صفحه 90 از 137 نخستنخست ... 407172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 891 به 900 از 1363
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    سلام دوستان.من یک بریلی رام نر دارم که چون یک مدت نتونستم خوب بش برسم برکن شد.اول از اسبری ضدبرکنی استفاده کردم اما جواب نگرفتم و امروز یک برزیلی وحشی(فکر کنم اینم نره)گرفتم و گذاشتمش بیشش.اولش یکم دعوا کردن ولی الان با هم کاری ندارن.برزیلی قدیمی رفتار غیر عادی نداره ولی جدیده رفته کف قفس و هیچی نمیخوره.عادیه؟اصلا ممکنه برکنیش به خاطر تنهاییش باشه(به نظر خودم که حوصلش سر رفته و از سر بیکاری برکن شده)؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من یک بریلی رام نر دارم که چون یک مدت نتونستم خوب بش برسم برکن شد.اول از اسبری ضدبرکنی استفاده کردم اما جواب نگرفتم و امروز یک برزیلی وحشی(فکر کنم اینم نره)گرفتم و گذاشتمش بیشش.اولش یکم دعوا کردن ولی الان با هم کاری ندارن.برزیلی قدیمی رفتار غیر عادی نداره ولی جدیده رفته کف قفس و هیچی نمیخوره.عادیه؟اصلا ممکنه برکنیش به خاطر تنهاییش باشه(به نظر خودم که حوصلش سر رفته و از سر بیکاری برکن شده)؟
    دوستان میشه لطفا جواب بدین؟سوالم فوریه.ممنون.در ضمن الان برزیلی جدیده هم غذا میخوره و هراز گاهی با هم حرف میزنند ولی قبلیه هم چنان داره براشو میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    دوستان میشه لطفا جواب بدین؟سوالم فوریه.ممنون.در ضمن الان برزیلی جدیده هم غذا میخوره و هراز گاهی با هم حرف میزنند ولی قبلیه هم چنان داره براشو میکنه
    درود بر شما،
    در مورد تعيين جنسيت، به اين سادگى نميشه تشخيص داد!! يك سرى علامتها داره كه ميتونيد تاپيكهارو بخونيد،
    الان بحث پركني رو دارم، با وجوديكه از طوطى سانان هست و ميتونه پركنى اتفاق بيافته، ولى تابحال بحث پركنى در مورد برزيلي نشنيدم، بنظر من حشرات ريز و بيمارى پوستى رو در موردش بررسي كنيد .

پيروز و كامياب باشيد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    درود بر شما،
    در مورد تعيين جنسيت، به اين سادگى نميشه تشخيص داد!! يك سرى علامتها داره كه ميتونيد تاپيكهارو بخونيد،
    الان بحث پركني رو دارم، با وجوديكه از طوطى سانان هست و ميتونه پركنى اتفاق بيافته، ولى تابحال بحث پركنى در مورد برزيلي نشنيدم، بنظر من حشرات ريز و بيمارى پوستى رو در موردش بررسي كنيد .

پيروز و كامياب باشيد
    ممنون بابت توجهتون.بیماری های بوستی و شبشک و امثال این ها نشانه ی ظاهری دارند یا باید دامبزشک معاینه کنه؟درضمن به نظر خودم یکم کسله و بیش از حد بف میکنه.درضمن بعضی وقت ها ناخن هاش هم میجوه.اول ها اینجوری نبود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ممنون بابت توجهتون.بیماری های بوستی و شبشک و امثال این ها نشانه ی ظاهری دارند یا باید دامبزشک معاینه کنه؟درضمن به نظر خودم یکم کسله و بیش از حد بف میکنه.درضمن بعضی وقت ها ناخن هاش هم میجوه.اول ها اینجوری نبود
    برای تشخیص پارازیت و شپش میتونید کف قفس رو تمییز کنید بعد یک برگه سفید بذارید اگه روز بعد رو کاغذ شپش و کک بود حتمن تو بدن پرنده هم هست
    برای تشخیص انگل داخلی و سایر بیماری ها باید دامپزشک نظر بده

