صفحه 50 از 1915 نخستنخست ... 3132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768691001505501050 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 19143
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    ظرف غذا جلوش بود فقط تخمهاش کم بود ولی ارزن داشت. داشتم نهار میخورم که همش جیغ میکشید . یه تخمه جلوش گرفتم دیدم خورد ادامه دادم . بعد دون کردم گذاشتم روی انگشتم ازش خورد.
    ولی بعد از اون حدود 2 ساعت دیگه که الان میشه هر کاری کردم نمیخوره.
    سلام
    تخمه غذای اصلی کاکتیل ها نیست ... کاکتیل ها بیشتر دانه های ریز مثل ارزن را میخورند علاوه بر آنکه کلا تخمه برای طوطی سانان بیشتر یک خوراکی تشویقی است .... شما می تونید از خوراکی هایی مانند غلات و حبوبات پخته یا خیس خورده و انواع میوه ها و سبزی ها مثل برگ اسفناج، سیب، ذرت خام ، کلم بروکلی و غیره هم استفاده کنید...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    تخمه غذای اصلی کاکتیل ها نیست ... کاکتیل ها بیشتر دانه های ریز مثل ارزن را میخورند علاوه بر آنکه کلا تخمه برای طوطی سانان بیشتر یک خوراکی تشویقی است .... شما می تونید از خوراکی هایی مانند غلات و حبوبات پخته یا خیس خورده و انواع میوه ها و سبزی ها مثل برگ اسفناج، سیب، ذرت خام ، کلم بروکلی و غیره هم استفاده کنید...
    سیب گذاشتم با پرتقال که اصلا نخورد. هویج رنده شده گذاشتم دو تا نوک زد خیار چنپر میگن چنبر حالا هرچی پوست گرفته گذاشتم استقبال کرد اولش ولی بعد نه.

تخمه رو ازم میگیره میندازه زمین :smile (218):
    نوکشم بلند شده داره چوب زیر پاشو میخوره. سنگ مینرال بگیرم باسش؟؟؟ از کجا میشه گرفت؟؟؟
    راستی قناریم داریم صداشونو که میشنوه ولکن من میشه. نمیتونم که دهنم اونارو ببندم چه کار کنم؟؟؟ یا وای میسه با اونا سلام مشورت کردن :smile (236):
    یه سوال دیگه اینکه امروز یا از دستم میگیره مینداره پایین یا میخوره ولی بیشتر میخواد انگشتمو گاز بگیره یعنی دونه رو دور میزنه میره سراغ انگشتم که دوبار گذاشتم گرفت :مرسی:

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    سیب گذاشتم با پرتقال که اصلا نخورد. هویج رنده شده گذاشتم دو تا نوک زد خیار چنپر میگن چنبر حالا هرچی پوست گرفته گذاشتم استقبال کرد اولش ولی بعد نه.

تخمه رو ازم میگیره میندازه زمین :smile (218):
    نوکشم بلند شده داره چوب زیر پاشو میخوره. سنگ مینرال بگیرم باسش؟؟؟ از کجا میشه گرفت؟؟؟
    راستی قناریم داریم صداشونو که میشنوه ولکن من میشه. نمیتونم که دهنم اونارو ببندم چه کار کنم؟؟؟ یا وای میسه با اونا سلام مشورت کردن :smile (236):
    یه سوال دیگه اینکه امروز یا از دستم میگیره مینداره پایین یا میخوره ولی بیشتر میخواد انگشتمو گاز بگیره یعنی دونه رو دور میزنه میره سراغ انگشتم که دوبار گذاشتم گرفت :مرسی:
    خیار رو براش نذارید بهتره (باعث اسهال میشه)، مخصوصا که سیب رو هم فعلا نمیخوره .
    سیب رو به شکل های مختلف بذارید تا بخوره .
    پرنده فروشیها دانه های خشک مخصوص عروس دارن بهتره از اونا تهیه کنید که شامل: ارزن و تخم کتان و کافیشه و ... هست و عروس بهتر استقبال میکنه.
    اینکه داره چوبش رو میجوه یعنی حوصله ش سر رفته و احتیاج به اسباب بازی داره . اسباب بازیهاش الان کجاست ؟ هنوز ازشون میترسه؟ از کدوم نوع اسباب بازیها گرفتید؟
    سنگ مینرال و کف دریا رو بگیرید ، قطره اوی مینرال و پودر اوی ویت هم بگیرید ، اگر میخواید که نوک و ناخن طوطیتون هم همیشه نرمال بمون بهتره نشیمنگاه معدنی هم براش بگیرید که حالت سوهانی رو داره . پرنده فروشیها دارن همینجا آقای آژیده هم دارن(قسمت فروش تشریف ببرید) .
    اگر دوستان میگن که طوطیتون صدای قناریها رو نشنوه و نبینشون به این خاطره که توجهش به شما کمتر میشه.
    همینکه الان از دستتون غذا رو میگیره خیلی خوبه ، همینطور ادامه بدید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    پرتقال رو خورد.
    تاب براش گرفتم(پلاستیکی هست ولی نشیمنگاهش دندونه دندونه هست) که هنوز نرفته روش ولی ازش نمیترسه. اسباب بازیم که فعلا نگرفتم ولی شنیده بودم با زنجیر بازی میکنه که ازش میترسه. ارزن دونه درشت ریختم با تخمه براش

