کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام.
    میخواستم برای کاسکوم قفس زیر را بگیرم. خواستم ببینم قیمت این قفس چنده. حدوداً دو ماه کار کرده ؟
    آیا برای کاسکو مناسبه و نحوه انتقال کاسکو به قفس جدید چطور است؟
    ممنون
    ویرایش توسط abolfazl : 13th April 2015 در ساعت 11:12 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام.
    میخواستم برای کاسکوم قفس زیر را بگیرم. خواستم ببینم قیمت این قفس چنده. حدوداً دو ماه کار کرده ؟
    آیا برای کاسکو مناسبه و نحوه انتقال کاسکو به قفس جدید چطور است؟
    ممنون
    سلام
    عکس هایی که واترمارک سایت دیگه هست رو اینجا نباید گذاشت
    قیمت قفس بالاست بیشتر از 250و300 هزار تومان فکر میکنم
    بدرد کاسکو میخوره اما قفس مستطیل شکل بهتره
    نحو جا به جایی هم باید چند روز این قفس کنار قفس قبلی باشه و بعد که دیگه عادی شد براش در قفسشو باز کنید راهنماییش کنید به قفس جدید
    ویرایش توسط abolfazl : 13th April 2015 در ساعت 11:17 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام دوستان من الان یکم گیج شدم نمیدونم دارم عجله میکنم یا نه بخاطر همین این سوالو میپرسم که با نظرات درست دوستان جلو برم

الان کاسکویه من از داخل قفس خیلی راحت خوراکی میگیره میزاره دست به منقارش بزنم غذا رو تا این اندازه دنبال میکنه از چوب اول به چوب دوم و برعکس و اگه خوراکی رو بالا بگیرم از یکی پاهاش کمک میگیره تا خوراکی رو بگیره در قفسو هم باز کنم خوراکی میگیره بدون ترس و تا اینجایه کار مشکلی نداشتم و خیلی خوب جلو رفتم ولی یک مشکل و سوالی که دارم اینه وقتی میارمش بیرون خوراکی نمیگیره اگه هم بگیره پرت میکنه به شدت میترسه وقتی هم درب بالای قفسو میخواستم بلند کنم و بزارمش تو قفس کاسکو رو ترسید و پرید پایین حالا من نمیدونم عجله کردم یا نه نظرات شما دوستان رو میخواستم . میخواستم بدونم همیشه چند ساعتی بزارم بیرون باشه و سعی کنم با دست بهش غذا بدم تا براش عادی بشه این موضوع یا خیر بازم داخل قفس فقط با دست بهش غذا بدم؟

من میخواستم چند هفته بالا قفس بهش با دست غذا بدم تا اینکار براش عادی بشه و ترسش بریزه ولی متاسفانه خوراکی قبول نمیکنه و میترسه نظر شما دوستان چی هست به نظرتون چکار کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    عکس هایی که واترمارک سایت دیگه هست رو اینجا نباید گذاشت
    قیمت قفس بالاست بیشتر از 250و300 هزار تومان فکر میکنم
    بدرد کاسکو میخوره اما قفس مستطیل شکل بهتره
    نحو جا به جایی هم باید چند روز این قفس کنار قفس قبلی باشه و بعد که دیگه عادی شد براش در قفسشو باز کنید راهنماییش کنید به قفس جدید
    خیلی ممنون
    چشم نمیدونستم و واترمارک را حذف کردم.

این قفس بهتره یا قفس 1033؟؟
    و کدوم بزرگتره؟؟
    ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان یکم گیج شدم نمیدونم دارم عجله میکنم یا نه بخاطر همین این سوالو میپرسم که با نظرات درست دوستان جلو برم

الان کاسکویه من از داخل قفس خیلی راحت خوراکی میگیره میزاره دست به منقارش بزنم غذا رو تا این اندازه دنبال میکنه از چوب اول به چوب دوم و برعکس و اگه خوراکی رو بالا بگیرم از یکی پاهاش کمک میگیره تا خوراکی رو بگیره در قفسو هم باز کنم خوراکی میگیره بدون ترس و تا اینجایه کار مشکلی نداشتم و خیلی خوب جلو رفتم ولی یک مشکل و سوالی که دارم اینه وقتی میارمش بیرون خوراکی نمیگیره اگه هم بگیره پرت میکنه به شدت میترسه وقتی هم درب بالای قفسو میخواستم بلند کنم و بزارمش تو قفس کاسکو رو ترسید و پرید پایین حالا من نمیدونم عجله کردم یا نه نظرات شما دوستان رو میخواستم . میخواستم بدونم همیشه چند ساعتی بزارم بیرون باشه و سعی کنم با دست بهش غذا بدم تا براش عادی بشه این موضوع یا خیر بازم داخل قفس فقط با دست بهش غذا بدم؟

من میخواستم چند هفته بالا قفس بهش با دست غذا بدم تا اینکار براش عادی بشه و ترسش بریزه ولی متاسفانه خوراکی قبول نمیکنه و میترسه نظر شما دوستان چی هست به نظرتون چکار کنم؟
    سلام . من گفتم روزای اول برای بردنش داخل قفس یکم مشکل دارید اما کم کم یاد میگیره بیشتر سعی کنید با هدایت کردن باشه. مثلا یه کاغذ سفید بگیرید دستتون و آروم هدایتش کنید سمت در قفس .

