بدم یا نه بیفایده است؟؟ اگر اردیبهشت هم بدنیا اومده باشه 9 ماهش باید باشه الان..پلکهاش نارنجیه و اینکه عنبیش کاملا قابل تشخیص نیست چون مویرگهای قرمز قدرت تشخیصو کم کرده اما روشنه عنبیش ...بین سفید و کرم میمونه ....
    با این رنگ چشم طوطیتون حدود یکسالش هست

جنسیتش از روی این عکس مشخص نیست

زیر نوکش رو ببینید اگر پرهای خاکستری رنگ باشه نر هست

تو این سن و با وجود وحشی بودنش کارتون سخت هست ولی نشدنی نیست

اگر میتونید وقت بگذارید و تلاش کنید رامش کنید و به حرف بیاریدش نگهش دارید این به خودتون برمیگرده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    با این رنگ چشم طوطیتون حدود یکسالش هست

جنسیتش از روی این عکس مشخص نیست

زیر نوکش رو ببینید اگر پرهای خاکستری رنگ باشه نر هست

تو این سن و با وجود وحشی بودنش کارتون سخت هست ولی نشدنی نیست

اگر میتونید وقت بگذارید و تلاش کنید رامش کنید و به حرف بیاریدش نگهش دارید این به خودتون برمیگرده
    جسارتا 2 سال که نداره ؟؟؟ من دو شبه که دارمش و تو قفس گذاشتمش....به نظرتون درش بیارمش یا نه ؟؟ نزدیک قفسش که میشم شروع میکنه به بالا پایین پریدن.....نزدیکش نمیتونم بشم فقط از دور حرفامو میشنوه و با دقت گوش میکنه ..یکی دوبار هم یه صدای نامفهومی ازش شنیدم ..یه قفس 1033 هم با کلی امکانات براش سفارش دادم که فردا دستم میرسه..(اسباب بازی..تاب..نردبان..لونه...) ..در ضمن چه جوری میتونم توی نوشتنم برم پاراگراف بعدی ؟؟ چون هر چی Enter رو میزنم هیچ کاری انجام نمیده....عذر خواهم از طولانیب شدن نوشته ام

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    جسارتا 2 سال که نداره ؟؟؟ من دو شبه که دارمش و تو قفس گذاشتمش....به نظرتون درش بیارمش یا نه ؟؟ نزدیک قفسش که میشم شروع میکنه به بالا پایین پریدن.....نزدیکش نمیتونم بشم فقط از دور حرفامو میشنوه و با دقت گوش میکنه ..یکی دوبار هم یه صدای نامفهومی ازش شنیدم ..یه قفس 1033 هم با کلی امکانات براش سفارش دادم که فردا دستم میرسه..(اسباب بازی..تاب..نردبان..لونه...) ..در ضمن چه جوری میتونم توی نوشتنم برم پاراگراف بعدی ؟؟ چون هر چی Enter رو میزنم هیچ کاری انجام نمیده....عذر خواهم از طولانیب شدن نوشته ام
    با توصیفی که از رنگ چشمش کردید که سفید هست با رگ های خونی زیاد سنش حدود یک سال هست یا کمی بیشتر. دو روز زمان کمیه. باید حداقل دو هفته بهش زمان بدید تا به محیط عادت کنه. از دور فقط باهاش صحبت کنید فعلا و غذا بگذارید و نظافت کنید قفسشو

لونه که اصلا نیاز نداره. بقیه وسایلم کم کم باید بهش معرفی کنید نه یهو بگذارید تو قفسش

چارش همون اینتره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    [QUOTE=nafiseh65;268058]با توصیفی که از رنگ چشمش کردید که سفید هست با رگ های خونی زیاد سنش حدود یک سال هست یا کمی بیشتر. دو روز زمان کمیه. باید حداقل دو هفته بهش زمان بدید تا به محیط عادت کنه. از دور فقط باهاش صحبت کنید فعلا و غذا بگذارید و نظافت کنید قفسشو

لونه که اصلا نیاز نداره. بقیه وسایلم کم کم باید بهش معرفی کنید نه یهو بگذارید تو قفسش

چارش همون اینتره [/QUOTE
    امروز که اومدم مغازه میبینم هی بیتابی میکنه...میخواد بیاد بیرون از قفس...به نظر شما باید درش بیارم از قفس یا نه ؟؟؟ بعد اگر دراوردم چه جوری دوباره برش گردونم؟؟ دستم بردم تو قفس درش بیارم اینقدر بیتابی کرد بالا و پایین پرید جیغ زد که بیخیالش شدم !!! به نظر شما اینو چکارش کنم ؟؟؟ ببرم پسش بدم یه جوجه شاه طوطی سرلاکی بگیرم یا نه روی همین کار کنم ؟؟؟ تازه کلی چیزی براش سفارش دادم ( قفس1033 لونه تاب..اسباب بازی ) ولی حسابی نا امید شدم !!! حالم حسابی گرفته شده توی این 3 روز...عجب اشتباهی کردم اصلا اینو گرفتم !!! من تا حالا تجربه پرنده داشتن نداشتم!! الان موندم !!! نمیدونم باید با همین سر کنم یا بهتره ببرم به جاش یه چیزه دیگه بگیرم!! 130 پول دادم واسش....مقدار پولش مهم نیست..عددشو نوشتم که همه چیزشو بدونین...خیلی حالم گرفته است!!
    ویرایش توسط Babak3030 : 26th January 2016 در ساعت 11:24 AM

صفحه 404 از 529 نخستنخست ... 304354385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423454504 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)