سنگ مینرال و کف دریا رو بگیرید ، قطره اوی مینرال و پودر اوی ویت هم بگیرید ، اگر میخواید که نوک و ناخن طوطیتون هم همیشه نرمال بمون بهتره نشیمنگاه معدنی هم براش بگیرید که حالت سوهانی رو داره
    همینارو بگم بهم میدن؟؟؟ اسمشون همینه یا چیزه دیگه ای هم بهشون میگن؟؟؟
    قیمتشم اگه میشه بگین.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    پرتقال رو خورد.
    تاب براش گرفتم(پلاستیکی هست ولی نشیمنگاهش دندونه دندونه هست) که هنوز نرفته روش ولی ازش نمیترسه. اسباب بازیم که فعلا نگرفتم ولی شنیده بودم با زنجیر بازی میکنه که ازش میترسه. ارزن دونه درشت ریختم با تخمه براش

همینارو بگم بهم میدن؟؟؟ اسمشون همینه یا چیزه دیگه ای هم بهشون میگن؟؟؟
    قیمتشم اگه میشه بگین.
    سلام
    اسم هاش همین هایی هست که خانم هانی بهتون گفتند...
    در مورد خوراکی های مختلف هم شما باید دائم براش بذاری یه روز و دو روز و یه بار و دوبار فایده نداره باید اون قدر بذاری تا یه روز بلاخره بخوره ...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    بذارمش تو قفس سره یا یکم بزرگتر زودتر رام نمیشه؟؟؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    بذارمش تو قفس سره یا یکم بزرگتر زودتر رام نمیشه؟؟؟
    سلام
    اندازه قفس تاثیری در رام شدن نداره قفس سهره برای کاکتیل خیلی کوچیکه و اذیت میشه ... اگر کاکتیل شما بالغ و سن بالا باشه خیلی سخت رام میشه لطفا یک عکس از کاکتیل ات بذار ...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    اینم از عکساش که پیوسته. شرمنده که کیفیت پایین آخه Adsl رو قطع کردم باسه امتحانام با دیال اپم .

راستی سنشو از کجا بفهمم؟؟؟:smile (216):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    [QUOTE=sami_villa;26360]اینم از عکساش که پیوسته. شرمنده که کیفیت پایین آخه Adsl رو قطع کردم باسه امتحانام با دیال اپم .

[u

سلام
    مرسی که عکس گذاشتید ... به نظرم سنش خیلی زیاد نیست هر چند که نمیشه هیچوقت دقیق گفت حدس من بین دوسال تا سه سال هست ... قبلا باید این سوال را ازتون می پرسیدم میشه بگید :
    - به چه قیمتی خردید؟
    - از کسی که خردیدید سنش را پرسیدید ؟
    - آیا از پرنده فروشی خریدید؟ یا از آشنا ؟
    - دقیقا چند وقته که توی خانه شما است ... ؟
    و دیگه اینکه الان مشکلتون با این پرنده دقیقا چیه منظورم اینه که در موردش توضیح بدهید .... و بگید که چه توقعی از پرنده تون دارید.... و تا به حال چه کارهایی براش انجام دادید ... یه لینک هم براتون میذارم اون را مطالعه کنید اگر مشکلی بود باز هم بپرسید .... مطالبی که در این لینک هست به شما کمک می کنه که بهتر بتونید طوطی تون را با محیط جدیدش آشنا کنید
    سپاس
    http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=7052

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    [QUOTE=Shikra;26380]
    اینم از عکساش که پیوسته. شرمنده که کیفیت پایین آخه Adsl رو قطع کردم باسه امتحانام با دیال اپم .

[u

سلام
    مرسی که عکس گذاشتید ... به نظرم سنش خیلی زیاد نیست هر چند که نمیشه هیچوقت دقیق گفت حدس من بین دوسال تا سه سال هست ... قبلا باید این سوال را ازتون می پرسیدم میشه بگید :
    1- به چه قیمتی خردید؟
    2- از کسی که خردیدید سنش را پرسیدید ؟
    3- آیا از پرنده فروشی خریدید؟ یا از آشنا ؟
    4- دقیقا چند وقته که توی خانه شما است ... ؟
    و دیگه اینکه الان مشکلتون با این پرنده دقیقا چیه منظورم اینه که در موردش توضیح بدهید .... و بگید که چه توقعی از پرنده تون دارید.... و تا به حال چه کارهایی براش انجام دادید ... یه لینک هم براتون میذارم اون را مطالعه کنید اگر مشکلی بود باز هم بپرسید .... مطالبی که در این لینک هست به شما کمک می کنه که بهتر بتونید طوطی تون را با محیط جدیدش آشنا کنید
    سپاس
    http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=7052
    45 تومن از دوستم گرفتم. چون خودش یه دست آموز داشت میخواست اینو رد کنه و جوجه بگیره منم چون تمیز بود ازش گرفتم. گفتش فکر کنم 1 سالو 2 -3 ماه ولی وقتی گرفتم پرنده فروش از روی تخم برش داشته بهم داده . و این سالی ما هم بغل عروس دست آموز دوستم بوده گه من گرفتمش.
    3-تقریبا 1 هفته هست که تو خونه هست و دو روز که از دستم غذا میگیره.
    4- میخوام رامش کنمو دست آموز شه. حرف زدنش مهم نیست چون میدونم نمیتونه دیگه الان حرفی بزنه بیشتر دست آموز شدنش مهمه برام.
    مشکلمم اینکه که نمیتونم دستم بگیرمش و باش بازی کنم که فکر کنم الان زود برای این کار.

================================================== ================================================== ==================
    حالا بده یا خوب ؟؟؟ براچی پرسیدین؟؟؟ ماده هست دیگه؟؟؟

صفحه 50 از 1915 نخستنخست ... 3132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768691001505501050 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)