کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara tajedini نمایش پست ها
    Slm man chon chandin dafe tootiam farar kardan majboor shodam baleshoono bezanam alan parvaz nemikone vali ye zare parash namoratab shode .paraye rooyisham hast chikar konam dobare dar bian.hodoode 2 hafte has ke parasho zadam vali dar nemiad
    سلام خوش امدی به انجمن لطف کنید فارسی تایپ کنید . اگه قیچی کردید پرهارو که درنمیاد باید صبر کنید تو لک بره و پرها بریزه دوباره دربیاد اگه از بیخ کندید به زودی درمیاد ولی اگه قیچی کردید تا زمانی که تو لک نرفته درنمیاد مگر اینکه همون پرهایی که قیچی کردید رو بکنید تا دربیاد ولی اینکارو نکنید پرنده اذیت میشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara tajedini نمایش پست ها
    Slm man chon chandin dafe tootiam farar kardan majboor shodam baleshoono bezanam alan parvaz nemikone vali ye zare parash namoratab shode .paraye rooyisham hast chikar konam dobare dar bian.hodoode 2 hafte has ke parasho zadam vali dar nemiad
    با سلام. لطفا قوانین سایت رو بخونین. فینگلیش ننویسید.
    بنده خودم مخالف کوتاه کردن پرهای پرنده هستم. پرنده باید پرواز کنه و این تو خونشه بعد شما میخواید اینو ازش بگیرید؟!!! از نظر من دیگه بالاشو نچینید. پر هاش هم به مرور زمان در میاد ولی باید به تغذیش خوب رسیدگی کنید. عروس هلندی های من همشون بال دارن و تاحالا یکیشون هم فرار نکرده. شما باید موقعی که پرندتون رو بیرون میارید در و پنجره رو ببندید و آینه هارو بپوشونید و پرده رو هم بکشید. اگر در و پنجره باز باشه طوطی راه هم بره میتونه فرار کنه. پیشنهاد نمیکنم از دارو برای پرسازی استفاده کنید ولی خودتون میتونید با دادن مواد غذایی مجاز نیاز بدنشو تامین کنید. از غذاهای کلسیم دار مثل کلم بروکلی و سبزیجات تازه و میوه جات مجاز تازه استفاده کنید. ولی حتما کاملا شسته شده و ضد عفونی شده باشه. موفق باشید..
    شرمنده من پست منصور جان رو ندیدم و یکی شد.

ویرایش توسط pouyadaraee : 23rd June 2015 در ساعت 05:42 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17606
    سلام . چند وقتیه عروس نرم عطسه میزنه و وقتی میرم پیشش میلرزه . بینیش هم قرمز نشده . میخوام بدونم ایا مریض شده و اگه مریض شده برای درمانش چیکار کنم؟

سوال دومم . عروسامو جفت انداختم . خدارو شکر سیر جفت خوردنشون تا الان خوب بوده . جدیدا مادم میره توی ظرف غذا میشینه . به نظرتون لونه بزارم براش؟ چون تا الان ندیدم که جفت گیری کنن. فقط دیدم که سر غذا خوردن با هم دعوا میکنن . ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی،جفت عروس هلندی
    شماره عضویت
    12411
    سلام
    طوطیم با اب وایتکس حموم. کرده
    چیکار کنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11501
    سلام
    بازی کردن عروس با ایینه که مشکلی پیش نمیاره؟چون عروسم کلا ازاده تو اتاق من هم ایینه بزرگی هست که این چند وقتیه کلا با این بازی می کنه جلوش جیغ می زنه از این وره ایینه می دوه اون ور.مشکل روانی چیزی براش پیش نیاد؟؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ......
    شماره عضویت
    6572
    نقل قول نوشته اصلی توسط meraj65 نمایش پست ها
    سلام
    طوطیم با اب وایتکس حموم. کرده
    چیکار کنم
    بارها گفته شده پرنده رو ازاد نذارید تو خونه!
    اگه کسل و یا بی حاله بهتره ببریش پیش دامپزشک طوطیسانان
    نقل قول نوشته اصلی توسط mekej نمایش پست ها
    سلام
    بازی کردن عروس با ایینه که مشکلی پیش نمیاره؟چون عروسم کلا ازاده تو اتاق من هم ایینه بزرگی هست که این چند وقتیه کلا با این بازی می کنه جلوش جیغ می زنه از این وره ایینه می دوه اون ور.مشکل روانی چیزی براش پیش نیاد؟؟؟؟
    مشکلی خاصی که نه پیش نمیاد. منتها احتمال اینکه رابطش با شما کمرنگ تر بشه زیاده.
    بهتره برای طوطی رام کلا اینه نذارید
    ویرایش توسط milad 22 : 24th June 2015 در ساعت 01:56 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ......
    شماره عضویت
    6572
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.h.kh نمایش پست ها
    سلام . چند وقتیه عروس نرم عطسه میزنه و وقتی میرم پیشش میلرزه . بینیش هم قرمز نشده . میخوام بدونم ایا مریض شده و اگه مریض شده برای درمانش چیکار کنم؟