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    برای تشخیص پارازیت و شپش میتونید کف قفس رو تمییز کنید بعد یک برگه سفید بذارید اگه روز بعد رو کاغذ شپش و کک بود حتمن تو بدن پرنده هم هست
    برای تشخیص انگل داخلی و سایر بیماری ها باید دامپزشک نظر بده
    درضمن نوکش هم میصابه به هم دیگه(فکر نکنم این واسه کوچیک کردن نوکش باشه فکر کنم مربوط به افسردگیش باشه)و امرو دیدم دوتا برزیلی ها دارن سر هم دیگرو ناز میکنند و نوکاشونو میمالن به هم.ممکنه تو دو روز جفت خورده باشند؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    درضمن نوکش هم میصابه به هم دیگه(فکر نکنم این واسه کوچیک کردن نوکش باشه فکر کنم مربوط به افسردگیش باشه)و امرو دیدم دوتا برزیلی ها دارن سر هم دیگرو ناز میکنند و نوکاشونو میمالن به هم.ممکنه تو دو روز جفت خورده باشند؟
    کشیدن نوک به هم مشکلی نداره ممکنه جفت شده باشن یا حتی هر دو یک جنس باشن و این حرکات رو بکنن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    malango
    شماره عضویت
    18508
    سلام دوستان
    من یه جوجه کوتوله خریدم که توسط فروشنده با سرنگ تغذیه میشدن البته من بین جوجه ها بزرگترینش رو گرفتم که پرهاش کامل هست و فقط وقتی میخواد فضولی کنه و گردنش رو میکشه بالا یه مقدار دور گردنش کمتر پر داره. خود فروشنده میگفت وقت دونخور شدنش هست و اگه دیدی سرلاک نمیخوره میتونی رو دونخور بودنش حساب کنی
    مشکل اینحاس که اصلا نوکش رو برای پذیرش سرنگ باز نمیکنه و دوبار به زور با تلاش فراوان تونستم کمتر از یک سی سی بهش غذا بدم
    عکساش رو میزارم لطفا راهنمایی کنید که آیا به غذا دادن سرنگی حتی به زور ادامه بدم یا گرسنه نگه دارمش و غذا در اختیار خودش بزارم تا خودش بره سراغ غذا ؟

http://up.parsipet.ir/uploads/photo-...4-13-17-41.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/photo-...4-13-17-34.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/photo-...4-13-17-28.jpg

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه جوجه کوتوله خریدم که توسط فروشنده با سرنگ تغذیه میشدن البته من بین جوجه ها بزرگترینش رو گرفتم که پرهاش کامل هست و فقط وقتی میخواد فضولی کنه و گردنش رو میکشه بالا یه مقدار دور گردنش کمتر پر داره. خود فروشنده میگفت وقت دونخور شدنش هست و اگه دیدی سرلاک نمیخوره میتونی رو دونخور بودنش حساب کنی
    مشکل اینحاس که اصلا نوکش رو برای پذیرش سرنگ باز نمیکنه و دوبار به زور با تلاش فراوان تونستم کمتر از یک سی سی بهش غذا بدم
    عکساش رو میزارم لطفا راهنمایی کنید که آیا به غذا دادن سرنگی حتی به زور ادامه بدم یا گرسنه نگه دارمش و غذا در اختیار خودش بزارم تا خودش بره سراغ غذا ؟

http://up.parsipet.ir/uploads/photo-...4-13-17-41.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/photo-...4-13-17-34.jpg
    http://up.parsipet.ir/uploads/photo-...4-13-17-28.jpg

سلام. جوجتون وقت دونه خوردنشه

حتما غذای نرم مثل سفیده تخم مرغ . گندم پخته . جوانه گندم. جوانه ماش . ذرت در اختیارش بگذارید

در کنارش سرلاک هم شب یک وعده بهش بدید. از فروشنده بپرسید چجوری و چی بهش میداده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    malango
    شماره عضویت
    18508
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام. جوجتون وقت دونه خوردنشه

حتما غذای نرم مثل سفیده تخم مرغ . گندم پخته . جوانه گندم. جوانه ماش . ذرت در اختیارش بگذارید

در کنارش سرلاک هم شب یک وعده بهش بدید. از فروشنده بپرسید چجوری و چی بهش میداده
    ممنون
    از امروز همون ترکیبی که از روز اول به عنوان غذا میخورده با غلظت بیشتر تو قاشق ریختم و گذاشتم جلوش که خورد
    یکم باهاش بازی کردم و دیدم کاملا میتونه خودشو پرواز بده حالا خیلی حرفه ای نیست ولی بال هاش قابلیت روی هوا نگه داشتنو پیدا کرده
    به قفسش منتقلش کردم ولی خیلی بی تابی میکنه منم هر چند دقیقه یه بار میارمش بیرون که سکته نکنه
    راهی واسه انتقال اسون تر به قفس واسش سراغ دارین ؟

صفحه 90 از 137 نخستنخست ... 407172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)