شما همون لحظه که از قفس میاریدش بیرون باهاش تمرین میکنید ؟ یا کلا وقتی بیرون هست از دست شما غذا نمیگیره ؟ قبلا هم گفتید آوردینش بیرون به اندازه الان میترسید ؟ یا فکر میکنید نسبت به قبل ، بیرون از قفس ترسش بیشتر شده ؟ حتی اگه غذای مورد علاقش رو بهش بدین و قبل از وعده غذاییش باشه هم از دست غذا نمیگیره ؟ به نظر من 2 روز بذارید بیاد بیرون از قفس ولی فقط داخل قفس با دست بهش غذا بدین . یعنی بیرون قفس تمرین نکنید و بذارید این بیرون بودن یکم براش عادی تر بشه بعد نتیجه رو بگید

خیلی ممنون
    چشم نمیدونستم و واترمارک را حذف کردم.
    این قفس بهتره یا قفس 1033؟؟
    و کدوم بزرگتره؟؟
    ممنون
    سلام . مطمئنا از لحاظ بزرگتر بودن و داشتن آزادی عمل بیشتر این قفس بهتر از 1033 هست ولی اگه قصدتون این هست که یه قفس بزرگ برای کاسکو بگیرید و میخواید هزینه کنید یه قفس بزرگتر و مستطیل شکل بگیرید. که جای زیادی برای حرکت کردن و بازی کردن داشته باشه ...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . من گفتم روزای اول برای بردنش داخل قفس یکم مشکل دارید اما کم کم یاد میگیره بیشتر سعی کنید با هدایت کردن باشه. مثلا یه کاغذ سفید بگیرید دستتون و آروم هدایتش کنید سمت در قفس .

شما همون لحظه که از قفس میاریدش بیرون باهاش تمرین میکنید ؟ یا کلا وقتی بیرون هست از دست شما غذا نمیگیره ؟ قبلا هم گفتید آوردینش بیرون به اندازه الان میترسید ؟ یا فکر میکنید نسبت به قبل ، بیرون از قفس ترسش بیشتر شده ؟ حتی اگه غذای مورد علاقش رو بهش بدین و قبل از وعده غذاییش باشه هم از دست غذا نمیگیره ؟ به نظر من 2 روز بذارید بیاد بیرون از قفس ولی فقط داخل قفس با دست بهش غذا بدین . یعنی بیرون قفس تمرین نکنید و بذارید این بیرون بودن یکم براش عادی تر بشه بعد نتیجه رو بگید .
    سلام همون لحظه که میاد بیرون باهاش تمرین نمیکنم میزارم یکم بال بال بزنه خوش بگذرونه بعدا سعی میکنم با دست بهش تخمه بدم ولی میگیره پرت میکنه دفعه اخر چنتایی پرت کرد بعدش دو تا خورد ولی بعدش دوباره پرت میکرد و نمیخورد کلا بجز تخمه هرچی با دست بهش بدی نمیخوره میگیره میبینه تخمه نیستش میندازه.ولی بیرون قفس تخمه رو هم پرت میکنه. فک نمیکنم ترسش بیشتر شده باشه کلا بیرون قفس میترسه ازم بهش نزدیک بشم عقب نشینی میکنه بیرون بودن رو خیلی دوست داره یادمه طوطی قبلی خودمو یکبار به زور بردمش تو قفس نزدیک یک ماه بیرون قفس نیومد ولی این طوطی اگ به زور هم ببریش بازم میخواد بیاد بیرون طبق نظر شما چند روزی میزارم 2 ساعتی بیرون قفس بیاد تا بیرون اومدن و تو قفس بردن براش عادی بشه خیلی ممنون.
    ویرایش توسط منصور : 15th April 2015 در ساعت 12:44 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها

سلام . مطمئنا از لحاظ بزرگتر بودن و داشتن آزادی عمل بیشتر این قفس بهتر از 1033 هست ولی اگه قصدتون این هست که یه قفس بزرگ برای کاسکو بگیرید و میخواید هزینه کنید یه قفس بزرگتر و مستطیل شکل بگیرید. که جای زیادی برای حرکت کردن و بازی کردن داشته باشه ...