سوال دومم . عروسامو جفت انداختم . خدارو شکر سیر جفت خوردنشون تا الان خوب بوده . جدیدا مادم میره توی ظرف غذا میشینه . به نظرتون لونه بزارم براش؟ چون تا الان ندیدم که جفت گیری کنن. فقط دیدم که سر غذا خوردن با هم دعوا میکنن . ممنون
    یه لرزش خفیف تو طوطی سانان طبیعیه . عطسه ها هم اگر همراه با شکل نامعمول مدفوع ، اسهال، ابریزش، بی حالی و ... نباشن طبیعیه

تا موقعی که جفت گیری نکردن لونه نذارید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11501
    ممنون و یه سوال دیگه وقتایی که میاد رو دستم یا روشونم بشدت همش می خواد سرش رو بخارونم و حتی بعضی مواقع به طور وحشیانه درخواست خاروندن داره .چکارش کنم؟؟؟
    ممکنه مشکله پوستی داشته باشه؟ یا ممکنه عادت کرده باشه یکی همش سرشو بخارونه؟؟
    چکارش کنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mekej نمایش پست ها
    ممنون و یه سوال دیگه وقتایی که میاد رو دستم یا روشونم بشدت همش می خواد سرش رو بخارونم و حتی بعضی مواقع به طور وحشیانه درخواست خاروندن داره .چکارش کنم؟؟؟
    ممکنه مشکله پوستی داشته باشه؟ یا ممکنه عادت کرده باشه یکی همش سرشو بخارونه؟؟
    چکارش کنم
    خاروندن سر براش عادت شده رو شونه نیاریدش یا حواسشو به چیز های دیگه پرت کنید
    خاروندن سر اگه زیاد باشه پرنده لوس میشه که بعد برا خودتون مشکل ایجاد میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    16532
    سلام
    چند تا سوال داشتم.. من در تاریخ 20/3/94 لونه رو برای عروسهام نصب کردم 1هفته قبل از اون شاهد جفت گیریشون بودم از همون موقعی که لونه رو گذاشتم رفت و آمد میکردن نر میرفت میخوند تو لونه
    طی این مدت هم چندبار جفتگیریشونو دیدم .. از جیره غذاییشون کافیشه و شاهدانه رو حذف کردم
    سبزیجات هم جعفری و گیشنیز و کمی هم اسفناج میدم
    بهشون بلال میدم + AD3E
    تو این مدتی که گذشت نباید زمان زیادی رو تو لونه بمونن؟ چقدر دیگه طول میکشه تا تخم بزارن؟
    شما چه غذایی رو پیشنهاد میدین؟ حبوبات چی بدم؟
    ببخشید زیاد شد

صفحه 1506 از 1915 نخستنخست ... 50610061406145614871488148914901491149214931494149514961497149814991500150115021503150415051506150715081509151015111512151315141515151615171518151915201521152215231524152515561606 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)