خیلی ممنون.
    یکی از دوستان این قفس و داره که داره با قیمت پایین به من میده.
    چون مستطیلی نیست کاسکو توش اذیت میشه؟؟
    پیشنهاد شما چیه. بخرم یا نه؟
    خیلی ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17470
    با عرض سلام و احترام
    سوال من این هست که ایا بیرون بودن یه جوجه کاسکو ده ماهه و مانوس شدن اون با محیط بیرون قفس با توجه به اینکه مانعی برای در قفس نگه داشتن نمیباشد و میتونه همیشه ازاد باشه حتی شب ها . . . میتونه تاثیری در صحبت کردن یا به حرف نیومدنش داشته باشه؟؟؟
    البته خودش برای غذا خوردن و برای خواب در شب ها و بعد از ظهر ها میره داخل قفس و با اینکه درب قفسش باز هست بیرون نمیاد. . .
    پیشاپیش تشکر میکنم بابت پاسخگوییتون. . .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزاد63 نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام
    سوال من این هست که ایا بیرون بودن یه جوجه کاسکو ده ماهه و مانوس شدن اون با محیط بیرون قفس با توجه به اینکه مانعی برای در قفس نگه داشتن نمیباشد و میتونه همیشه ازاد باشه حتی شب ها . . . میتونه تاثیری در صحبت کردن یا به حرف نیومدنش داشته باشه؟؟؟
    البته خودش برای غذا خوردن و برای خواب در شب ها و بعد از ظهر ها میره داخل قفس و با اینکه درب قفسش باز هست بیرون نمیاد. . .
    سلام اگه کاسکویه شما واقعا ده ماهه باشه پس هم سن کاسکویه منه ولی به نظرم نزارید همیشه بیرون باشه چون خیلی بد عادت میشه اگه مطالب همین جا رو خوب بخونید میبینید خیلی دوستان بعد مدتها از اینکه کاسکوشون تو قفس نمیره و همیشه بیرونه خسته شدن و اگر بهش فشار بیارید یا به زور تو قفس نگهش دارید پرکن میشه شاید در اینده کاسکو رو فروختید یا مشکلی پیش اومد نتونستید به پرنده ازادی مطلق بدید و مجبور شدید تو قفس بزاریدش در اینصورت هم شما ادیت میشید هم اون پرنده خوشگل در روز 2 تا 3 ساعت کافیه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام همون لحظه که میاد بیرون باهاش تمرین نمیکنم میزارم یکم بال بال بزنه خوش بگذرونه بعدا سعی میکنم با دست بهش تخمه بدم ولی میگیره پرت میکنه دفعه اخر چنتایی پرت کرد بعدش دو تا خورد ولی بعدش دوباره پرت میکرد و نمیخورد کلا بجز تخمه هرچی با دست بهش بدی نمیخوره میگیره میبینه تخمه نیستش میندازه.ولی بیرون قفس تخمه رو هم پرت میکنه. فک نمیکنم ترسش بیشتر شده باشه کلا بیرون قفس میترسه ازم بهش نزدیک بشم عقب نشینی میکنه بیرون بودن رو خیلی دوست داره یادمه طوطی قبلی خودمو یکبار به زور بردمش تو قفس نزدیک یک ماه بیرون قفس نیومد ولی این طوطی اگ به زور هم ببریش بازم میخواد بیاد بیرون طبق نظر شما چند روزی میزارم 2 ساعتی بیرون قفس بیاد تا بیرون اومدن و تو قفس بردن براش عادی بشه خیلی ممنون.
    نمیدونم شما کلا تو چه حالتی با دست بهش غذا میدین، زمانی که بیرون قفس هست ارتفاع شما نسبت طوطی بیشتر نیست ؟ ارتفاع هم میتونه باعث این ترس بشه .

اگه موقع غذا دادن داخل قفس، کنارش میشینید ممکنه دلیل اینکه بیرون قفس از شما میترسه این باشه که سرپا هستید

خیلی ممنون.
    یکی از دوستان این قفس و داره که داره با قیمت پایین به من میده.
    چون مستطیلی نیست کاسکو توش اذیت میشه؟؟
    پیشنهاد شما چیه. بخرم یا نه؟
    خیلی ممنون
    معمولا میگن قفس های گرد که دو طرفشون صاف نیست از نظر روحی و روانی روی طوطی تاثیر بد میذاره و برای طوطی ها ناراحت کننده هست که دو تا گوشه چوب نشیمن به حالتی هست که نمیتونن کنار دیواره قفس بشینن .

به همین دلیل با اینکه این نوع قفس ها هنوز هم ساخته میشه اما میگن بهتره از قفس های مستطیل شکل استفاده کنید .

حالا با این توضیحات تصمیم با شماست ..

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزاد63 نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام
    از نظر من تاثیری نداره البته بیرون بودن و آزاد بودن بیش از حد باعث میشه از شما حرف شنوی کمتری داشته باشه اما روی سخنگویی من نظرم این هست که تاثیری نداره ..

و همونطور که دوستمون گفتن بیرون بودن بیش از حد اصلا به صلاح نیست و حداقل شبا حتما باید داخل قفس بخوابه

صفحه 1102 از 1238 نخستنخست ... 1026021002105210831084108510861087108810891090109110921093109410951096109710981099110011011102110311041105110611071108110911101111111211131114111511161117111811191120112111521202 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)